Jump to content

Diskusija o vozilima


Recommended Posts

Da, vecina tenkova koji su recimo tier X a imaju klip (ovde ne govorim o td-ima), imaju cini mi se 4 metka u klipu sa najboljim topom i rate of fire od recimo najvise 2.5 s po metku :) Reload im je recimo 30ak + sekundi :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

spaced armor ti je tanji ali je zbog vise slojeva efikasniji, prilikom udara u spaced armor projektil gubi na kinetickoj energiji zbog vise slojeva.. recimo ako je hull armor 150, a na mestima gde je spaced oko 300

imas jos mnogo definicija, al eto ovo ti je ukratko :)

Edited by gandra01
Link to comment
Share on other sites

btw, kako tacno funkcionise onaj magazine loading system, meni deluje da je malo imba:)

 

Imaju neki low tier tenkovi to pa mozes da probas, tipa Panzer II ima na jednom topu ako se dobro secam. 

 

to sam i ja video kad sam naleteo sam na t57 heavy sa tigrom 2, pukao me je 4 puta za 10 sekundi i zaginuo sam kao zuti:)

 

Pa prva stvari gledas da nikada sa Tigrom 2 ne naletis na T57 :) ili generalno bilo koji drugi Tier X HT [:D] Ali da je mocno jeste, ja sam objasnjavao situaciju kad sam se s M103 zaleteo na ovaj novi Tier X nemacki TD, on isto ima to. I sad pri kraju partije, odvalili smo ih, ja imam pun health, on ima oko 700-800, dakle dva puta ga roknem i super mi. Onda mi je on roknuo 4 granate u 10 sekundi i zakljucio sam da to nikako ne treba da se radi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

skoro sam se registrovao na forumu pa imam 1 pitanje.

Koliko je dobar (ili ne ) black prince , 7 lvl  na britanskoj grani.

Sve mu je istrazeno i stavljeno, ali utisak mi je da ima izuzetno slab top. Da li neko zna kakav je na 8 lvl generalno?

U toku borbi sa tenkovima 7 lvl i manjim je izuzetan, ali skoro neupotrebljiv na 8 i 9 lvl.

Ima li neko iskustva za 8 lvl?

hvala

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

skoro sam se registrovao na forumu pa imam 1 pitanje.

Koliko je dobar (ili ne ) black prince , 7 lvl  na britanskoj grani.

Sve mu je istrazeno i stavljeno, ali utisak mi je da ima izuzetno slab top. Da li neko zna kakav je na 8 lvl generalno?

U toku borbi sa tenkovima 7 lvl i manjim je izuzetan, ali skoro neupotrebljiv na 8 i 9 lvl.

Ima li neko iskustva za 8 lvl?

hvala

meni je on bio najbolja sedmica koju sam igrao... slabu štetu nadoknadi brzinom punjenja i preciznošću

Link to comment
Share on other sites

Brate cevka ti je super :)

Ako mislis na dmg koji pravis pogledaj brzinu punjenja, sa opremom i skilovanom posadom 4 sekunde.

Recimo IS oko 14 sec reload, on dok jednom opali na tebe ti njega mozes 3.5x da pogodis, to je oko 500 dmg, a pri tome mozes da mu pojebes sve moguce module xD Savetujem ti da pogledas na yt kako ljudi igraju sa njim, ukrades par fora i krece sex...

Uostalom ako ti se ne svidja jbg ne igras zbog njega vec zbog FV215b :)

Edited by gandra01
Link to comment
Share on other sites

Ja oduševljen sa e-25 :D Prezabavan, nevidljiv, džinovski dpm(bezobrazno koliko zapaljuješ tenkove) ide 60+ 

A fino i zarađuje, ne kao ovi skuplji, od 20-40k u proseku za pristojno odigrane partije. Kada sam uzeo masteri sa oko 5k dmga zaradio sam bio 90ak hiljada, mada to nije prosek :P

Link to comment
Share on other sites

ta linija je po meni op ali ne znam sta ce biti sa njom u ovom novom patchu posto ce izgleda generalno nerfovati tdove.Gledao sam nesto na netu i mightyjungles koji je bio u beti je u videu spomenuo da je mozda nerfovan camo kod svih tdova ,tj kada opale da gube sav camo bonus ,tj postaju vidljivi.

Link to comment
Share on other sites

Kad si Tier X onda ti uvek top tank :) Osmice tu imaju problem jer je relativno manje tier 9 i 10 igraca, i tu oni najcesce upadaju, jer je MM mnogo lakse da napravi bitke gde mu je ceo raspon slobodan. Ovako u T10 bitkama je velika verovatnoca da ce se naci bar neki T8 tenk, a T9 je skoro zagarantovano. Ipak, najbitnije od svega je da uvek imas u vidu sta je tvoja uloga, ako pokusas s Tigrom 2 da napadnes 1 na 1 Mausa ili IS-7 neces se bas lepo provesti :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

па требао би, али је спор па је спор

 

него да кажем, мислио сам да ће Т-43 бити срање јер има топ са Т-34-85, али сам данас успео 2 пута да добијем мастери беџ са њим. Морам рећи да кад упаднеш у партију са седмицама или осмицама, тенк опасно прца

Edited by штрокан
Link to comment
Share on other sites

jos par nubovskih pitanja...sta tacno dobijam kad upgrejdujem motor, posto max brzina ostaje ista...evo ovaj jebeni chi-to se vuce kao prebijen iako pise da mu je max speed 45km/h...jel ce makar brze ubrzavati sa boljim motorom?

 

Nisam igrao s tim tenkom, ali koliko vidim drugi motor ima 100 konja vise, sto je povecanje od 25%, trebalo bi mnogo bolje da krece, da ide uzbrdo i sl. 

 

Inace na kraju sam se dvoumio i dvoumio i ipak prelomio te uzeo americki T34. Problema s parama vise nema :) Ono kupio sam mu opreme za 1.8 milki i za dva dana ponovo imam 2.5m na racunu :) Sto se igre tice tenk je super, kao T29 koga sam mnogo gotivio, samo sporiji ali sa znacajno ludjim topom. Meni taj americki stil igre bas lezi pa sam ga zato i uzeo, hull je bas slab za T8 tenk, ali zato kupola kida, a top je solidno precizan sa nenormalnim alfa damage-om. samo je reload paklen. Jedino sto sam ja iz nekog razloga kontao da on ima povlasceni MM, ali zapravo nema tako da upadas u T10 bitke, s tim da top ima solidnu penetraciju pa mozes da se nosis s znacajno jacim tenkovima. Kad si top tier tenk onda ownujes po mapi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...