Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kod mene je bas obrnuto, jer je to lakse spremiti u toku nedelje kad su ukucani po poslovima, faksovima i sta vec.

I onda dodje vikend, ima vremena za kuvanje, pa padnu punjene paprike, musaka, riblja corba, sta ja znam.

  • Upvote (+1) 1

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

upravo sam prosao kroz jato japanskih stjuardesa, i dalje se osecam dezorijentisano :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

evo vratih se iz jagodinskog akva parka, fino je bilo...veliki bazen za plivanje u kome nije bas tolika guzva da ne mozes rukom da zamahnes i brdo malih bazena sa toboganima i sranjima...najvise me je odusevio bazen sa sankom, a toceno jagodinsko samo 80 kinti...da sam na capketovom mestu ne bih izlazio odande celo leto :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мени је највећи утисак што се Дуле супер провео, значи да су ови други аквапаркови који су бољи, заиста чаробни!

  • Upvote (+1) 2

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ahaha budale:)...rekoh da mi nije bitno koliko tobogana/kurca/palca ima u akvaparku, vec da ima i obican baze da moze covek da pliva malo

 

ali onaj plitak bazen sa sankom odmah tu i jagodinskim od 80 kinti je zaista revelation, eh sto ne nameste tako nesto na nasem bazenu u sdu

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo vratih se iz jagodinskog akva parka, fino je bilo...veliki bazen za plivanje u kome nije bas tolika guzva da ne mozes rukom da zamahnes i brdo malih bazena sa toboganima i sranjima...najvise me je odusevio bazen sa sankom, a toceno jagodinsko samo 80 kinti...da sam na capketovom mestu ne bih izlazio odande celo leto :D

 

Mogo si i da se javiš! Ja sam doduše premamuran bio ceo dan, al smogo bi snage :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ahaha budale:)...rekoh da mi nije bitno koliko tobogana/kurca/palca ima u akvaparku, vec da ima i obican baze da moze covek da pliva malo

 

ali onaj plitak bazen sa sankom odmah tu i jagodinskim od 80 kinti je zaista revelation, eh sto ne nameste tako nesto na nasem bazenu u sdu

da, vidimo da ti je najbitnije da moze da se pliva :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...