Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

 

Pogresan ti je nesto prvi link. Ali Merkelova je iz Istocne Nemacke, valjda zato vise glasaju za nju? Ili manje? :)

 

@topic - jel neko skontao da je zatvoren Kolosej bioskop u Uscu? Mi juce otisli da gledamo Ridika, uredno rezervisao karte preko neta, dosli tamo kad ono zabravljen bioskop. Kao pitali nekog iz obezbedjenja on kaze da se "nesto renovira" i da je tako vec par dana. Nigde nikakvog obavestenja, ni na sajtu, nigde, potpuni smor. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Kopiram milion linkova ponekad, pa pomešam linkove i stranice gde ih kopiram :D

 

Elem, ovo je link rezultata izbora u Berlinu http://berlinwahlkarte2013.morgenpost.de Tačno maltene po liniji berlinskog zida je ceo istočni Berlin glasao za levičare (Linke) , zato sam i napisao živ je komunizam umro nije :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pogresan ti je nesto prvi link. Ali Merkelova je iz Istocne Nemacke, valjda zato vise glasaju za nju? Ili manje? :)

 

@topic - jel neko skontao da je zatvoren Kolosej bioskop u Uscu? Mi juce otisli da gledamo Ridika, uredno rezervisao karte preko neta, dosli tamo kad ono zabravljen bioskop. Kao pitali nekog iz obezbedjenja on kaze da se "nesto renovira" i da je tako vec par dana. Nigde nikakvog obavestenja, ni na sajtu, nigde, potpuni smor. 

 

wat, prekjuche sam gledao Elysium tamo :)

Link to comment
Share on other sites

Zatvoren bioskop ”Kolosej” u TC "Ušće"

Premijera filma “Dajana” koja je danas trebalo da se održi u jednom od najposećenijih bioskopa u Beogradu “Koloseju” otkazana je jer zbog iznenadnog prestanka rada bioskopa. Distributer “Dajane”, kompanija “Milenium film” dobila je informaciju da bioskop do daljnjeg neće raditi bez obrazloženja.

Direktor “Milenium filma” Zoran Savić rekao je Tanjugu da bioskop sigurno neće raditi danas a za dalje se ne zna.

On je ukazao na veliki značaj koji “Kolosej” ima za filmsko tržište i dodao da je njegovo zatvaranje veliki udarac. “Pogođeni smo. Odjednom se srušilo 27 do 29 odsto filmskog tržišta”, rekao je Savić.

U zvaničnom saopštenju TC "Ušće" dostavljenom Tanjugu navodi se da “bioskop, kuglana i kazino u Ušću neće biti na raspolaganju posetiocima u kraćem vremenskom periodu”.

“Prostor će uskoro biti ponovo otvoren sa istom namenom i bogatom ponudom, interesantnom i jedinstvenom za posetioce”, navodi se u saopštenju.

Iz “Koloseja” se danas nisu oglašavali povodom vesti o prestanku rada bioskopa.

Link to comment
Share on other sites

Ali da nema na sajtu koloseja je baš visoko profesionalno :)

 

Ma aj sto nema na sajtu, nego sto sam ja isti dan uredno rezervisao karte, stigla mi potvrda na mail, sve regularno. Plus sto ni na samom bioskopu nista ne pise, bar da ima ono odstampan A4 papir na kome pise "zatvoreno zbog renoviranja" ili tako nesto, nego bezveze vijas unaokolo tetkice i obezbedjenje da vidis o cemu se radi. Ja sam prvo istripovao da im se nesto sjebao ulaz pa da treba da se udje negde drugde, uopste mi nije palo napamet da ne radi. Evo ima sad i neka vest http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/407765/Zatvoren-bioskop-Kolosej-u-TC-Usce

 

Meni deluje kao da je neko spakovao kofere i zapalio iz zemlje :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...