Jump to content

Koja Banka?


Recommended Posts

Drugari koje banke koristite i koliko ste zadovoljni kao fizički klijenti. Trenutno sam klijent KBC banke koju je kupio Telenor odnosno čije poslovanje preuzima Societe Generale svakako sam hteo da menjam banku ali to svako neće biti SG.

 

 

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

Svi su govnjivi lihvari koji bi se bavili drumskim razbojništvom kada bi to bilo dozvoljeno zakonom, ali Intesa je najmanje loša po mojim iskustvima, pošto sam ja u Intesi a keva u Komercijalnoj, kod njih nije nešto sjajno što se tiče rada sa stanovništvom (premalo šaltera) a i nemaju toliko bankomata ko Intesa.

Plus intezin softver za e-banking stvarno razbija.

Link to comment
Share on other sites

inteza te tera da vuces opticki disk sa sobom svaki put kad zelis da koristis ebanking

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Plus intezin softver za e-banking stvarno razbija.

 

vudzi pliz, nije im radio van ie do pre godinu dana, a ni sad nemas opcije kao sto su prebacivanje novca izmedju racuna , ili chartovanje kakvo ima rajfajzen. nemaju ni devizne naloge preko neta, plus kao sto rekoh ova prica oko optickog diska je lol

ja banku koristim samo za ebanking, i za tri godine, nije postojalo nista sto mi je trebalo ,  a sto nisam mogao da uradim preko erste bankinga

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam rachune u Univerzal Banci Beograd, nemaju neshto puno bankomata kao Intesa na primer, na salterima nije guzva, ali shto se tiche E-bank, imaju bash dobrih opcija da shibam pare izmedju deviznog i dinarskog rachuna i da placam sve zivo bez problema. Takodje poshto sam student oba rachuna 0 dinara odrzhavanje.

Link to comment
Share on other sites

vudzi pliz, nije im radio van ie do pre godinu dana

 

Pa ne otvara racun pre godinu dana. U intezi sam 10 godina, sve preporuke.

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Можда да напишеш конкретно шта теби треба да ли ћеш користити е банкинг или нећеш да ли ти је битно колико аутомата има или не итд...

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u intezi i smara me što je internet kartica vezana za devizni račun tako da svaki put kada prebacuješ pare na nju ti zapravo vršiš razmenu u evre po nekom usranom kursu i što je najbitnije ne možeš da vratiš pare sa internet kartice na dinarski tekući račun već moraš da ideš u banku ako želiš da podigneš novac sa tog "internet" računa.

  • Upvote (+1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima , lomio sam se Između Inteze i Pro credit iskreno.

 

Pro credit zaobidji. Kod njih sam 2 godine. Mrzi me da se prebacim, ali ono, radno vreme im je do 17h, osoblje je krajnje imbecilno u svakoj ekspozituri. Poslusaj drugare i idi u intezu.

Jedina pozitiva su bankomati, koje (kada provalis gde se sve nalaze) mozes da nadjes na svim nelogicnim mestima, npr, u nekoj kafani na Zelenjaku, ili u nekom drvetu na Adi...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pro credit zaobidji. Kod njih sam 2 godine. Mrzi me da se prebacim, ali ono, radno vreme im je do 17h, osoblje je krajnje imbecilno u svakoj ekspozituri. Poslusaj drugare i idi u intezu.

Jedina pozitiva su bankomati, koje (kada provalis gde se sve nalaze) mozes da nadjes na svim nelogicnim mestima, npr, u nekoj kafani na Zelenjaku, ili u nekom drvetu na Adi...

 

Kad sam video bankomat kod mene u ulici pored nekog drink stora nisam verovao :D

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u intezi i smara me što je internet kartica vezana za devizni račun tako da svaki put kada prebacuješ pare na nju ti zapravo vršiš razmenu u evre po nekom usranom kursu i što je najbitnije ne možeš da vratiš pare sa internet kartice na dinarski tekući račun već moraš da ideš u banku ako želiš da podigneš novac sa tog "internet" računa.

Zapravo ni to ne bi smeli da rade (što mi je objasnila rasna milfara u Intesi), nego treba da otvoriš neoročeni a-vista devizni, pa onda preko e-bankinga možeš sa internet deviznog na a-vista devizni, i onda s njega možeš šta oćeš s parama. Cimanje jeste, al može se.
Link to comment
Share on other sites

Можда да напишеш конкретно шта теби треба да ли ћеш користити е банкинг или нећеш да ли ти је битно колико аутомата има или не итд...

 

Kali koristio bih sve.. navikao sam sa na e-bankig uzas.

 

@Doca, Znam to je problem sa vecinom banaka da transakcija sredstava sa jednog na drugi racun nije omogucena sto je po meni debilno. Vidim da inteza to cak i moze ja sam u kbc'u morao da idem u banku da licno uplacujem eu na devizni zbog vise electron i sl. Nisam mogao da prebacujem sredstva sa tekuceg na devizni i obratno. u Intezi koliko sam razumeo to moze ali po njihovom kursu.

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

vudu, ti mozes u intesa ebankingu da prebacis dinare sa kreditne kartice na tekuci racun, i obrnuto?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

kad kazem kreditna kartica, mislim kreditna kartica = master card, visa classic, visa gold, american express etc

na primer, ja imam visa classic kreditnu karticu, i kad mi zafali kesa na tekucem racunu (a za koji je vezana debitna - "bankomat" kartica), samo prebacim sa kreditne partije na tekuci racun i podignem.

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

edit: ulete demian

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@GhostFace Ja sam do skoro koristio kevinu visu internet iz komercijalne. Kod njih to valjda radi u oba smera a i ta internet kartica je dinarska tako da nemaš dvostruku kradju na kursu ako plaćaš nešto preko interneta u dinarima (što nije čest slučaj ali dešava se).

S druge strane preko e-bankinga komercijalne banke ne možeš ručno da popuniš uplatnicu ili prebaciš pare nekom već samo fizičkim/pravnim licima koja postoje u njihovom "imeniku". To jest možeš i sam da dodaješ račune kojima želiš da šalješ novac ali mislim da za to moraš u banku.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...