Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

zar stvarno mislite da nece postojati neki klanovi/grupe i da cete stvarno moci da uradite nesto ako idete sa trojicom ili petoricom ortaka?

po nekom mom skromnom misljenju, bice mnogo klanova i trebace jaka organizacija da bi se nesto postiglo, klanovi ce kontrolisati citave blokove zgrada, neke vazne pointe, igraicma ce biti dosta lakse da opstanu ako su zajedno, pogotovo u igri kao sto je ova gde morate da jedete, pijete, pazite itd.

 

mislim da nema nista lose u nekoj organizaciji, pa ne moramo svi da budemo uvek zajedno ali cisto da se organizujemo i da mozemo da se 'oslonimo' jedni na druge

 

edit

a sto se tice broja igraca na serveru, siguran sam da nece biti tako malo igraca, vec da ce se vremenom i testovima i to povecavati

Колико сам ја читао, планирају да иду до 100-120 играча. Највећи проблем им је, наравно, ФПС.

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce siriti uskoro do 60 igraca, mislim da gradovi nisu bas pogodni da se cuvaju i slicno, tj mozda bude imalo poente kada nerfuju lut u igri kao sto su najavili, ali cak i tada postoje razna mesta odakle mozes skenirati deo ili ceo grad i uci neprimecen i itd itd.. nas su jednom prilikom izradili sa taktikom fresh spawna utrcao lik u zgradu gde smo bili nas 4 i vikao frendli, iza njega 10ak sekundi kasnije ulece lik sa m4 i pokosu trojicu nasih, ja ubijem lika sa m4 i ubijem jos jednog na merdevinama kada sam potrcao ka krovu zgrade, a onda sam dobio crn ekran da sam u nesvesti pa dead..

lokacije su glomazne trebace podosta ljudi da bi se kontrolisao neki military base ili grad, cak i tada su dosta exposed.

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

 sada zamisli 15 budala ide i trci po Chernu :D

 

od toga jedan ima raspalu pušku, ostali goloruki :D

 

ja se zezam, u principu sam za pa čak i da nemamo svi neku sad agendu ono krajnju već da bude čisto ingame druženje, ispomoć i zajebancija.

 

PS: ne znam ko me više odavde ima ili nema na Steamu al nek me doda, isti nick/steamname kao i ovde nick, pa ćemo već jednom da trčimo siromašni po plaži zajedno.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Pa to je ono o čemu pričam. Prva igra gde sam pre nego što zapucam počeo da se preispitujem, mnogo je jebački taj proximity chat... Tačno te interakcije sa drugim igračima (koje ne poznaješ) daju takvu jebenu draž celom iskustvu. Mi smo uglavnom svi na TS-u, al da vidiš paniku kad neko na chatu počne da priča. "Put your hands up" sa ruskim akcentom. Zaleganje i "ko je to reko".

 

 

Mislim da ću igrati isključivo kao hero. Nikad nisam zapucao na lika bez razloga, uvek probam prvo sa pričom, ako nema odgovora, onda kreće rokanje.  I potupno je drugačiji playstyle kad znaš da nema nazad. 

 

BTW Trenutno postoji exploit da možeš da kloniraš svog lika, i to u potpunosti ubija draž igre. Mada pomaže u gearovanju :D

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

@Sonty a sta cu kad znam kako je na samom pocetku, bolje se osecam kada pomognem nekom!
Sa druge strane ono sto si rekao da pokusavamo da resimo pricom, ali ako neko zapuca na nas vracamo istom merom! :D
Ahaha, to da, kada neko od nas zapuca a ne najavi da ce opaliti, opsta frka i panika na TSu :D i odma svi u glas "Ste culi pucanj?!" Jao jedva cekam da se ulogujem veceras :))))

I sledeci put definitivno moramo ici pazljivije, a ne kao da smo oslobodili Elektrozavod :D

@MirkoStalja, totalno podrzavam tvoj plan twichovanja :D inace kada napises "3 sata dosade" nadam se da ti nije stvarno dosadno :(

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Spawnovao sam se daleko.Les bio kod Berezina (preko puta onog supermarketa, u "stanarskoj" zgradi), a ja se spawnovao u Kamyshovu. :P

 

Ah, pa ti si pao sa onih blokovskih zgrada... verovatno si išao kroz elevator shaft ili?

 

Edit: typo

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Jbt...Zakampovao neki airstrip...Popijem dc sa jednog servera bas kako sam usao u control tower, np.Odoh na drugi server i kako mi prodje loading...

Ispred mene lik samo sto umro, na krovu control towera 2 lesa, jos im curi krv (kroz plafon), na terasici jos 2 lesa, ja zalego, reko bezim u kurac, kreno niz stepenice, na stepenistu jos 2 lesa.

 

Svi imali torbe i opremu, ali se nisam usudio da ustanem i krenem da lutujem.

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 

Needless to say da sam izasao skroz iz igre od paranoje. :D

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Jebote, kada razmislim malo unazad, nijedna igra mi nije davala ovakve emocije kao sto to daje DayZ, auu.. stalno se preispitujemo, razmisljamo sta i kako da uradimo, odreagujemo, ko sto kazete jedna je jebena sansa, ako zagines gotovo, hoces li ubiti nekog ili pomoci da prezivi.. ali taj strah je jebeno stalno prisutan :D

 

Bas sam Santi pricao, pre neko vece kada mi je lik uleteo u facu, srce mi je lupalo jedno 10 minuta.. tako sam bio odsecen da nemam reci :D

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

citam ove vase komentare gec jedno 10ak dana i naravno da planiram da pazarim igru :D

e sad, posto vidim da svi imate te neke "moralne" probleme imam jedno pitanjce za vas, da li je neko igrao eveonline pre 4-5 godina? jer me ovo sve podseca na random roaming u 0.0.;)

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...