Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Makar imam dovoljno obraza da se ne pratim pametan o stvarima o kojima apsolutno nemam pojma.

 

Onda se zapravo postavlja pitanje zasto uopste ista pises...

 

sta ti nije jasno, Amidzic je HR menadzer za PR sektor na Pinku!

 

Taj deo sam shvatio, nisam shvatio Bulbijevo rezonovanje :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Па, Булби је отишао тамо да буде ХР, али га је дочекао Амиџа, реко ''брате, постоји само један ХР овде и то сам ја'' и ставио га да буде ПР. Булби би више волео да је ХР, али је ПР исто океј.

 

Тако сам се и ја јавио на посао за астронаута, па су ми онда рекли да сам ипак илустратор, па сам схватио да је и то океј, као неко искуство за тај космос велики

  • Upvote (+1) 2

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Opušteno matori, po tebi pišaju na kom god se topiku pojaviš, od tehnike, preko softvera i hardvera, automobilizma, UPT (ovo mi je specifično fascinantno odakle ti toliko obraza bilo kome ikada igde u životu do kraja postojanja da kažeš bilo šta makar bio 10000000000% u pravu)... Tako da samo opušteno, bitno je da si ti svoj na svome, nema veze što te svi, osim par dupelizaca, vidi kao ljigavo žuto govno koje nema tri blage o čemu priča, ali je uvek tu da bude zaprška i politički korektan ^_^

 

Meni je samo bitno da ti s takvim uzivanjem pratis moj rad  [:I]

 

Па, Булби је отишао тамо да буде ХР, али га је дочекао Амиџа, реко ''брате, постоји само један ХР овде и то сам ја'' и ставио га да буде ПР. Булби би више волео да је ХР, али је ПР исто океј.

 

Тако сам се и ја јавио на посао за астронаута, па су ми онда рекли да сам ипак илустратор, па сам схватио да је и то океј, као неко искуство за тај космос велики

 

Pa to sam i ja shvatio iz njegovog posta, samo sam hteo da vidim da li razume poslove astronauta i ilustratora :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo kako da shvatim to "davanje materijala", deluje mi skoro kao da mi se nabacujes  [;)]

 

Edit: Eto Igore dobre ideje, pa i onaj tamo momak se zove Misa!

okej, ti ces biti miša banana ][

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...