Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebes mi sve ko da spansku seriju gledam, aj ghost je neki kao polu spanac a koji ste vi djavo u svemu tome mi nije jasno :)

 

@rebel

 brate znaju se x vremena pa ga prca malo zar je trebala da ide captain obvious slika :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

@rebel

 brate znaju se x vremena pa ga prca malo zar je trebala da ide captain obvious slika :)

 

Нисам знао да се знају, капирао сам као класично надмено исфорисрано кењање, а мени се то више гади него милион рет постова.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

šta sam doživeo, da me FATA brani, pa čak i u sajber prostoru!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Misli na publiku, jer stvarno moraš biti specijalan da dođeš na njen .. "performans"..

 

Inače, stanje redovno na svim frontovima! Gazi se kroz život, nema stajanja!

 

Bolestan sam već 3 nedelje, ne prestajem da kašljem iako sam koristio 4 različita antibiotika.

U to ime, a i pošto kapiram da ću uskoro da se pridružim ekipi

Link to comment
Share on other sites

Ospamax tablete, gentamicin i dexason sa pantenol rastvorom mix za inhalaciju, a pošto mi ni to nije pomagalo, dobio sam i klacid.

 

Moguće da nešto od toga i nije antibiotik (pantenol rastvor je čisto da mi ne iritira grlo toliko).

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

Cudna stvar se desila, na fejsu mi je u news feed-u iskocila neka stranica BIH Zmajevi ( grupa podrske BIH reprezentaciji u fudbalu ). Prvi put cuo za stranicu, znam da je nisam lajkovao, udjem, kad ono pise liked. Jel se desavalo nekome nesto slicno ? Uveren sam da je nisam lajkovao, nova je stranica i nije niko drugi to uradio umesto mene, samo ja znam sifru accounta 100%. 

Link to comment
Share on other sites

Samo da kazem Maretu da najverovatnije nije sam u ovoj prici s tim sto ja nisam varao. Videcu veceras jos sta i kako kad se vrati s posla ali je jako tesko i jos jedan udarac :(

Šta se desilo, Astora druže?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...