Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

Ne zna se ko je ludji, Venger sto je ubedjen da ovi bednici mogu nesto da naprave ili ja sto se ovoliko nerviram. Jos jednom samo neka kaze "we are ready to spend the money if we feel that the players makes us a better team tomorrow morning", pa ce i meni, zaludjenoj budali, da da potvrdu da ja potpuno poludeo.

Sto se tice igre i licilo je na nesto, dok se Agbonlahor nije popisao po bogaljima. 

Pored svega, moglo se i videti da Arsenalovi igraci imaju neverovatnu mentalnu snagu. Dovoljno je bilo da dobiju gol od Aston Vile i to kuci, da se raspadnu kao neki konferencijski klub.

 

I naravno, osvajamo!

  • Downvote (-1) 1

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Jebi glupi Arsenal i njegove nesretne navijače :tf:

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

HEAD-CRUNCH.gif

 

Kao i prethodne godine, vodice se borba izmedju cityja i utd-a, celzi odmah iza njih. Arsenal prejadan (fale im 2-3 POJACANJA, ne vunderkinda), opet ce se boriti za to mestu u LS sa Totenhemom.

Liverpul solidno odigrao, pokazuju da su ozbiljan konkurent za Evropu ove godine, nista vise od toga.

Iznenadio me Sanderlend, nisam ocekivao ovakav kiks na startu.

Naravno jos je rano davati ovakve prognoze, ali ono uglavnom sve po starom.

Edited by akva viva
Link to comment
Share on other sites

Да се одмах оградим, Арсенал је заслужено изгубио. Није да је Вила била нешто боља, али добили су људи и свака им част.

Али онај судија... мајко мила који мармен. А и повреде, класика за Арсенал, баш туга.

Пул је играо лепо, Кутињо је баш класа. Али се опет види да ће бити фејл... имали су доста среће и добили су. Капирам да ће бити пегла за 4то место између Тотнама, Арсе и Пула ове дине, док ће Сити, Челзи и Јунајтед да узму прва три места.

Али чуда се дешавају, тако да АРСЕНАЛ ОСВАЈА!

998588_572438912813776_616655802_n.jpg

Руни не прославља гол

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

šta je common rooney ?

jel to nešto kao compact hernandez ?

ja sam više skapirao kao come on rooney, pošto koliko sam pratio bilo je priče da čelzi traži runija, ali sam onda provalio da piše common :c

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Па ништа мање бедан него претходних година, па је Арсенал опет успевао да буде 3-4ти.

Почетак је ово сезоне, а сезона је дуга.

А могуће да ће овај пораз и добро доћи, пошто ће Арсен дефинитивно морати да доведе некога...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Kako se ne dovode, pogledaj zvezdu i partizan :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Слажем се Сини, али Арсенал је и даље велико име, тако да ако одреше кесу могу да доведу лепа појачања сигурно.

Просто ми је немогуће да Арсене не доведе некога до краја месеца, али видећемо :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Слажем се Сини, али Арсенал је и даље велико име, тако да ако одреше кесу могу да доведу лепа појачања сигурно.

 

kao sto je sini vec rekao, treba zapoceti pregovore, uspostaviti kontakte, nakon toga dolaze igrac, njegov agent i njihovi uslovi..

nije ostalo mnogo vremena a velika pojacanja koja su potrebna arsenalu (bar 3 poznata imena) se ne dovode preko noci

 

palas me je odusevio u poslednjih 15ak mina, ovo ostalo je bilo sranje, totenhem ima strasnu ekipu i mislim da su ove godine daleko kvalitetniji od arsenala iako to nisu pokazali u ovom mecu

 

 

Link to comment
Share on other sites

Paulinho, Dembele, Capoue, Sandro... kakve momcine na sredini totinhema :)

oni ladno odbijaju 100mil za bejla, sa tim bi se dovela jos 2 prvoklasna prvotimca, i pojacala klupa, i eto borbe za trece, a ne cetvrto mesto

I pored odlicnih igraca igra je ne toliko dobra, vidi se da fali Bejl jako. Mislim da i da dovedu 2-3 ekstra igraca, jednostavno Bejla u Totenhemu ne moze nista zameniti. Naravno posto Bejl i ako ostane nece biti onaj stari zato sto zeli da ode, bolje je prodati ga.

Link to comment
Share on other sites

imaju oni igračine, tj velika imena na sredini, ali po meni danas nisu ništa spec odigrali.

Ipak, tek je početak, i ako se uigraju, biće po meni sigurno četvrti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...