Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Ne budi bilde Pekare, mislio sam da bude tako interaktivno i da moze toliko da se spoji sa tako nekim objektima da bi asociralo, kao sto je uradjeno za ovo

 

U nasem bukvaru samo mogu da te nauce na dop da se navuces :D

 

 

Ja sam debil nema frke, procitaj naglas sta si napisao leba ti :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Не наскачите тако брзо на човека! Код Кинеза је очигледно да се ради о поједностављеном сликовном писму, али наш алфабет није настао тако што је нека скупина у антици брејнстормовала знакове без икакве везе са било чиме. И наше писмо је било "богатије", али се временом поједностављивало ради лакоће писања, за нека слова имамо евиденцију поприличног броја корака кроз које се ово одвијало. Рецимо, слово А је некада било једноставна скица бика са роговима, што се и данас може видети ако га ротирате за 180.

Али да нема смисла ово што Егзи хоће, нема.

  • Upvote (+1) 2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не наскачите тако брзо на човека! Код Кинеза је очигледно да се ради о поједностављеном сликовном писму, али наш алфабет није настао тако што је нека скупина у антици брејнстормовала знакове без икакве везе са било чиме. И наше писмо је било "богатије", али се временом поједностављивало ради лакоће писања, за нека слова имамо евиденцију поприличног броја корака кроз које се ово одвијало. Рецимо, слово А је некада било једноставна скица бика са роговима, што се и данас може видети ако га ротирате за 180.

Али да нема смисла ово што Егзи хоће, нема.

Vidis nisam znao za ovo da je bilo i kod nas u nekoj formi, strava :) 

Samo ja i dalje ne kontam sta sam ja lose srocio, mislio sam na to da bi bilo mnogo lakse kad bi u drugim jezicima bilo ovako nesto slicno KAD BI MOGLO, svi bi brze ucili onda. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...