Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

@Pekar, 
Veruj mi uopste nije bilo lako nanisaniti glavu u tom trenutku, jer sam konstantno trcao do te pozicije, i samim tim lik je bio preumoran da bi imao mirnu ruku, morao bih da iskuliram bar 40 sekundi da mi se smiri lik, sto mislim da nismo imali bas toliko vremena, mozda na snimku deluje da se lako moze pogoditi glava :D ali veruj mi, ta puska vileni levo desno i jako je tesko iskontrolisati :(( pokasavao sam veruj mi :(( 
:D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ko sto su ponovili jedno milion puta, samo kreni da igras i skupice ti svu opremu sto imaju i oni za sat vremena. Nije rpg pa da moras da krenes da igras kad i oni da bi imao isti skill. Jedino sto oni imaju je uigranost i poznavanje igre. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pozz momci, igram ovo cudo nekih nedelju dana i prijatno sam iznenadjen :) 

Spawnovao sam se blizu Khelma, malo se prosetao do aerodroma kod Krasnostava (nakupio hrpu municije), dalje isao preko Gvozdina i Djavoljeg zamka do Vyborskog aerodroma gde sam nasao i pusku ali i upao u okrsaj. Posle se spustio malo juzno do vojne baze koja je naizgled bila prazna, da bi me lik sa ledja u glavnoj zgradi zveknuo sekirom, na svu srecu sam bio u trecem licu, okrenuo se i ispraznio okvir pistolja liku u facu :D

Sada sam negde izmedju pomenute vojne baze i Rogova. 

 

steam acc: Mikoyan293srb

Voljan sam da igram sa nekim :D

 

@Coyote, poslao sam ti request

Link to comment
Share on other sites

Provericu veceras, ili popodne kad dodjem doma, problem je sledeci ima nas 5 do 6 igraca, sto je previse, zbog komunikacije, vise vremena prodje u chatu i caskanju umesto na fokus u samu igru, povecava se nepaznja i dolazi do lakog vajpa, ako nastavimo da se gomilamo, moracemo da pravimo grupe pa da se nekako sporazumevamo sto bi rekao spu :D ali np. prihvaticu te pa cemo igrati kada nam se ukaze prilika

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...