Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

e, pa moram da prijavim da mi radi igra što znači ujedno i da sam je nabavio. Kada stavim na onaj poor people's low, tada leti, običan low, ok, sve iznad toga ide kao ali fps leluja ko lud :D Ali radi... i koliko bagova jebote :D jurio sam se sa nekim zombijem oko kuće i kroz kuću, mislim da nema zida kroz koji zombi nije uspeo da prođe :D Malo sam probao, nisam ništa korisno uradio za tih par smrti ali deluje manje-više kao i pre s' tim da je AI zombija lud totalno, snimi me bukvalno s jednog na drugo brdo, a ja goloruk i onda kreće maraton po brdima i dolinama, ne popušta. Kroz sto žbunja i šuma da pobegnem i dalje me nađe na kraju i onda boks meč u kojem zombi možda umre, možda mu se pridruže drugari, a ja uvek iskrvarim na smrt :D 

 

Jel vama zapamti lika i iz kojeg lica igrate? Meni jok, ja stavim default lika, on mi potura ženu redovno, a za 3rd person moram da lupim enter svaki put kad se spawnujem. A i respwan mi zabode bukvalno svaki drugi put :/


Inače, endžin igre je onaj za sARMU 2 samo prerađen i sa lepšim teksturama.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

kamo sreće da je 20 nego 24€ :/

 

Ono, ja se samo nadam da će se vremenom osetiti napredak i da će biti (većih) promena jer bi mi bilo baš smor da posle dva meseca zaboravim da imam igru. U principu, isto je kao mod, samo upakovano u sopstveno ruho. I dalje ima milion komandi, trčanje uz brdo.. lol "trčanje" - gmizanje uz brdo je i dalje suicidno jer traje i traje, čak ni trčanje ukoso uz brdo ovde ne radi baš najbolje. Ima dosta da se radi ali za razliku od moda, mnogo je nekako praktičnija igra, brzo se louduje i tako te gluposti, pregledniji inventar, itd, itd. 

 

Do jaja mi je što u najglupljoj mogućoj situaciji, bilo kojoj, plivao, čučao, ležao, bio na ivic građevine, šta god radio, gde god bio, da pritisnem V i lik uredno ustane i krene da preskače nepostojeću ogradu :DDD

Edited by CheighLee
  • Upvote (+1) 1

pljk!

Link to comment
Share on other sites

jebiga, nisam našao sekiru :(

 

Da bar mogu da stvarno pucam iz pesnica, pa da ima i neke koristi :D Kul mi je generalno, najveći problem koji me nervira za sada je što kad sam goloruk, zombiji me spaze iz tri lepe i onda kreće 

 

http://www.youtube.com/watch?v=VUOe_hLg7Bo

pljk!

Link to comment
Share on other sites

u SA kao da nema zombija, ne znam sto su ti tolika pretnja, kad se odvojis malo probaj da bezis u crouch run-u, cesto samo ostanu pozadi, nije to jos uvek zavrseno ali se vide da rade na tome. Animacije su 50x bolje nego u modu. Ako se dobro secam, trebalo bi da je licno Dean odglumio zombije u mocap studiu :)

 

Sekira je ustvari bila modifikovana puska u modu, nije mogla da se koristi dok ne uradis reload :) . Arma nije imala melee oruzija pa je to bukvalno bila budzevina, i dalje je samo sto mislim da su to pre ostavili kao neki easter egg dok ne srede bitnije stvari.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

pa ono, smaraju me, jer kad recimo me spazi iz daljine pa potrči, ja uhvatim maglu i zapalim što dalje kroz drveće i žbunje, bacim se na zemlju između dva žbuna i negde tamo daleeeeeko u daljni (gde se bukvalno vidi jedva da je osoba, a ne drvo) ih spazim kako su stali i malo blenu u prazno i nekako me izvale i opet krene da trče ka meni :P To mi se dešava baš redovno.

 

A to za nedostatak meleea, to se izgleda popravlja ali može i bolje :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Igra li ovo iko? :/
Planiram da uzmem igru, ali mi glupo da igram sam :D

Ima li neko nekakav info u vezi pravljenja sopstvenih fortifikacija? gledao sam neki klip sinoc neki lik je govorio razlike izmedju moda i standalone-a, pa je izmedju ostalog rekao kako je mod dogurao toliko da mozes praviti bastu i fortifikaciju i sl.. ili sam ja pogresno razumeo na kraju :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Polako se snalazim, drugi dan igram.. dobio sam nekoliko korisnih saveta od BISS-a :D Sada sam u Batoli, krcat hrane/vode i municije (za jedno 6 ljudi lol) ali nemam pusku jos uvek :D imam Magnum 357 i oko 35 metaka, juce na nekom praznom serveru dok sam obilazio satore, mimoidjem se sa nekim likom u "full" opremi, nije me skapirao, ja ga gledam stojim sakriven pored satora i razmisljam se da li da  ga cepnem ili ne :D ali odustao sam na kraju i otisao ka barakama, gde sam nasao sve i svasta.. opet nema puske -.- samo imam milion dodataka za m4 nisam ni siguran da li mi trebaju :D uglavnom, sada bi mi bas dobro dosla pomoc, trebao bih i krv da "zalecim" :D i onda sam spreman za hajku!

 

Edit/Update: nadjoh i m4 imam municije da pucam do mile volje:D oko 120 metaka, nabacio sam i scope, silencer, hrana voda hijao hajka pocinje xD Ajde drugari izlogovao sam se malo ispred Balote krenuo sam polako nazad da bih bio blizi nekome ako krece sa pocetne pozicije, da priteknem u pomoc.. :D

Elem, sta se desilo.. bio sam poginuo, tacnije u nesvesti, na netu pise kako je to trenutno kao da si poginuo, krenuo ispocetka nabacio neku temp opremu udario me zombi samo jednom :< sve sam ostalo pretrcao do Balote u nadi da cu naci svoj les :D kad ono medjutim nadjem  sebe, stojm uspravno? i zombi pored mene :D ubijem zombija uzmem opremu nazad replace dmg sa pristine i eto..

http://cloud-3.steampowered.com/ugc/687096420284688410/056E6FB13C12EBF74A3B1F84AD51E2187B625209/1024x819.resizedimage

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...