Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Juce sam uzeo igru i to je bilo prvi put da sam igrao nesto na ovaj fazon, jebenih 11h sam juce samo igrao :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Prvo sam ubio jedno 5 likova u nekom random gradicu i onda otisao na aerodrom gde su mene i ortaka sacekala 3 lika u onim barakama, ja se ponadao da nece da pucaju odmah i vicem frendly...baja kaze "OK" i bam. Naucio sam da kad god vidim nekog ima da ga ubijem, i da ne verujem nikom nista.... I onda sam se gear jedno 4h na drugom serveru sa ortakom i uzeo m4, 200 metaka, morfijum, 1st aid... I samo nas 2 bilo na serveru i lik jedan ulazi i posle 5 sec nas ubija obojicu... Onda mu dolazi ortak na 2 min vrv da pokupi loot i nestadose.. Popizdeo sam.
A najvise me nervira sto igra nije optimizovana, imam nekad i 15 fps u gradovima...

Link to comment
Share on other sites

Juce sam uzeo igru i to je bilo prvi put da sam igrao nesto na ovaj fazon, jebenih 11h sam juce samo igrao :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Prvo sam ubio jedno 5 likova u nekom random gradicu i onda otisao na aerodrom gde su mene i ortaka sacekala 3 lika u onim barakama, ja se ponadao da nece da pucaju odmah i vicem frendly...baja kaze "OK" i bam. Naucio sam da kad god vidim nekog ima da ga ubijem, i da ne verujem nikom nista.... I onda sam se gear jedno 4h na drugom serveru sa ortakom i uzeo m4, 200 metaka, morfijum, 1st aid... I samo nas 2 bilo na serveru i lik jedan ulazi i posle 5 sec nas ubija obojicu... Onda mu dolazi ortak na 2 min vrv da pokupi loot i nestadose.. Popizdeo sam.

A najvise me nervira sto igra nije optimizovana, imam nekad i 15 fps u gradovima...

Upravo tako.Ti sto vichu friendly ce pre da ispale metak u tebe nego ovi sto cute :) . Ne veruj nikom samo kokaj redom. Baj d vej sto se tice tog fps-a,to nece popraviti do kraja bete. Ipak je ovo alfa,nemozes se zaliti na nista ;)

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Ortak i ja otisli na onaj najveci aerodrom i nagorovali se ko carevi, sad cu da maltretiram i ubijam koga god vidim jebeno.

Btw koja je bolja puska mosin onaj sa zoomom ili m4?

Realno to pitanje ne mozes da postavis :) . m4 je automatska puska a mosin nije. Tako da ako hoces da snajperises uzimas mosin,ako hoces rambo style ides m4 i to je to :)

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Nekako je to interesantno :P. Zelim samo da dodam,da svaki put kad smo zaginuli,zaginuli smo zbog toga sto smo mi njih "vijali" a oni nas lepo docekali i pobili ko zeceve.Svaki put isti scenario :) . Moracemo da se dogovorimo ko ce da nosim m4a1 a ko mosin da snajperise,ocigledno je losa ideja da jedini loki nosi m4 a mi svi ostali mosine. Sutra sastanak :)

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

11 likova ubismo :D 2h je akcija trajala, 2 puta sam padao u nesvest imao sam srecu da nisam prokrvario, i maxed hydrated i energized, znaci ne pamtim bolju akciju da smo imali, dva backpack-a sam promenio i pregrst opreme da bih opstao ziv, sve ruined, pa loot drugog, ruined pa loot drugog i tako u krug :D

status: still alive xD

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...