Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Иако ја лично не бих ишо грломујагоде с децама, морам да кажем да, кад би сви нешто тако рачунали, сви ми овде бисмо имали или нула деце или можда једно. Не прича се овде о циги са двадесеторо деце. А деца су се правила и у рату и у кризама, оће људи да се јебу и оће да праве децу, то је толико нормално да лол


Otac mojih bliskih prijatelja (ortak i ortakinja) u maniru WW, pre Hajzenberga, radi dva posla, prepodne radi u struci, a u drugoj smeni vozi taksi kako bi mogao da školuje dvoje dece na fakultetima, tako da nije red davati opšte ''svi'' predrasude, i ako stvarno ima puno šljama među njima.

Па да, он је фејк таксиста, он можда ради као таксиста, али није таксиста!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nikad mi nece biti zao tih ljudi koji su pravili po vise dece bez ikakvih planova cime ce to da pokriju u zivotu, pa kad dodje trenutak da to mora krvavo da se plati nemaju ni za kiflu

Killy vs. RL S17E03 HDTV x264-LOL [eztv] 
  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

zasto ste kiliju dali -17? :(

napisao je da mu nikad nece biti zao tih ljudi, sto samo po sebi nije nista strasno i zlonamerno.. nije napisao da mu je drago zbog tih ljudi, pa da ga natovarite. 

 

mada, sad kad pogledam savketov post, ne znam odakle kili uopste potreba da se taj covek (taksista) sazaljeva? :D

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa kad samo zakačiš link iz koga se ništa ne vidi, najbolje da će neko da klikće random

 

pejo, vrati vuduu account!

 

jebote dule meni kaze da je vec postovano, pa ovo je sudar materije, nadtaće crna rupa :)

 

ne, to bi bilo da ja kazem vitji da je nesto vec bilo!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...