Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Е, како изгледа ова нова регистрација кад се оде у агенцију и колко траје? Ауто је швецин, а ја са овлашћењем не могу да региструјем (јесте, и ја се питам чему служи то овлашћење, пошто рецимо могу да га ПРОДАМ) и онда морам њу да вукљам. Фора је што она има бебу од нула свега и у фазону је ако то траје по чуке онда да одемо, завршимо и вратимо се, а ако траје дуже онда јебига, да поведе бебу, па да блејимо тамо колко треба. Мислим, ја бих бебу оставио на гајби са бабама и срањима и то може тако сто сати, али рецимо да је моја швеца... специфична:)

 

Значи, одемо тамо, лик извоза технички, ми седнемо да нам издркају регистрацију и палимо гајби. Колко то траје отприлике и јел процедура нешто другачија него пре?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kad spominjete vec tu vrucinu. Ja sam se jako razmazio sto se tice toga. Ovde je apsolutno svaki lokal/prostorija/soba/hodnik/sala/stagod kilatizovan 24/7 bez obzira jel je neko prisutan ili ne. I cenim da su im izolacije generalno 5 puta bolje nego nase. Secam se prosle godine ostavim AC na nekih 25 C u svojoj sobi u dormu i odem na zimski raspust. Posle mesec dana se vratim i kao u jebote ostala klima da radi :D Nista strasno, niko se ne buni. Negde sam procitao da kada bi ceo svet trosio energije isto kao Ameri trebalo bi 6 planeti zemlji da sve to pokrije resursima, ili tako nesto. A pritom ovde gde sam ja leto nije ni izbliza tako pakleno kako zna da bude u Srbiji. Letos kada sam bio 3 nedelje kuci hteo sam da umrem od vrucine. A o tome kolko goriva trose na transport necu ni da pocinjem. Jednog dana ce ovaj njihov samozivi, sebicni i bahati sistem i nacin zivota da prsne. Ali do tada [smajli2]

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Е, како изгледа ова нова регистрација кад се оде у агенцију и колко траје? Ауто је швецин, а ја са овлашћењем не могу да региструјем (јесте, и ја се питам чему служи то овлашћење, пошто рецимо могу да га ПРОДАМ) и онда морам њу да вукљам. Фора је што она има бебу од нула свега и у фазону је ако то траје по чуке онда да одемо, завршимо и вратимо се, а ако траје дуже онда јебига, да поведе бебу, па да блејимо тамо колко треба. Мислим, ја бих бебу оставио на гајби са бабама и срањима и то може тако сто сати, али рецимо да је моја швеца... специфична:)

 

Значи, одемо тамо, лик извоза технички, ми седнемо да нам издркају регистрацију и палимо гајби. Колко то траје отприлике и јел процедура нешто другачија него пре?

 

Pa pazi odes u agenciju saobracajnu,oni tamo provere koliko je sta para,pa ti daju uplatnice odes u banku uplatis,vratis se kod njih das im uplatnice, i posle cekas da te okrenu da odes po tablice (u mom slucaju je bilo tako, posto nisam hteo da dajem coveku iz agencije ovlascenje jer mi je pandurska stanica bila blizu, on je otisao tamo ,predao papire,cekao red ,zvao me na mobilni da dodjem i da pokupim tablice) Dodjes tamo potpises da si preuzeo tablice i nalepnicu i slobodan si, e sad , ja sam u banci cekao malo duze nekih 20ak minuta, sto u principu nije strasno,sto se tice zadrzavanja u agenciji ,5 min max... 

 

A sto se tice pregleda automobila,ja sam vozio do tehnickog baja iz agencije je seo pored, i posle sam ga vratio do agencije...

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Океј, тамо у тошином бунару имају они ликови који у комплексу имају и технички и банку и регистрацију, тако да је све то кул. Таблице не мењам јер их већ имам. Значи, фазон, двајс минута цела операција нпр?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nije mi dobro, probudila me vrućina u 10 ujutru, a nisam spavao ni 4-5h, šta je bre ovo

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Океј, тамо у тошином бунару имају они ликови који у комплексу имају и технички и банку и регистрацију, тако да је све то кул. Таблице не мењам јер их већ имам. Значи, фазон, двајс минута цела операција нпр?

poshto si u bloku imash i ove cim se popnesh uz ono brdo ka ledinama, kod grand kafe tj

http://agencijasunce.com/

dosta ce te manje odrati od macure na koga ciljash, predpostavljam, a i nema guzve.

