Jump to content

PIVO 2014


Recommended Posts

svetlo niksicko, mutni paulaner. skoro da ne mogu nista osim piva da pijem, a i ono mi je u najboljem slucaju podnosljivo. za ova dva mogu kao da kazem da su mi do jaja i da ne pijem na silu :<

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Duvel-image.jpg

 

Ovo je jedno vreme bilo u Rodicu sad ne znam da li ima. Inace vrhunsko pivo i po meni najbolje koje mozete kupiti u Srbiji. 

Sto se tice viskija samo Jameson, Irski viski ftw a i mcnulty ga pije :)

 

ja ovo probao, random, u tempu čini mi se, odlično je zaista

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Duvel sabija, ali je preskup.

 

Moj favorit trenutno je Grimbergen, uvek je isti za razliku od nekih mid-tier piva, a cenovno je oko 100 dindži flajka.

 

Pošto sam ja šonja i tih ~7% me ošajdari brzo, isplati se.

 

Flašica je oko 100 din, ali je često na nekim akcijama ovde u Veru i bude 69-79, pa napunim frižider.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Jesam li ja picka ako mi je svako pivo nista specijalno? Mogu da popijem, ne smeta mi, uz neznatne razlike u ukusu (koje ja verovatno ne umem da cenim) skoro svako mi je isto. Ono popijem ga kao sto popijem breskvu kad me ponude na slavi. Vodka ili viski mi recimo bas prijaju. I kraljevi medju onima koje ja poznajem su Gray Goose i Tullamore Dew.

 

Tullamore%20Dew.jpg grey-goose-vodka.jpg

 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...