Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kad pa to nije bilo prevaranata na oglasima? Ne bi njih bilo da takve price ne prolaze jbg.

Ontopic: praznicni dorucak, sad na drugo mesto na praznicni rucak, ima da se najedem ko stoka... sutra posao opet ista kolotecina, kad ce vise nesto da se desi u zivotu? Mnogo mi je nesto dosadno iako je sve ok manje-vise. Kako covek UVEK ima razloga da kuka, bemtizivot.

Смор ти је а тек што си се верио...замисли како ћеш се осећати пар дана после свадбе :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Poštovani forumaši,

Dobro veče.

Kao što ste verovatno primetili, porast novih članova RUR foruma je evidentan.

Statistike pokazuju da 89,2% novih članova ne napiše nijedan post u prvih 10 dana boravka na forumu. Razlog za to može biti strah od čuvenog RUR hejta, ili jednostavno rečeno - ne umeju da se snađu.

Bez brige, dragi novi korisnici, od danas sam ja tu, vaš VODIČ. Kako ću vam ja pomoći? Jednostavno - ispod svakog posta za koji mislim da je nerazumljiv novim članovima napisaću "prevod", koji će starim članovim možda zvučati glupo, njih molim za razumevanje.

Srećan Božić svima koji slave.

Коначно права клан рур подршка !:)

  • Upvote (+1) 1

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Kad pa to nije bilo prevaranata na oglasima? Ne bi njih bilo da takve price ne prolaze jbg.

Ontopic: praznicni dorucak, sad na drugo mesto na praznicni rucak, ima da se najedem ko stoka... sutra posao opet ista kolotecina, kad ce vise nesto da se desi u zivotu? Mnogo mi je nesto dosadno iako je sve ok manje-vise. Kako covek UVEK ima razloga da kuka, bemtizivot.

Igraj loto xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...