 

zabioravih da napomenem

izdaju i registracione nalepnice tako da sve zavrshish na licu mesta za 10min, nema cimanja do mupa drugim recima.

Edited by Urgh
  • Upvote (+1) 1

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Океј, тамо у тошином бунару имају они ликови који у комплексу имају и технички и банку и регистрацију, тако да је све то кул. Таблице не мењам јер их већ имам. Значи, фазон, двајс минута цела операција нпр?

 

Da, čak se na reklamama sad već guraju sa kao "sve gotovo za 20 minuta". 

Draganče je to skoro radio, mislim da je isto vreme pominjao i bio na fazon "odrade oni meni tehnički kad ono donosi mi uz papire i novu nalepnicu".

Link to comment
Share on other sites

Da se nadovežem, budući da sam ol skul, spremio sam u januaru slobodan dan da idem po amss, tehnickim, murijama da registrujem auto.

I kaže mi kolega ma idi ovde pored u osiguravajuću kuću i zovi Miška (hee).

Dao Mišku saobraćajnu i staru polisu, za 1 sat Miško mi dao registrovan auto i nalepnicu. SAMO U SRBIJI. Bez tehničkog, bez cimanja!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nisam pio kafu dva meseca zbog problema sa stomakom. I sve to je manje vise proslo i dobro se zavrsilo pa sam tako resio da danas popijem prvu kafu posle tog "dugog" perioda. Smuljam neki nes posto sam na poslu, popijem i posle jedno 5-10 minuta se prvo preznojim ko svinja, srce lupa, ne mogu da sedim mirno bukvalno, sve podrhtavam. Prosto mi je neverovatno da sam se za dva meseca toliko odvikao od kofeina, cak postao osetljiv na kofein? Da ne pricam sto sam posle prvog gutljaja morao da trcim do wc-a :D.

Link to comment
Share on other sites

ja ne pijem kafu, te mi je to redovna pojava kad je popijem jednom u dva meseca (imam normalan pritisak i te stvari) .. tako da je to verovatno difoltna reakcija organizma kod vecine ljudi

  • Upvote (+1) 1

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mozda si napravio jaci... probaj sledeci put duplo manju dozu, a stavis vise mleka

ja sam se zajebao jednom prilikom, pre par meseci, da popijem obicnu kafu

 

imao sam iste efekte da podrhtavam i to + sto mi se vrtelo u glavi :D

Moguce da sam popio recimo jacu dozu za prvi put posle apstinencijalnog perioda, mada s' druge strane, pre problema sa stomakom sam pio 2-3 dnevno. U sustini sam se odvikao skroz od kafe i fizicki, ranije mi je trebala solja odma ujutru kako bih postao funkcionalan, sto vise nije slucaj. Kapiram da je najbolje da je ni ne pijem, nego danas napravio jer mi je eto to ranije bio veliki gusht.

 

ja ne pijem kafu, te mi je to redovna pojava kad je popijem jednom u dva meseca (imam normalan pritisak i te stvari) .. tako da je to verovatno difoltna reakcija organizma kod vecine ljudi



Kapiram da je normalno kod ljudi koji ne konzumiraju kofein. Meni je ovo bilo cudno sto sam bio poprilican konzument kofeina i posle samo dva meseca apstinencije me odradi kao da sam prvi put kafu popio :)
 
Link to comment
Share on other sites

preteče me ovaj viktor!

 

ali ta inteza ne zna šta radi! prvo sam pred novu godinu išao u delta city intezu da nešto uplatim, oni je zamenili za intezu "bankomat only". Pre neki dan hoću da odem baš do bankomata, sad više nije inteza nego je Komercijalna!

 

Plus toliko često idem u Delta City da sam jedva onaj Maksi našao što su ga sad nabili tamo desno negde pred izlaz.

Link to comment
Share on other sites

saznao sam da inteza ima bankomat odmah preko puta moje zgrade, sad ne moram da se pomeram iz bloka ni za kesh o/

brate ne moras ni sa gajbe da izlazis, zasta inace sluzi manjifika :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...