Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

odgledah i ja dva filma, milerove i about time.

 

milerovi su sabili prvu polovinu filma pa se cinilo da ce kako film odmice biti sve bolji i bolji, medjutim nista od toga. bez obzira na to film solidno dobar, sa dzenifer koja je prepicka, i ako nista drugo, film vredi pogledati samo zbog nje :)

 

 

vratih se sinoc sa fudbala oko ponoci i predlozim devojci da pogledamo film. obzirom da ustaje u 6;30 a ja mrtav ko konj, plan je bio da ga pustimo i zaspimo uz njega. medjutim, film je bio toliko dobar da smo ga gledali sa lakocom, toliko da nam se nije prispavalo ni jednog trenutka a zavrsio se u 3;15. posto nisam bas dobar sa opisivanjem filmova, samo cu potvrditi sve ovo sto je buda prethodno napisao i preporuciti film svakom!

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

"About time"

http://www.imdb.com/title/tt2194499/?ref_=nv_sr_1

Jebeno dobar scenario, vrhunski napisan, vrhunska ideja, vrhunski prikazano, minimum smarackih momenata, pregrst random scena sa tim nekim "profinjenim" humorom, jebeno predobra rejčl adams kojoj ovi filmovi leze ko dakiju nepotreban ban, pretalentovani bil nighy koji glumi sa takvom lakocom da je to jezivo, cak mi nije taj dozivljaj upropastila ni (random emo izjava ->(

scena sahrane, kada matori kaze da hoce da mu sviraju jebenog omiljenog muzicara moje bivse cure nika oplodicu te svojojm čakrom kejva cak se pjesma i vrhunski uklopila u sve

).

Dakle ne znam da li je sigurno ovdje tako nesto reci (pogotovo sad kad je kole ponovo na forumu :D) ali ne pamtim da me je neki film ovako nespremnog zatekao, bas zato sto je prvenstveno romanticna komedija ali ovakav efekat u skorije vrijeme ni jedan film nije ostavio, a s obzirom da sam slomio zglob prije dva i po mjeseca odgledao sam bas dosta filmova :DDD

Nepotrebno je reci da je ovo moja preporuka ako nekome to nesto znaci :DDD

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ja jos gledam sta pises i tako to, kliknem na link i ono, wtfujem!

nije to taj film sto sam gledao...

 

kad ono!!!

 

The Time Traveler's Wife

jos glumi ista glumica...

da li sam istripovao? :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah Rush - očekivano dobar film, pošto volim F1 :)

 

scena sa dva italijana  i alfom je bila sjajna

 

Na preporuku iz topika, od strane Koleta, ogledah i http://www.imdb.com/title/tt2278871/?ref_=nm_flmg_act_3 "Blue is the warmest color". Da budem iskren, film sam odgledao iz dva puta, prvi put prekinuo jer me smorio posle 30 min, rekoh ovde će bit ono malo lezbo ekšn i to je to. Međutim niej bilo "malo lezbo ekšn", scene seksa traju jebeno dugo :) Posle 3 dana, sam nastavio da ga gledam, i moram da priznam da se nisam pokajao. Film mi je nekako legao, prepun je onih sirovih emocija.

 

E da, glavna glumica, aj što je meni prepička, al je odglumila za medalju. Toliko jebenih različitih emocija se ne sećam da sam video na licu neke glumice. S vremena na vreme sam se zapitao dal jebeno glumi ili je ovo dokumentarac?

 

 

 

QajWqsj.jpg

 

 

S obzirom na kraj filma, očekujem nastavak?

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Na preporuku iz topika, od strane Koleta, ogledah i http://www.imdb.com/title/tt2278871/?ref_=nm_flmg_act_3 "Blue is the warmest color". Da budem iskren, film sam odgledao iz dva puta, prvi put prekinuo jer me smorio posle 30 min, rekoh ovde će bit ono malo lezbo ekšn i to je to. Međutim niej bilo "malo lezbo ekšn", scene seksa traju jebeno dugo :) Posle 3 dana, sam nastavio da ga gledam, i moram da priznam da se nisam pokajao. Film mi je nekako legao, prepun je onih sirovih emocija.

 

E da, glavna glumica, aj što je meni prepička, al je odglumila za medalju. Toliko jebenih različitih emocija se ne sećam da sam video na licu neke glumice. S vremena na vreme sam se zapitao dal jebeno glumi ili je ovo dokumentarac?

