Jump to content

Fensi restorani u Beogradu


Recommended Posts

http://thaitime.rs/en/

 

Išao danas da vidim kakva je ta tajlandska hrana, otpušta neki zao vonj ali je ukus exstra (bio s ortaćima pa smo se grebali jedan od drugog, tako da sam probao dva nečega sa karijem i jedno nešto u woku, sve je super). Ambijent je prijatno iznenadženje, lepo je sređeno i ispregrađivano tako da u principu može biti i nekakve privatnosti ako ste zdevojkom. Kelneri kulturni i ljubazni, ne čeka se preterano dugo. Porcije su relativno male (odokativno malo jače od trećine onoga što se dobije kod Lija), sve je u manjoj ili većoj meri ljuto što se neće svakom svideti. Overall, 7/10 would bang

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

malo je offtopic jer nije fensi, ali moram da prosledim swe poxwale za restoran lovac. odlično pečenje, odlične čorbe, higijena na nivou, dobra lokacija i najbolja usluga koju sam ikada dobio u beogradu. 

 

 

Nekad je pripadao udruzenju "Dva jelena" (Tri sesira, Dva jelena i Lovac). Keva je poznavala nekadasnjeg direktora i Lovca i veceg baju od Dva jelena. Rucao sam tamo 2 put nedeljno, godinama za redom. Ako i dalje prave trazi obavezno punjene raznjice!

Link to comment
Share on other sites

Lovad je bio i ostao odlično mesto za has

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Cantina de Frida mi je nekako medju najomiljenijim mestima, hrana je prosek i iznad proseka, mada zna da se desi nesto bas extra s rostilja, ali mi se svidja koncept, izadjem oko 9-10, lagano veceramo, onda krece bend uzivo..i tako do 1-2 po ponoci i pravac kuci, to mi je extra opcija za izlazak, restoransko-klupska varijanta. 

Ogroman bar u sredini, dobri kokteli, svaka casa je bas za njih iradjena itd..http://www.cantinadefrida.com/dobrodosli/

Inace ceo taj red dole mi je OK..

Edited by oklop
  • Downvote (-1) 6
Link to comment
Share on other sites

restoransko klupska varijanta :v

 

Sad mi pade na pamet, je l' bio neko skoro u Bella Napoliju. Bio sam fazon pre 1-2 godine, i baš je kidao sa svim italijanskim specijalitetima koje sam probao. Ne znam da li su još uvek na tom nivou kvaliteta :)

 

I da, niko nije spominjao Milagro nadam se. Kul mesto, dobra klopa (španska!) ali kao i svugde, treba para.

 

Oba restorana su u Zemunu :)

:v

Link to comment
Share on other sites

u milagru je super. ali, pričao sam, poručili smo serano šunku, a osoba koja se razume je popizdela i zvala kelnera da uzme nazad (odličnu ) pršutu i donese serano šunku. meni je to bilo lol, ali činjenica je da je probao da nam podvali, a to je glupo za takvo mesto.

inače super je sve u milagru, osim što je šibanje po ušima.

Edited by f4ts0
  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

vodi ga u manufakturu, u centru je, deluje "urbano" i klopa bi trebalo da je ok, bar kako sam čuo. Tj svideo se "biznis" ljudima od 40+ godina, koji su navikli na pečenjare 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ako hoces da ga napijes i najedes za smesne pare, a da bude kvalitetno, onda Djerdan.

Nije nesto preterano fensi, ali skroz sredjen restoran, uvek je pun, dolaze i porodice, i biznismeni, ali i opusteniji ljudi. U Uciteljskom naselju je. Porcije su ogromne, od pola porcije se najedes, mozda i previse.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

rzrekt

 

Gde odvesti NY biznismena na vecheru? Neshto kul a opet mozda sa nekom nashom autentichnom hranom. Vidim da je pivke preporuchio Lovac, verovatno bi tako neshto bilo super, al' dajte josh neku preporuku.

 

manufaktura za "našu" hranu

 

homa za gastro urbanluk

 

square nine kad on bude častio, da plati 10% onoga što bi platio za isti kvalitet u NYC

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...