Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ne znam*

Inače, csb inc..

Ušuškam se ja sa devojkom ispod pokrivača i nakon nekog vremena počnemo da vodimo ljubav, odjednom pita ona mene da li sam čuo da je nešto kvrcnulo ja kažem da nisam i nastavimo. Nakon nekih pola sata kaže ona meni kako nikada ovoliko nije ovlažila itd, uhvatim ja nju za kukove vidim i tu je mokro, rek'o koj' kurac, uzmem i otkrijem nas, kad ono ceo krevet prekriven krvlju, uključujući mene i nju. Prvo sam se zgrozio pošto sam mislio da je dobila dok smo mi to radili, al se setih da je ona već imala ovog meseca, odem do wc-a da isperem krv i odjednom mi se pomuti u glavi i polako počnem da gubim svest. Provalim da mi krv curni iz penisa neprestano već jedno ~30-45minuta. Zaustavim nekako krvavljenje posle 5minuta i razmišljam kako je moguće da nisam osetio nikakav bol jebo te. Bravo Aco kretenu, uspeo si da povrediš nispe :(

 

inb4 "OPA IMAŠ DEVOJKU, NISMO ZNALI"

"Nismo mi takav forum"

"Ana.rs"

itd.

Edited by Aleksandar.
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Navodno je sve ok, malo sam pocepao resicu i to je sve. Problem je samo što nisam odma primetio već kasnije pa sam izgubio dosta krvi.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Sad se samo cimam da odem da pišam, u tripu sam da će da me peče do jaja i da ću umreti od bolova :D

A i smor je pošto ne znam posle koliko ću opet moći da prcam, a taman smo imali nedelju dana raspusta!

 

edit : Nisam bio Proto, nego su mi rekli par ortaka, pa i Ivan~ da se i njima to dešavalo i da nije ništa strašno.

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Sad se samo cimam da odem da pišam, u tripu sam da će da me peče do jaja i da ću umreti od bolova :D

A i smor je pošto ne znam posle koliko ću opet moći da prcam, a taman smo imali nedelju dana raspusta!

 

edit : Nisam bio Proto, nego su mi rekli par ortaka, pa i Ivan~ da se i njima to dešavalo i da nije ništa strašno.

 

Јел си покидо скроз или си ''до пола''?:) Ако си скроз брате, сад можеш ко они црнци у порнићима да навлачиш до краја док се смешиш у камеру!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Prvo sam se zgrozio pošto sam mislio da je dobila dok smo mi to radili,

 

prvo odsustvo iz vojske, metar i nesto dana without any kind of sexual activity :D:D:

 

-dobila sam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-blago tebi

 

:D:D:D::D

 

408154.jpg

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ustanem ujutru, otvorim RUR kad imam sta da vidim, Aco jebote kako si uspeo majke ti? Kapiram ja da nema seksa bez lakih telesnih povreda ali matori WTF?

Хм, није то толико неуобичајено, не знам шта падаш у несвес

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...