Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Pazi da te neko ne zezne,ima jako puno skamera. Mom ortaku su posle 3 meseca povukli transakciju a on je dao 13 kljuceva.


Ja bi možda počeo opet, ako su izbacili cheatere :D

Nema toliko bas chitera iskreno da ti kazem. Ja sam ih video samo jednom. Dosta puta sam video dole da onaj BattleEye ili kako se vec zove daje Global Banove ljudima. Kontam da se chiste od chitera

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

that's the only rule my friend! kill or be killed!

Kao sto rekoh sinoc smo nas trojica, spiro, loki i ja pokidali na NEA (North East Airstrip), preziveli nemoguce i moguce :D tih 11 likova sto smo ubili, je mislim bilo 4 grupe u naletima jedna po jedna, kako smo se resili jednih tako su nam drugi dosli, da bi se na kraju svi krvavi izlogovali, krenuli smo nesto posle 22h a zavrsili sve u pola 1 :D
spiro nam spasava guzice da se tako izrazim, posle toliko ubijenih dosao je zombi niotkuda i resio da ga ubije :D dok smo ja i loki zujali po airstripu i brdima jureci ostalu bagru

 

@Sonty, nadam se da ces se vratiti!

 

@Laki, I know right! :(

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Poslednji put kad smo bili u Berezinu lik se sponuje ispred nas sa full opremom, mi ga ubijemo, on se sponuje opet tu na istom mestu sa istom opremom mi ga opet ubijemo ali on ubi kojota.. 

Bili u hangaru na dokovima ja i rain i puca me lik kroz zid, reseta po meni, to mi se nije jednom desilo ni ne idem vise u one hangare..

 

U gradovima ih ima obicno zato sto se sponuju opremljeni i vide kroz zgrade. Ne moraju da idu na aerodrome da traze loot tako da samo kampuju gradove. Na aerodromima je ok.

 

edit: A da to sinoc bas je ekstra bilo, ali na kraju napao me zombi i ja reko aj da ga upucam, ali magnum ubagovao i nece da puca. Napunim ja mosin i ubijem ga mosinom, probam da se bandaziram ne moze.. Nema uopste Use opcija, samo inspect... Izadjem sa servera a bilo jos ljudi na nea.

 

Kojot i Loki kampuju u toweru, a lik na krovu towera sedi i jede, kao da ga je oslobodio.. ma ludnica je bila.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Samo sam dosao na kratko da pohvalim cybhonera koji je napokon nasao svoja jajasca uleteo u zatvor i ubio dva lika :D

I sta kazete za moj maraton juce? :D

Toliko sam jak da kad ubijem lika pukne server ili ljudi dobiju masskick :D

Hahaha bas si duhovit dechache :P . Uvek sam nosio mosin sa long scope pa nisam hteo bas da rizikujem da me ubiju i da izgubim taj long scope,a i sam znas koliko je tesko doci do njega. Sad imam m4a1 i sad moze da se ulece u meso :)

Edited by cyBhoneR

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...