Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Ljudi jel zna neko (siguran sam da zna [:)] ) koliko traju daily quest-ovi? Da pojasnim, jedan dan sam zapoceo a drugi dan zavrsio jedan quest (cini mi se da je bilo 3 pobede) a cekao me vec sledeci.

Imas mesta za 3 daily kvesta i mislim da traju dok ih ne uradis. 

Link to comment
Share on other sites

Jel igra neko ranked? Dosta ocekujem od tog moda u smislu da ce svaki partiju barem svi igraci znati sta treba da se radi i imati map awareess i ostalo.

 

Inace lvl 29.5 sam, i imam 8 heroja i 1500 golda. Znaci jos 6.500 golda da otkljucam jos dva heroja i onda hero league. Bas mi se igra :D

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

nisu bash toliko dobri nazalost :) Mada mislim da se tim formira na osnovu ranka tako da ako poslednji birash heroja znachi da si najnizi rank u timu (isto ko i u LoLu ako se dobro secam) u tom slucaju znachi da imash ok tim al i da ces 90% igrati support posto uglavnom poslednji bira support...odigrao sam 20 partija tacno u ranked i svasta sam video bilo je i dobrih i losih al uglavnom mislim da je bolje nego quick match ali mozda i malo monotonije posto se u trenutnoj meti samo vrte isti heroji.

Link to comment
Share on other sites

Meni isto ETC skroz nesimpatican iako odlican heroj.

 

Sonya je jako dobra ako tim isprati, vrlo je ofanzivna i inicijator je fajta. Ono sto je problem je da ti iniciras fajt, bacis spear, krenes whirlwind i ako se ostali ne pozicioniraju dobro ili ne isprate ti si mrtav jer nemas ni jedan mehanizam da brzo izadjes iz fajta (osim ako ulti neces iskoristiti za bezanje sto je bezveze), nego izlazis peske i tu si vrlo laka meta, moras konstantno da udaras nesto. Sa njom u zavisnosti od ostatka imas ili 0-1 smrti ili 7+.

 

Li Li je bolestinica malena, ali dosadna. Otprilike recite gde da dodjem da pritiskam Q :S. I nista ne moze sama. Generalno public ne volim da igram heal i support jer tvoj zadatak je da pratis, a ako nemas koga da pratis, apsolutno nikako ne mozes doneti prevagu za svoj tim. Ako tenk i dps ne rade svoj posao, mozes ti da se dobro pozicioniras i healujes i ne umires al ne vredi.

 

Tyrael, Diablo, Tyrande, ja bih uzeo Tyrande, moze dps, moze heal, moze da cisti lane, prekoristan heroj. Iako i Tyrael i Diablo kidaju, meni je Tyrande daleko najzanimljivija za igranje.

 

Ako ti se ne zuri u ranked, ja bih stedeo za tyrande. S druge strane, ja imam 1500 golda, fali mi jos jedan heroj za ranked i ja cu kupiti prvog 4k heroja, posto stvarno mi je smor da gubim jer u partiji imamo lika koji jednostavno ne zna nista sta treba da se radi. Ne kazem da ja nesto premasterujem igru, ali barem da svih 5 ljudi je svesno mape i objectives-a i da se ne ide solo i tako te osnove. Pa nek nas dobiju jer su se bolje sibali 5 v 5 i uradili neki kul potezu pravo vreme, al smorim se kad nas dobiju jer nas peti je celu partiju u lejnu ili sam tuce kripove 10 minuta ili odlazi 1 v 3 ili tako nesto.

 

Sinocni primer: Igramo rudnike, svaki put pisem sad ce rudnici, nemojte se tuci ako nemate siguran brz kill, ulazimo u rudnike zajedno. Svaki put nas je za rudnike bilo 4 ili 3 jer su jedan ili dvoje umrli (ovi naravno zajedno rade). Ako i nekako uspemo da ih oteramo iz rudnika, teammateovi ce vijati semi-low hp heroja do izlaza iz rudnika, umesto da uzimaju lobanje, dok oni izvijaju tog low-hp heroja, ovi koje smo ubili oziveli i naravno dosli. Svaki taj potez je ~30-40 lobanja manje. A da ne pricam sto kad smo imali 70 golema, ljudi hoce da brane njihovog od 30. i tako...

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Ma ne bi me mrzelo da sacekam da imam nekog heroja da izlevelujem pa da to brze ide. Nego trebace mi 5 dana da zaradim 3000g..

 

Meni su jos jaci oni sto udju u rudnike sa pola hp-a i nesto malo mane i onda umru na prvom kampu..

 

Mislim da cu uzeti Gazlowe cisto da mogu da udjem u ranked.

Link to comment
Share on other sites

Retardi su i u rankedu, narocito posle founder packa.

Dodatni je problem što nema mirrora heroja pa ti je i taj početni pool često skraćen na draftu.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Igrao Gazlowa malo i mnogo je zanimljiv heroj. Postavljas one gluposti i pushujes, dobih level 4 sada pa treba da probam onaj Grav Bomb combo. Primetio sam da su mi svi specijalisti zanimljivi. 

 

Eh da, odigrah 2 ranked i pobedih, dobar mi je tim bio. Svi su lepo igrali i svi su kulturni bili, cak je i rus plesao..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...