 

s obzirom na to da ih je reziser mucio sa 100+ takeova verujem da je dosta emocija bilo autenticno :)

swe pohwale za film btw, malo je spor ali se isplati

Link to comment
Share on other sites

HOWLING

 

Howling-Movie-2012-movie-poster.jpg

 

 

'Nako, solidan, mada nije baš idealan izbor za entry gledanje korejskih filmova. Priča sasvim dobra, fotografija odlična, i naravno ponovo sjajna hemija između Songa i partnerke, ali za mrvicu previše melodramatično i razvučeno (valjda kako bi se ispoštovalo pravilo da svaki korejski film mora da traje 2+ sata).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

DALLAS BUYERS CLUB

 

dallas-buyers-club-movie-poster.jpg

 

I više nego dobar, ali nekako nedorečen, kao da je poenta filma u svakom trenutku trebalo da bude šok koliko je Metju smršao za ulogu (strašno koliko su se on i Džared Leto upropastili po tom pitanju). Možda je i najveći problem što je sa glumačke strane film najjači u prvoj četvrtini, pa zatim prelazi u rutinsko odrađivanje posla, što svakako nije dobro za ovakvu vrstu priče (uz manja odstupanja od ovoga).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram kako to misliš da je film nedorečen i kako misliš da je Mekonahijev izgled "poenta filma"? =o)

Poenta DBC-a je da se prikaže atipičan život tog čoveka i uz istu prikači kritika brojnih problema u američkom društvu (koji su zastupljeni i u većini modenih zemalja). Zdravstvo kao biznis, a ne sistem za pomaganje ljudima, predrasude ka marginalizovanim grupama ljudi i strasno odsustvo empatije-odbijanje da se vidi problem dok se isti ne iskusi iz prve ruke. Slažem se da je veoma upečatljivo kako Mekonahi izgleda napaćeno, ali mislim da sve vreme održava veoma visok nivo glume i on je jedan od tri čoveka ove godine koji potpuno zaslužuje sve nagrade za glavnu mušku ulogu koje dobije.

 

@ topic - izašlo još skrinera

 

Her - predivan film, najtoplija preporuka.

 

August: Osage County - patnja i tuga i tuga i patnja i 10 fenomenalnih glumaca i teško i zlo i gospodjo božen....film nije loš, al mi se nije svideo jer je toliko manično-depresivan da to nije normalno.

 

Secret Life of Walter Mitty - mnogo lep film, onako topao i opuštajući, fantastična kinematografija, blag humor...zbog toga što ga mnogi mrze na prvu - gl uloga je Ben stiler, prilagoditi očekivanja accordingly =o)

 

Wolf of Wall Street, pridružujem se preporukama svima koji su ga pominjali na ovom topicu.

Link to comment
Share on other sites

Mene je Mekonahi toliko odusevio u Dallas buyers club, da sam tokom gledanja Vuka sa Vol Strita razmisljao zasto smo osudjeni da ga u filmu ima samo na pocetku, posto je i tu ulogicu odradio maestralno.

Inace, gledajuci komentare i preporuke za vuka, ocekivao sam da ce Leonardo stvarno zasluziti taj oskar, ali realno, ne da se ne dele za ovo oskari, nego u glavi imam jos trojicu koji bi mogli da iznesu njegovu ulogu (sto opet ne menja cinjenicu da je on odlican). Dijalozi su odlicni, skorseze ne masi realno, kao i obicno ima jednu stvar u kojoj se trudi da preteruje, ovog puta je to gudra, i bas zbog svega toga je u jednom trenutku poceo da me smara film, jer mi je to delovalo kao prividna maska za ocigledan put ka kojem ide zavrsetak filma. Ovih trenutnih 8,7 na imdbu su samo prividni i ocekujem da mu ocena padne, ali opet, da me neko ne shvati pogresno, film mi je bio izuzetno zabavan i uzivao sam u njemu, iako je vrhunska dizalica sa mlakim krajem. Film traje tri sata, a kraj je nekako nedorecen, jebem li ga, takav utisak sam stekao.I da,zanimljivo mi je bilo videti Jonu Hila u ovakvoj ulozi,prijatno me iznenadio.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Herhttp://www.imdb.com/title/tt1798709/ i ne znam šta da kažem. 

 

Her_Poster.jpg

 

Sad videh da je Kole gore rekao da je predivan, pa sad ne znam šta da napišem :) 

Po meni je predugačak (kasnije sam čitao da su ga skratili i da je bio skoro sat vremena duži) i tehnološki neprecizan. Ideja i izvedba su simpatične, ne verujem da će neko pogrešiti ukoliko ga pogleda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...