Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

Ma da, a protiv Makabija je gubio poluvreme 25 i onda nije bilo pametno da odmori igrače, pa ste ostali bez Gagija?

Opušteno ovde neki ljudi koji navijaju za vas nisu dali pare za sutra i preksutra, jebo to. Bitno je da on ne izgubi od Zvezde i bude iznad svega, kao i uvek

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Poredis Euroligu i kup lol

Bitno je da se ne mrcvare Bogdan and co u 3 dana 3 utakmice

Nama je najbitnija aba liga, a ako dodje Pavlovic, moze se ici i na koju pobedu u Euroligi

 

Kada Dule forsira 'zasto forsira', kada odmara 'zasto odmara'

Vise mu zameram sto precesto igramo zonu u odbrani

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da, bitno biste promenili nešto u Evropi gde ukupno u 15 utakmica imate 3 pobede, a naročito protiv Makabija u gostima (gde niste dobili skoro pune 3 godine ni velesile poput Bamberga).

Ako je taj kup lol, što ste prošle godine toliko plakali posle istog, navodnog Čovićevog prekida, PP aparata i sl?

Samo vi slepo pratite vodju i klimajte glavom za njim

<edit> kad je Murinjo gubio namerno i pljuvao po budžetu i organizaciji protivnika nakon poraza? </edit>

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Al si mi odgovorio, svaka čast. Moraću da zapišem tu mudrost

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

George Dawe - Taktičko povlačenje (p!zda vam materina!), ulje na platnu (1829)

Maršal Duško Ilarionovič Vujtuzov u odsudnom trenutku Borodinske bitke smirenim glasom komanduje taktičko povlačenje. Iako deluje da na bojnom polju znatno brojnije i bolje opremljene trupe iskompleksiranog krateža koji želi da zavlada svetom imaju inicijativu, u nastavku će uslediti kontranapad i jedna od najbriljantnijih pobeda u istoriji ratovanja.

 

1795664_560378730726856_1548700080_n.jpg

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

<edit> kad je Murinjo gubio namerno i pljuvao po budžetu i organizaciji protivnika nakon poraza? </edit>

Па није урадио исто, али је радио ствари које су паметне и јадне у исто време. Прво што ми пада на памет је онај потез са шишањем траве против Барсе, онда ово са Матом, оним несрећником што је требао у Пул итд.

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

misliš kvašenjem terena? :)

Matu je prodao za odlične pare, ionako mu nije igrao, a ovog novog ćemo da vidimo, ako mu ne zaigra, jadan je onda

Ne znam, jadno mi je kad neko izgubi namerno, nadam se da mi nećemo uraditi isto pred kraj ABA protiv Cibone, da bi Čović vratio Duletu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

misliš kvašenjem terena? :)

Matu je prodao za odlične pare, ionako mu nije igrao, a ovog novog ćemo da vidimo, ako mu ne zaigra, jadan je onda

Ne znam, jadno mi je kad neko izgubi namerno, nadam se da mi nećemo uraditi isto pred kraj ABA protiv Cibone, da bi Čović vratio Duletu

Брате, продао је Мату после текме са Јунајтедом,а Мачестер тек треба да игра против главних конкурената :)))

Одавно му он не треба, не би ме чудило да је то планирао целе сезоне.

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pero brate, ti vishe na partizanovom topiku nego na fmpovom [:D]:tf:

kad neko odigra ko cava i namerno izgubi, moram da prokomentarišem

Dajte bre ljudi da igramo finale ABA i domaćeg prvenstva u pet tekmi i da se kidamo i ložimo, a ne da se kalkuliše i proziva po medijima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pavlovic definitivno potpisuje u nedelju.

 

Pero, tesko da bi mi igrali finale ABA-e kada bi cimali polu-oporavljene Kinzija, Teparu bogoca i Milutinova i premorene Bogdanovica i Zofrija. Mada je i ovako pod znakom pitanja, imamo bas tezak raspored.

Vama je samo krivo sto ste mislili da cete nas odvaliti u finalu, a Dule vam probusio balon

Edited by leisure
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pavlovic definitivno potpisuje u nedelju.

 

Pero, tesko da bi mi igrali finale ABA-e kada bi cimali polu-oporavljene Kinzija, Teparu bogoca i Milutinova i premorene Bogdanovica i Zofrija. Mada je i ovako pod znakom pitanja, imamo bas tezak raspored.

