Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

I tako odem ja na neki nas server, nema ljudi, na severnoistocnom aerodromu trazim malo geara (da trebao mi je gear posto me k0baya izresetovao sinoc u vatrenom obracunu na NWA vs drugih likova iako sam vikao 2 minuta ja sam tu, krecem nazad, ne pucaj ja sam....ali dzaba), pritisnem P posle 2 minuta kad ono 3 lika + 4 se spawna, ja rek'o dobro valjda nece bas ovde doci, ja u zatvor nije lootan, krenem uz stepenice, zarotiram kameru po navici kad ono lik u vojnoj opremi, okej, bezim nazad :D izgleda da mu je ucitavalo u to vreme cim nije zapucao.. posle toga odem na neki drugi server, gde je samo jedan lik osmotrim malo airstrip, nema nikog udjem u zatvor izlootam neke medicinske gluposti i krenem ka tornju, penjem uz stepenice dodjem do gornjeg sprata kad ono jebeni lik trci na onoj terasici i nosi sekiru, ja refleksno rafal u njega isekao me samo tako :D da ga loot sve ruined, kao nije ni cudo jer sam ispraznio 20-30 metaka u njega :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

1) Eto mene vama za jedno sat i po vremena
2) GeNoC1deNB dodaj me ko igra
3) Ako je Alpha mi koji smo platili imacemo i full verziju il ce se nesto doplacivati -.- ? (nest mi cudna vasa ta spika)
4) Prvi post na ovu temu me je i ubedio da jedva skupljenih 19e na SteamMarketu preko Dota/CS:GO potrosim na DayZ :)
5) Vec 5 dana razmisljam koju cu igru, i nadam se da nisam pogresio ;)

Link to comment
Share on other sites

Ae nek me doda neko samo za par pitanja

Prvi utisci: sjajno i paranoicno :) nasao sam rucni sat, bandanu zutu, ubio me pre toga jedan zombi, sad sam uleteo u neki gradic cini mi se onaj sa ss-a sto je neko postavljao, sa tablom onom, a sad odo u sumu da vidim sta ce tamo desavati :)
mogao bi se neki premade napraviti :D

Link to comment
Share on other sites

Nasao sam i kacigu, i lutovo mrtvog lika, i krenuo u drugi grad naisao na 3 zombija kreno da bezim glavom bez obzira :D

A vodu i kanticu za vodu nikako da nadjem :S

http://cloud-3.steampowered.com/ugc/884131007538766080/0A3B05CCDAA097087521D7CC5D0A11CE18B5141D/

Nasao sam i kacigu, i lutovo mrtvog lika, i krenuo u drugi grad naisao na 3 zombija kreno da bezim glavom bez obzira :D

A vodu i kanticu za vodu nikako da nadjem :S

http://cloud-3.steampowered.com/ugc/884131007538766080/0A3B05CCDAA097087521D7CC5D0A11CE18B5141D/

Ja ti preporucujem da se drzis okeana i ako nekako uspes da se orjentises ka severu ... Tu ces naci sve sto ti treba za pocetak,a kasnije mozes da ides dublje u mapu ...

Link to comment
Share on other sites

U sustini ko da sam i umro od horsa kako izgleda u igri umiranje polako i mucno...

Naleteh na nekog lika malopre i krenemo da spikamo, dogovorimo se da idemo do nekog grada, medjutim cim je zasao iza coska nestao je, potom sam naisao na les sa strane i dok sam ga opeljesio nego me sa ledja izubijao :D

Link to comment
Share on other sites

Evo jedne jako korisne Aplikacije ... 

Mapa, ne morate stalno da alt tabujete da bi pogledali mapu samo jednostavno pogledate u fon ili tablet a takodje mozete da napravite grupicu ortaka i mozete da oblezite gde se nalazite tako da drugi znaju gde se trenutno nalazite ...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innovaptor.izurvive&hl=sr

 

Ako ne mozete da otvorite link App name : iZurvive

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...