Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Santo, pocetak klipa, nije da ne mozes da ga pogodis, nego metkovi tu ne prolaze kroz staklo dok ne razbijes)

 

A jebeš ga, gledam ko budala što ovaj neće dumre :) i dalje nemam pojma ko me je ispogađao dok sam ležao gore.. ili sam pao u nesvest zbog krvarenja od prvog metka. Mada bi smeo da se zakunem da su me pogdili barem 3 puta.

 

Na kraju je lik napisao nešto kao "gj" na chatu (a admin je, da sam mu nešto odgvorio, pao bi instant kick osećam:D )

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

A jebeš ga, gledam ko budala što ovaj neće dumre :) i dalje nemam pojma ko me je ispogađao dok sam ležao gore.. ili sam pao u nesvest zbog krvarenja od prvog metka. Mada bi smeo da se zakunem da su me pogdili barem 3 puta.

 

Na kraju je lik napisao nešto kao "gj" na chatu (a admin je, da sam mu nešto odgvorio, pao bi instant kick osećam:D )

Mozda su metci rikosetirali.Ne znam jel to moze,ali ne vidim drugo objasnjenje.

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Jedino je rikoset i mogao posto su bili ispod tebe, pucali su u tavanicu i metkovi su se odbili na dole. Jedino sto je bilo zbunujuce je onaj hitac sa mosinom sto se cuo u tom trenutku, najverovatnije je isto lik pecao rikoset. 9/10 slucajeva niko se nikad ne seti da rikoset i postoji u igri :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ubismo 8 likova za 40 minuta :D nazalost nisam snimio :(( kako smo se ulogovali tako je fajt krenuo, imao sam srecu da sam video lika kako pretrcava preko brda, udjem u drvece okrenem se ka aerodromu i vidim lika na Toweru, ubijem ga, posle toga bace spiru u nesvest ja ga ozivim, Loki ubije tri lika koji su bili na brdu iznad nas, savatamo dva lika u zatvoru dole ali ih pustimo, primetimo lika u hangaru ja odem i nasikiram ga :D onda dodju tri lika iz nekog klana, ubijem dva, i djolesha jednog osakati i spiro overi rafalom :D gg no re xD

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...