Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sreća pa neću biti u situaciji da podižem stambeni kredit.

@topik.

4 dana predavanja, 5 zadatih seminarskih radova, do subote još dva u najavi. Sakupila literatru, još samo da počnem.

Od ponedeljka opet na posao. Jedna od koleginica je po zasluzenoj kazni dobila resenje o premeštaju u šok sobu. Ne mili mi se da idem na posao, i bez toga mi je raspored izgledao haotično..

Teško je.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

joj sad kad izbacim snimak, pa kad otvorim topik pa cete da vidite onda kolko ima sati, sa sve nadrkanom dmx-gangstarr-no limit plejlistom i super kul efektima i uvodnom slikom sa pitbulom u pejntu, 8 minuta praznika za oci !

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Slavio sam sinoć slavu, i paraleno sa familijom u mojoj sobi sam okupio najbliže ortake iz Jagodine, pili smo, veselili se i kako to već ide, sve u svemu odlično je bilo, apsolutno svi su bili raspoloženi. I jutros u pola 8 ćale me budi premamurnog i neispavanog, kaže zvali me ljudi rekli da je hitno, ja pozovem kući kod jednog ortaka što je bio to veče kod mene i njegov burazer mi kaže da se on sinoć ubio. Jedan od mojih najboljih ortaka je tako rešio da laže sve ljude kako mu je do jaja, i da posle slave ode na železničku, sačeka voz i stane ispred njega da ga raznese.I tako umesto da danas nastavimo sa slavama, mi smo ceo dan jurili da pomognemo porodici oko birokratije i prirema, još uvek ne verujem da se to desilo, nije mi dobro...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Slavio sam sinoć slavu, i paraleno sa familijom u mojoj sobi sam okupio najbliže ortake iz Jagodine, pili smo, veselili se i kako to već ide, sve u svemu odlično je bilo, apsolutno svi su bili raspoloženi. I jutros u pola 8 ćale me budi premamurnog i neispavanog, kaže zvali me ljudi rekli da je hitno, ja pozovem kući kod jednog ortaka što je bio to veče kod mene i njegov burazer mi kaže da se on sinoć ubio. Jedan od mojih najboljih ortaka je tako rešio da laže sve ljude kako mu je do jaja, i da posle slave ode na železničku, sačeka voz i stane ispred njega da ga raznese.I tako umesto da danas nastavimo sa slavama, mi smo ceo dan jurili da pomognemo porodici oko birokratije i prirema, još uvek ne verujem da se to desilo, nije mi dobro...

 

au brate, skoro lošiju priču nisam čuo :( ne daj se savke :(

Link to comment
Share on other sites

@Savke

Imao sam potpuno istu situaciju u junu ove godine, koliko god sada nerealno zvucalo izabrao je da provede poslednjih dan sa sebi najblizima,

i veruj mi na rec da mu je bilo jako lepo ako se tako ponasao. Pomozi koliko mozes, nemoj pokusavati da razumes prosto je nerealno,

i sta znam probaj da ga pamtis po svemu, samo ne po tome.

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...