Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

plox

CO9kdnOWwAAbzTN.jpg

nije uopšte lako kontrolisati mišu, imam utisak da je lakše kad skroz upravljaš minionom kao kod Lone Druida, znaš šta treba da radiš a kad ne klikćeš ne radi ni on. Ovako Miša trči okolo i onda moraš da predvidiš u kom će trenutku na koju stranu da krene da bi mogao da cepaš po magijama.

A i nisam primetio da se nešto primio među igračima na pubu. Za razliku od Karazima - ne znam dal' odigram meč a da on ne bude u priči. 

Link to comment
Share on other sites

Verovatno zato sto ne sluzi nicemu kao tank a za sve ostalo nije nista posebno, i onda nema svrhu. Ali video sam u ovom patch-u da su ga izmenjali nesto. Mozda ce biti bolji sada.

ma ništa nisu uradili generalno, kao "dobijamo i pozitiva i negativan feedback na mišu, stoga smo je malo promenili" :)) i sad ono, može da bude u "hold position" modu.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno zato sto ne sluzi nicemu kao tank a za sve ostalo nije nista posebno, i onda nema svrhu. Ali video sam u ovom patch-u da su ga izmenjali nesto. Mozda ce biti bolji sada.

ma ništa nisu uradili generalno, kao "dobijamo i pozitiva i negativan feedback na mišu, stoga smo je malo promenili" :)) i sad ono, može da bude u "hold position" modu.

Znaci klasican Blizzard odgovor i "balans"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Šokn'o" sam se kad sam skapirao da mi je na Cursed Hollow w/l ratio katastrofa a da je dragon shrine zapravo treći odozdo, bio sam ubeđen da mi je to mapa na kojoj imam najgore partije :)

Inače je novi Tassadar ok, malo su ga doterali - cooldown na shieldu je takav da možeš da ga stalno bacaš (dizvineš) a pride daje 50% bonus na druge heroje.

Link to comment
Share on other sites

Meni je bio ok i ranije, sada su ga ofanzivno oslabili ali je bolji kao support donekle. Tu je najvaznije smanjenje CD, sto se brojeva tice, manje lecis sebe (750vs 1000 ranije) a  malo vise druge (1125), jer je stit smanjen sa 1000 na 750.

pa prave ga jacim supportom jer su ga pre ljudi birali kao fajtera vise a igri nedostaju suppovi. realno ko bi birao wall pored jakog archona, a wall je genijalan heroic skill realno.

Link to comment
Share on other sites

Igrao malo Rexxara ovih dana i bas mi se ne svidja. Koliko sam ukapirao ima 2 build-a. Jedan PVE i jedan za Mishu. Ovaj PVE moze da bude koristan samo na Cursed Hollow. A Misha build moze da napravi dosta demidza ako imas semi-ok micro. Ja nikada nisam voleo heroje koji imaju minione pa mi se ni on nije dopalo.

Link to comment
Share on other sites

Igrao malo Rexxara ovih dana i bas mi se ne svidja. Koliko sam ukapirao ima 2 build-a. Jedan PVE i jedan za Mishu. Ovaj PVE moze da bude koristan samo na Cursed Hollow. A Misha build moze da napravi dosta demidza ako imas semi-ok micro. Ja nikada nisam voleo heroje koji imaju minione pa mi se ni on nije dopalo.

sredili su ga malo sa patchem, onaj "misha, charge" ili kako se zove pomaže dosta, ali već sad imaš 2 (pa i 3 ako računaš magiju) komande za mišu a krenuli smo od "neće on biti slobodno kontrolabilan" - na kraju će postati :)

 

Edited by Lucky
Link to comment
Share on other sites

sredili su ga malo sa patchem, onaj "misha, charge" ili kako se zove pomaže dosta, ali već sad imaš 2 (pa i 3 ako računaš magiju) komande za mišu a krenuli smo od "neće on biti slobodno kontrolabilan" - na kraju će postati :)

Jos sa onim talentom da smanji CD, charge je dosta dobar. Cesto mozes da ga bacas u jednom fajtu. Jednom sam ga igrao imao sam upgrejdovan Misha ulti. Prebijao ih je meda dok se ja pravim da sam mrtav. Napravio sam 90k hero damage. Ali ne volim da igram heroje sa pet-ovima i to ti je.. 

Link to comment
Share on other sites

sredili su ga malo sa patchem, onaj "misha, charge" ili kako se zove pomaže dosta, ali već sad imaš 2 (pa i 3 ako računaš magiju) komande za mišu a krenuli smo od "neće on biti slobodno kontrolabilan" - na kraju će postati :)

Jos sa onim talentom da smanji CD, charge je dosta dobar. Cesto mozes da ga bacas u jednom fajtu. Jednom sam ga igrao imao sam upgrejdovan Misha ulti. Prebijao ih je meda dok se ja pravim da sam mrtav. Napravio sam 90k hero damage. Ali ne volim da igram heroje sa pet-ovima i to ti je.. 

samo ako uzbudljivo izdominiraš protivničku ekipu! :))

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam Artanisa na konto LotV preordera, mogu reći da sam zadovoljan (mada nerfovaće ga naravno, ovo je samo početno loženje). Klasičan spori tenk, bilo je malo povuci-potegni u početku partije, međutim kad sam malo ojačao (išao sam na 1vs1 demidž bild), onda je krenulo pranje, 22-19.

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam Artanisa na konto LotV preordera, mogu reći da sam zadovoljan (mada nerfovaće ga naravno, ovo je samo početno loženje). Klasičan spori tenk, bilo je malo povuci-potegni u početku partije, međutim kad sam malo ojačao (išao sam na 1vs1 demidž bild), onda je krenulo pranje, 22-19.

kako radi swap onaj? to me najviše interesuje. mislim, u praksi, znam kako radi u teoriji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...