Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Hahaha, jbg nedelje iskustva! :)) Sada mi ne igra nisan toliko, e da ljudi nekoliko saveta:

Pre svake borbe (pozeljno uvek) da narokate statuse na liku da bude : hydrated i energized / stuffed. Ako imate te statuse imate vece sansi da absobrujete udarac zombija (da ne prokrvarite odma) ili cak od metka. Pre dve noci su me tri puta pogodili, dva puta u telo (ruka i valjda rame) i u noge, Primetih da mi je nisanjenje bilo jako nestabilno i nisam mogao da umirim nisan nikako, probali smo da resimo problem tako sto sam ibrizgao morfijum i problem resen, dakle ladno mi je lik slomio ruku -.- uglavnom morfijum leci sve lomove u igri.. A hydrated i energized vam relativno brzo oporave helte (krv) ili sta vec..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

2 fire squada po 3 coveka.

 

odredi se firesquad leader svake grupe i samo oni imaju komunikaciju i koordinaciju izmedju svoje ekipe. 

 

Tipa

 

Mika- squad leader            veza            Rajko-squad leader

Zika                                                               MIlojko

Pera                                                            Radojko

 

I nema greske, isti princip i sa vise ljudi,

Ja mozda banem veceras da deadmatchujem malo.

Link to comment
Share on other sites

To je jedna od glavnih zanimljivost igre, ti trenuci kada nisi siguran jel da pucas ili ne. Igramo onaj Rust, ima indikatora za imena ali tipa na 5-10m od tebe, ali dalje od toga nista, svi izgledaju isto. Ali igrali smo na onom serveru gde je admin delio ESP hack svima na koriscenje, tipa video si ko ti dolazi 400m od tebe. Totalno unistilo igru, nije imalo poente igrati tako. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni rekao da mora da bude neka zelena strelica ili sta vec. Nego da mozes recimo onaj rags da vezes oko  ruke i da vam to sluzi za identifikaciju. Ili bilo sta, nesto sto je u sklopu igre. Recimo da imas 6 razlicitih boja i onda ofarbate rags u zuto i svi vezete oko ruke.Tako mozemo da se razlikujemo bez komunikacije. To je realno.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...