Jump to content

RUR majice 2014 - ideje


Recommended Posts

Odlicni su dizajnovi, nema sta.

Samo sam uocio razliku u rukavima, na recimo prve tri slike. Najbolja mi je verzija na prvoj (kratki sa ran/mflom - ne znam kako se kaze :D ), pa zatim na drugoj (kratki obicni), a najlosija treca varijanta (malo duzi sa ran/mflom). 

P.S. zupcanik i q3 su bas bas sjajni! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Random su majice, korišćene samo za postavku printa i neku naznaku pravca boja, moramo da vidimo koji kroj ćemo uzeti i šta je u ponudi od boja i koječega drugog. Kad bude došlo vreme za to, svakako ćemo objaviti šta imamo i koje boje i koji kroj itd.

 

Što se samih znakića tiče, opet, kad dođemo do nekih ciljanih plus predlozi sa strane, stavićemo standardno na glasanje.
 

Sve u svemu hvala za komentare, to nam je i trebalo da bismo videli u kom pravcu dalje ići. Slobodno šaljite i dalje.

Link to comment
Share on other sites

meni je ovo jako kul kao fazon. brejktru u "ozbiljnije" vode nošenja. Ako logo bude prekul i diskretan, može čak i taj biznis kežual štagod, a to je potpuno novo tržište, tonz of money, rur može da počne da pravi rur kulu! :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

hjao kad narucim ovu zelenu, spricnem BRUT parfem i krenem u rl, al ce da bude!

Josh kad sabijesh vezbanje, pa smrshash 20kila...hjooooooooooooj.

Crna sa belim znakom je stvarno odlichna. Samo me interesuje hoce ovo biti print ili shiveno? Kapiram da koliko god print bio kvalitetan, posle relativno kratkog vremena moze da spadne sa tako male povrshine. Ili loshe kapiram?

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...