Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

2P4WB8-48C6-4VZNC4-NKRJ-NYPJ76

E88MCY-DBH6-7RGBDY-CRJ6-VVXZW6

TGW9JB-KZ6W-HG6M8J-6DBM-87NDN7

P9EKZY-CYEM-PHKXCZ-ZZMY-KFG2GW

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pa vidis da je oko milke postao standard za novu mobu koja hoce da se progura :). Jeste velika, ali nije sad nesto neocekivano.

 

A igra se sve vise, i nadam se da ce bas da zazivi. Nije neki parametar, ali posle svakog patcha se na twitchu vidi priliv od po 500-1000 novih viewera kod top strimera.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam. Vreme ce pokazati, community ce presuditi, brojke ce jasno reci svoje.

 

Ja mogu da pricam iskljucivo iz svoje perspektive, subjektivno iz onoga sto ja trazim u mobi.

 

Dakle, meni je ova igra ispravila sve ono zbog cega sam prestao da igram druge mobe. Ali ja imam osecaj da kod nas ljudi imaju otpor prema novom generalno. Npr. znam mase koja do dana danasnjeg nece da igra dotu 2, nego pika dotu 1 na gareni i kao dota 2 sranje, a nisu ni probali. Ja mozda tripujem i to nije tako, ljudi zapravo zele nove stvari i prelaze na njih ako su stvarno dobre a ovo novije nije tolko kvalitetno itd...

 

Evo samo tvoj primer, dobio si kljuc, odigrao gejm, smorila te prva stvar koja je deo novog koncepta mobe, i ugasis. Zar ne mislis da ti treba barem 100 gejmova na "novim pravilima" da ispipas i osetis koncept igre, da malo se sazivis sa njom, da pocnes da igras kako treba, da joj das pravu sansu. To je npr. svima smor i razumem zasto je, potire se sa svime sto si do sada igrao i smatrao za pravilo, odjednom kao nema jednog jako bitnog dela u tipu igre koji igras, Nije bitno koja je moba, to je bila osnova, svako svoj exp svoj level. Ali mislim da dosta ljudi ne vidi sta proizilazi iz toga, da to nije mana nego da implementacija takvog sistema expa cini da te igra sama vuce da se koncetrises na neke druge delove igre. Dakle to nije zapravo izbaceno, nije da tebi treba manje skilla jer nema farma, nego ti treba vise skilla za neke druge stvari, o manje stvari razmisljas ali intenzivnije. Ono sto je subjektivno je da te stvari na koje treba da se koncetrises vise su one stvari koje su meni najzanimljivije. Sto naravno nije slucaj kod svih. Ali vracamo se na pocetak gde ja mislim da dobar broj ljudi nece probati igru ili je probati bez predrasuda.

 

Ja za sada imam oko 750 gejmova, rank sam 8 i zapravo sam tek od skoro poceo da igram igru kako zapravo treba (ok mozda ce neko to postici za 150 gejmova) i mnogo je jebeno dobro :).

 

I vise ne hvalim igru, stvarno izgledam kao fanboy ili da me placa blizz, samo sam zeleo jos jednom sad posle dosta igranja da dam konacan sud o hotsu kad vec imamo topik.

 

I u friend listi imam neke strance dotase i lolase kojima je bila smor igra dok nisi dogurali u vece rankove i poceli da igraju kako treba. Kvalitet svake igre raste sa povecanjem skill cap-a, to je jasno, ali mislim da u hotsu je to jos izrazenije upravo zbog izbacivanja tih nekih klasicnih "kljucnih" elemenata.

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

 

Ali, igra mi se nije svidela na prvi gejm, ne verujem da bi mi se svidela posle 100 gejma, odnosno ne verujem ni da bih ja odigrao 100 gejma, ako me je vec smorila u prvom? 

Ja ne hejtujem igru, daleko od toga. Samo kazem sta mi ne odgovara. 

Igrao sam dotu 2 2-3 god, i verovatno mi je zbog toga teze da se naviknem na hots. Jedino zbog cega bih krenuo da je igram je da dostignem daj rank 12(ne znam koliko je tesko da dodjem do njega :D) da bih osvojio cardback za hs =D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pesma brat moj.

 

Naravno da su drugacije partije, videces kad udjes u 10-1 rank, milina kolko su dobre partije i kolko se igra kako treba i kakav je to uzitak. Ja i dalje tvrdim da ogroman broj ljudi ne oseti (no homo) igru na pravi nacin, od 20+ ranka to dobija oblik kakav treba da bude. Ali to iskljucivo zbog toga sto ljudi koriste mehanike na koje su navikli iz drugih moba, samo promenis POV i to je to.

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Longli dodji do Matrixa da igras Lan sa nama. Mi nedeljom igramo i ovaj ESL, stigli smo do 4-og kola. Naravno svi smo odavno rank 1 ali to nije toliko bitno, manje vise svako vece igramo lan i bas je velika sprdnja :D Igramo ili 5v5 u lanu ili ako nas nema dovoljno onda picimo quick match nas 5 u stacku :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...