Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sinoc vozio najtezu deonicu za period koji vozim ~7g. krusevac -> kragujevac, ~75km sve krivina za krivinom sa par manjih pravaca uglavnom kroz naselja. stigao sam kuci oko 2 i onesvestio se koliko mi nije bilo dobro..

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Si išao preko Trstenika ili onim drugim putem?

jok, ovim drugim.. mislim da prvo ide preko jasika pa kasnije preko rekovca. a za predjenih 75km video sam 2 vozila, i 2 lika na bicikli. ono sto me cudi jeste da je put u odlicnom stanju u odnosu na veci deo puteva kojima sam vozio kod nas.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Good to know, meni je preko Trstenika milina za voziti, tako da neću menjati trasu :D

trpy pls

 

 

 

 

 

у осталим вестима, набавио сам некако оне таблете за комарце, права мука је била то набавити у сред јануара!

Edited by алфа
  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

sinoc vozio najtezu deonicu za period koji vozim ~7g. krusevac -> kragujevac, ~75km sve krivina za krivinom sa par manjih pravaca uglavnom kroz naselja. stigao sam kuci oko 2 i onesvestio se koliko mi nije bilo dobro..

 

 

jok, ovim drugim.. mislim da prvo ide preko jasika pa kasnije preko rekovca. a za predjenih 75km video sam 2 vozila, i 2 lika na bicikli. ono sto me cudi jeste da je put u odlicnom stanju u odnosu na veci deo puteva kojima sam vozio kod nas.

 

gomila krivina, put u odličnom stanju, praktično nema saobraćaja --> raj na zemlji

 

jedini problem je što ima samo 75 km, al taman izvezeš triput :D

 

ne kapiram što je tebi loše, meni zvuči kao savršena subota. jedino ako si vozio kamion il nešto

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...