Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Realno danas svi to rade i prosto je nemoguce igrati igricu ako ne gledas kroz zid. Nebrojano puta mi se desilo da se ja pravim lud i ne gledam tako,a baje me docekaju napolju bas zbog bleje kroz zid i koknu me . Tako da jebiga :) . Znam da je sranje al sta ja tu mogu :)


A da ne pricam da iz tog glicha samo malo izvire kroz zid i ubiju te a ti njih unutra ne mozes :)

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 2

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Realno i juce su to radili :D i prekjuce, i dan pre toga, ali poenta jeste tacna, svi se sluze tim gledanjem kroz texturu sto zbog ljudi u glicu sto zbog toga da ne umru i usmrte nekog bambija ili bandita. Mislim da to nece nikada popraviti iz prostog razloga jer isti taj "trik" moze da se koristi i u Arma 3.. sto me nekako ne raduje, ako ikada poprave to a voleo bih onda ce igra biti jos neizvesnija i kvalitetnija naravno..

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

ijao! sponujem se tu blizu NEA, malo puzim i vidim 3 lika u full opremi onako u zbunju osmatraju aerodrom :D uzmem i budem strpljiv i dvojica sa puskama krenu ka aerodromu, a mozin ostane u zbunu, krenem da puzim sa sve shiftom ka njemu, trajalo je dugo ali je vredelo, priso mu sa ledja i nokautirao ga iz udarca, brzo mu uzeo sve i cim je prijavio ovaj ona dvojica poceli da pucaju po meni ali sam kao pravi zbrisao u sumu na vreme :D

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ako ti se svidela zbog toga sto si do sada video onda je definitivno uzmi. Igri fali dosta sadrzine koju ce ubaciti vremenom tako i da te smori igra posle par meseci, kada je zavrse, mozes da se vratis i igra ce biti sigurno odlicna i veoma zanimljiva. Takodje kazu da ce cena igre poskupeti pred zavrsetak. 

Mozes da sacekas popust neki pa da je uzmes tada. Ne verujem da ces zazaliti. 

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

pregledao sam brdo klipova na tjubu, citao ovaj topic i malo po netu i mislim da cu sutra da - pokoznakojiputbacimnovacnaigricu - kupim ovo, sta mislite vredi li? kakav je vas utisak do sada?

Igrica vredi svaki dinar. Cak iako fali dosta stvari,vuce te da je svaki dan igras. Preporucujem ti je da je uzmes,a onda nam se javi da te ubacimo sa nama da peglas :)

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Bolje igraj sam nekoliko dana dok ne provalis vecinu stvari, trci po svetu, istrazuj malo. Igraj bandita i heroja. Pa tek onda pocni da igras sa drugim ljudima kad te smori solo.  

 

Brzo ces da izgubis volju za igrom ako odmah krenes da igras u grupi i odma ti daju svu opremu i objasne sta i kako. I cela igra ti se svede na, kampujes aerodrom > pogines > trcis do aerodroma, i tako u krug. 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Neki novi chit je provaljen. Sve u svemu u sred igre samo pocnu da ti nestaju itemi i pojavljuju se kod tog cheatera. Bukvalno ti ukrade iteme ne mora ni da te ubije :D

 

Kao vec rade na tome da ga poprave.

 

edit: Ovim tempom nema nade za Santu da se vrati DayZu..

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...