Jump to content

Leto i festivali 2014


Recommended Posts

  • 2 months later...

bila baš dobra bleja u banji, love fest nam je više došao kao mesto gde bismo mogli da odemo uveče bez previše očekivanja kako će biti. meni lično je ceo vajb festivala bio vašarski, verovatno delom zbog samog vizuelnog izgleda festivala, blata i naravno najgore ekipe do sada (ljapani su se bukvalno peli na drveće, palili baklje više puta po nastupu i okupljali se u neke grupe da bi ispuštali neke neartikulisane zvuke).

 

najbolji nastup who see definitivno, momci kidaju uživo. naravno, mills standardno jak ali nisam ostao da ga čujem do kraja. bad copy isto dobri, na prti nisam stigao, ostalo uglavnom sranje.

 

sreo dosta rurovaca, poz o/

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

meni ovo jedno veče što sam bio nije nešto posebno uspelo, na kraju je ispalo da sam vozio 500km da bih slušao neconea :D

 

knight je kidao kad sam odlazio ali nisam imao snage da ostanem, a pre njega zabiela smorio poprilično

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Who see prvi put slušao sada i sabili su. Do jaja je kada neko ko ima do jaja pesme sabija uživo. Bad copy isto sabio, baš dobar nastup su imali, za razliku od prošlogodišnjeg Exita npr.

Mark Knight prvo krene da pere i onda pusti neko govno, TDI bas fazon, da mi je par puta došlo da mu se popnem na stejdž i da mu kažem "morkey pls stahp".

Finnebasen je bio dobar. Mills je burazer, to se već zna!

Kul je bio festival kao događaj, ali je bilo dosta propusta u organizaciji. Blato (ne blato, živo blato) na onom jednom stejdžu, ozvučenje, fejlovanje sa točenjem piva, dosta nagiba i čini mi se loš raspored stejdževa...eto to mi prvo pada na pamet, ali bilo je još propusta. Nadam se da će se ispraviti sledeće dine, da dovedu opet kul imena, pa da se ide opet!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Dobar provod bio, bas dobar.

 

Najupecatljiviji nastup Adana Twins, oduvali su.

WhoSee, Finnebassen i Zabiela sjajno!

Knight i Nastic vrlo dobri.

 

Takodje bih izdvojio i Molnara, jeste da ga cesto slusamo po Beogradu, ali stvarno je ponovo bio na vrhunskom nivou.

 

Sto se organizacije i atmosfere tice, nisam razocaran, ocekivao sam dosta gore. Te baklje sto Doca pominje meni uopste nisu smetale, bas naprotiv. Sad, to sto su to istetovirani huligani, nije da me doticalo. Cak i u gradu preko dana je bilo kul, licilo je na NS za vreme Exita, samo bez previse prljavih stranaca.

Sve u svemu, nekako sve lepi utisci.

Pozdrav za sve rurljane koje sam sreo, a posebna ljubav za brata Sinija koji je ostao uskracen za Erika, a opet je dosao. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

knight je kidao kad sam odlazio ali nisam imao snage da ostanem, a pre njega zabiela smorio poprilično

ovky pls

Knightov set je jedan od najljigavijih komercijalstina koje sam cuo u poslednjih milion godina

 

 Cak i u gradu preko dana je bilo kul, licilo je na NS za vreme Exita, samo bez previse prljavih stranaca.

Ovo je najjaci momenat, sto su svi creepovi izasli kao da je 2007ma :D

Dva dana sam pratio istog lika na drvetu, zvao sam ga iz miloste Tarzan, i ne mogu da vam opisem tu kolicinu besa i taj miks plesa "testera-bokser-jebanje" :D Ulepsao mi je festival posto je muzika bila uglavnom krs :DD Subota je bas bila Guca momenat. Enivej, izblejao sam kao car, jedan dan isao i hasao pastrmku na Gocu, mozda odem i sledece godine. Muzicki verovatno mi je Finebassen bio najjaci, ali generalno veoma tanko kao sto rekoh.

Pusa naravno za sve rurljane sa kojima sam blejao. 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...