Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

srecno maretu na razgovoru za posao o/

 

spenkju o/

hvala stvarno na briefu!

 

I da javi da li je sprcao HR menadzerku :)

 

Jebote koliko zajebancija kad trebas da radis neke gradjevinske/zanatske radove za gajbu, samo da nadjes majstora koji nece da te ispali pa si vec dobar, a pritom sve kao trazis po nekim preporukama. 

 

HR je musko! :)

Avaj, dosao sam obucen kao prosecan izbacivac... Pa mi je bilo malo neprijatno... Medjutim, lik je ono posle par minuta presao iz "LOL KOJA BALVANCINA MI JE BANULA" u opusteniji razgovor.

 

Dao mi je neki test iz engleskog

posle su me bacili da me razbaca jedna njihova operaterka :)

fazon interfejs im je na 3 monitora, ono, satelitski pregled ala gugl maps, itd.

 

Malo pricali inglish, malo spanski, malo slali neke mejlove

Prvi put sam cuo da mi na razgovoru za sljaku neko kaze "posao ti je da bejbisitujes coveka" :D:D

 

U sustini, ta riba je odusevljena sto je dosao jos neko ko parla spanski, ona im je valjda neki team leader ili sta vec, posto me je bacio kod nje.

 

na kraju je bio neki logicki test ala "If John has three apples, and Joly takes five from him, then who was phone?"

plus logicki nizovi sa brojkama, itd

Javljaju u ponedeljak sta i kako. Ja sam fazon, vec rekao sefici u firmi da su me zvali, i svi su ono: "hvala sto si nam rekao na vreme, drago nam je, blabla". Ali jebiga, skoro 50% je veca plata kod Amera, a ja bas i nemam puno izbora sa mojim obrazovanjem....

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

što si koji kurac rekao da su te zvali na razgovor na drugi posao, to mi nije jasno iskreno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zato sto su oni bili korektni prema meni, kao i ja prema njima i zelim da to tako ostane. :)

Ono, rekli su mi, u slucaju da fejlujem, otvorena su mi vrata nazad, itd. Pritom, moram da idem na obuku za ovu sljaku, pa moram da manevrisem sa danima, iako imam jos 2 nedelje odmora.

Jebiga, meni su dragi ljudi ovde, i ono, prosto mi je glupo ispadnem dzukac koji ce poslednjeg ugovorenog dana da dodje i kao "BYE NOOBS LOL"

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@Ghost:

da, al jedno je šta ti sad kažu, a drugo je šta može da se desi, ako failuješ. Znaju poslodavci često da ispadnu osvetoljubivi i sl. Takođe, ti kad daš otkaz, ne ispadaš džukac, imaš ottkazni rok u kome možeš da pomogneš kolagama, prebaciš im znanje koje imaš i sl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ok, ulepšavao sam post da ne ispadne flejm, provalio me Vića [:(]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] [roflmao]


a jebiga, nema otkaznog roka, produzavaju mi ugovor na mesec dana, vec skoro dve godine :D mislim, mogli su milion puta do sad da me odjebu nakon isteka, kao sto sam mogao i ja njih, ali prosto imam takav odnos sa seficom, da se prosto informisemo nekome preti otkaz, ili ako planiram da palim iz firme :))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

jesi i u nju ulazio, švalerčino?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Znaci jebao si lose

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Iznad mene žive neke dve kobile (valjda mama i ćerka) i imaju tri psa koja retko izvode napolje tako da ovi ceo dan jurcaju po stanu, a kad im se pripiša lepo izađu na terasu i popišaju se. To se sve naravno sliva po mojoj terasi, ogradi i onim rukohvatima. Bio sam gore kod njih da im jebem mater ali kad vide mene ili kevu neće da otvore. Vidi se da je neko došao do vrata ali iskulira i ode. Zvao komunalce, oni im slali pozive za sud i ko zna šta sve. Zvala keva vlasnika stana, on kaže da one tvrde da nemaju pse a njega verovatno zabole kurac za to sve dok one plaćaju kiriju. Na stranu to što jedna od kobila svaki vikend šeta po stanu u štiklama pola sata pre nego što ode u grad, na takve stvari se čovek brzo navikne kad živi u zgradi ali ovo sa kerovima je previše.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...