Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

Primam opklade na to da Argentina osvaja.

 

Dajem kvotu 10, ajde muškarčine, da vas vidim.

evo ja ulažem 100e, i ne zajebavam se, može?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ali Dragance, kako ne vidis da svaki napad polazi od njega, ili napravi prostor za saigrace, ili da zavrsni pas ili da gol, ni ne mora da se pomera sto se mene tice koliko sve izgleda jednostavno, a ne da gledam Kristinicu kako se rita kao konjic i izvodi mi driblinge sa nula posto uspesnoscu. Na kraju krajeva, covek je i na toj utakmici na kojoj kazes da nije trcao, proglasen za igraca utakmice. Po cetvrti put na ovom Mondijalu.

 

@vitja

Ja bih 50e ako moze. Ne zajebavam se isto.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@vitja

e jbg, uleteo si pre mene, ali na jednom takmicenju kao sto je SP nije tesko biti znalac pa reci da neka ekipa NECE osvojiti, mislim postoji milion faktora koji mogu da uticu, a sa druge strane, ponudio si kvotu 10, a trenutna je 5, naravno da ce svaki iole pametan value hunter da proba to da iskoristi, mislim evo, ja sad napisem da dajem kvotu 25 na kolumbiju, a sada je 13,5, pa normalno da ce svako od vas da se zapita da uplati jer to nije realno stanje stvari.


@bel-usa

Jebote jurio sam lajv keca tokom tekme, i kada je usao Lukaku, PUSTEN SA LANCA, znao sam da pada gol u prvih pet minuta produzetaka :D Jebeni Origi :DDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jbg, ne razumem te advanced level trollove, samo sam hteo MONEYZZZ :DDD

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Poenta je bila u tome što Mesi nije ljudski potrčao veći deo utakmice i da se Stija javio sa onom OH WOW HAHAHA slikom, a da nije gledao ni 5 minuta meča. I prevashodno je bilo namenjeno njemu da se javi sa "ajde u pivo neko" ili nekom opaskom pa da se isprdamo, ali je strpljivo čekao da se Pera, u ovom slučaju, javi sa 100€ pa da likuje.

 

Kako god, ispao sam glup i žena, jebiga.

ja ne smatram da neće da uzmu, od ovih 8 ja prognoziram finale Brazil - Argentina, ali je kvota 10 kao što kaže Gruja predobra da bi se propustila

zato sam i ostavio post, kao ozbiljnu nameru da bih probao da zaradim pare, ne da pričam tvoje da Argentina nema veze

 

koliko god da Mesi pretrči, uz malog Kolumbijca je najkorisniji igrač na prvenstvu, i ova Argentina je neuporedivo bolja od one pre 4 godine koju smo gledali u Južnoj Africi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo, samo što nisam uzimao i davao pare.

 

Neka stoji post, čisto da vidite koliko bi mi poklonili ili koliko nemam pojma oko fudbala.

 

 

 

I ofc, cavulja sam itd.

neozbiljno bi bilo da prihvatis opkladu ako nemas lovu da se pokrijes, ali u pitanju je easy money... :D

Link to comment
Share on other sites

to pricamo o onom ronaldu koji se nije video na utakmici finala ls, pa se brze bolje skinuo go kad je dao go iz penala kao alfa ganci :)..

 

Mesi je kralj, ovaj moze samo da pokusava..nema to nesto sto odvaja bogove od odlicnih ljudi..Kao sto i Suareza odvaja ludilo i neke ideje koje nikad ne bi niko normalan pomislio da pokusa i uradi,.Ronaldo je nastelovana odlicna masina, sa 0% masti, misicima od vanzemaljca i nerealnom brzinom..i to sve zna normalno i dobro da koristi..Suarez i Messi su s druge strane totalni fudbalski madjionicari, likovi koje gledas i cekas kad ce da padne neka magija nemoguca..

 

A Argentina ima problem sto poseduje Iguaina u ekipi koji je bukvalno levo smetalo..da ne pominjem kriminalnu odbranu u kojoj je samo Zabaleta igrač top klase, ovo ostalo su sasvim prosečni likovi..Kapiram kad pogledaju spisak odbrambenih Belgije, smore se..Dali bi dupe za Vermelena s belgijske klupe barem..

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

sve si lepo rekao ali zaboravljas 2 stvari,covek je igrao povredjen poslednjih par meseci + je portugal ostao bez pola tima zbog povreda a idiot bento nije poveo kvarezmu :)

Hvala bogu pa nije poveo Kvarezmu:) Cak kad sam video spisak, bio sam u fazonu, dal je moguce da je ovaj govedar i dalje tu. Problem Portugala je, po meni, sto se generalno svi igraci osecaju previse bitni. Po imenima su odlicna ekipa, kojoj treba vise neka devetka umesto raspalog Almeide i Postige, ali svi do jednog valjda misle da su uhvatili boga za kurac.Da su malo prizemni i da hoce da izgore za repku, mogli bi i da budu bolji

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...