Vama je samo krivo sto ste mislili da cete nas odvaliti u finalu, a Dule vam probusio balon

napisao sam već pre par strana, ne gleda mi se finale gde nisu jedni i drugi kompletni. Pavlović plus oporavljeni Bertrans, plus da ste doveli pleja, pa bi već bilo zanimljivije

Dalje, i da se nisu desile povrede, Dule je uz vaš stručni štab jedini krivac. Počeo je sezonu sa jednim plejom (Vestermanom, Dalo nije ni za Crnokosu), tri igrača koji pokrivaju pozicije 2 i 3 (Gagi, Kinsi i Bogdan) i tri centra od kojih se ne zna ko je gori (Gagić, Musli i Milutinov, koji je najmanje kriv, jer je mlad). Ovaj danas dečko koji je odskočio, Aranitović, kao i Andrić, Bezbradica i Šalić su mnogo ranije trebalo da se koriste, a pošto nisu, sada baš od njih i nema preterane koristi. I opet, mislim da se pravi greška na trojci, jer ćete u martu imati tri igrača koji će da pokrivaju (Bertrans, Pavlović i Kinsi). Može crnja da pređe na 2, ali nije to njegova pozicija, i mogu Pavlović i Bertrans da odigraju na 4, ali je onda pitanje kako se brani reket. Tako da, kad se sve sabere, mislim da vam nisu baš povrede krive za sve.

 

Slična je, ali mnogo blaža, bila naša situacija sa drugim centrom prošle godine, ili sada sa trojkom (Simonović je isto kalibar za KLS).

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Znam da si to napisao pre par strana, pa zato ne razumem sto se iscudjavas zbog toga sto Dule kalkulise jer ne zeli da se trosimo u prazno.

Istina da je trebao da vise daje sanse ovim rezervama, pogotovo Salicu.

 

Sa druge strane, niko nije mogao da zna da ce se povrediti Leo, a para jednostavno nema za neko kvalitetno/adekvatno pojacanje, pa zbog toga i igra Dalo.

Trenutno nam najvise treba brzi plej koji asistira, tipa onaj mali crnja iz Cibone. Sasa Vujacic je potpisao 10 dana za Kliperse, postoji neka sansa da on dodje.

Pavlovic je dobar potez, bez obzira na Kinzija i Bertansa. Uklopice ih debeli.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

pazi, niko nije mogao da zna, ali takodje, što bi neko očekivao da će mladi strani plej, koji ima koliko, 21-22 god da igra 30+ minuta? Bio je tu i Gordić, bio je i Miljenović, mogao je opet još neko da se kali, nije baš da se sve desilo eto tako slučajno. Pavlović je odličan potez, sigurno da se može uklopiti (Bogdan kec, Kinsi 2, Pavlović i Bertrans 3 i 4 i bilo koja petica), ali se ne može sve svaliti na povrede.

 

Ne iščuđavam se toliko, nego mi je jadno, juriš izgubljene tekme gde igraš na -25 sa full postavom, a onda pustiš kup da bi opet furao neki svoj fazon. Isto je i tekma sa MZT-om, naučiće on Bogdana pameti, a ta pobeda možda znači za F4 i EL sledeće godine. Al dobro, većina vas ga podržava, i podržavaće ga i dalje, ima neki kredit koji je vama dovoljan. Meni kao posmatraču sa strane definitivno nije, bez obzira na njegovo totalno nesportsko i divljačko ponašanje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Trebali su da ostave Gordica, ali lako je sada biti prepametan jbg.

 

Iskreno, meni je smesno ovoliko podcenjivanje Vujosevicevog rada i preterana sumnja u njegove sposobnosti kao kosarkaskog trenera. Pritom ne mislim na tebe, nego na siroku javnost. Dovoljno je samo prisetiti se prosle godine i situacije koja je bila nakon 3 derbija u kojima ste nas dobili, da bi mi na kraju sezona prebacili u 5. i pregazili sve redom. Sada je jos teza situacija za Partizan, ali sam 100% siguran da ce debeli da se pita za jos ponesto u ovoj sezoni.

 

Svi smatraju debelog paranoikom, a kao da ne vide sta se desava generalno u zemlji sa SNS-om, njihovim botovima, kontrolom svih medija, Covicem koji preuzima Bg sa presmesnom ekipom and shit. Niko ne dovodi u pitanje rad coravog malog patuljka, ali zato debelog razvlace po svim medijima za najmanju glupost. Sta god kaze, senzacionalisticki se prenosi, veoma cesto, u mnogo negativnijem kontekstu u kojem je receno. Niko ne pominje da su pudlica i drugari na sve moguce kvarne nacine pokuvali da dovuku Dragana, da su sjebali transfer za malog Novaka(a posle kukaju zasto igraju Francuzi u Partizanu - pa zato sto su jeftiniji ok tnx), da su zvali Bogdanovica odmah posle utakmice kada ga je Dule poslao u svlacionicu. Nije ovo paranoja, ovo su stvari koje se stvarno desavaju.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...