Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

Pa ne verujem da je placen nesto astronomski a da Dalo igra za kikiriki bas :) Ovo ostalo stoji, ali ispade da mu nije bila bas najbolja procena/odluka 

У односу на Дало-а је сигурно плаћен астрономски :) Дало је играо Б лигу у Француској а Гордић је формиран играч....како му није била добра процена јбт ?! Јесам написао да Гордић није пратећи играч а у Партизану би то био :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ми се не разумемо очигледно :) Како можеш да кажеш сад би му Гордић био злата вредан а после тога да нико не може да зна да ли ће се повредити плеј :) ?  Онда је требао Партизан да задржи и Лучића и још једно 3 играча јер би му сада вредели ко злато !:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram sad sta hoces da kazes samo si i ti sad dao los primer jer je Lucic prodat i zaradjene su lepe pare na njemu :) Ne kapiras na sta mislim, bio bi mu zlata vredan jer trenutno nema jednog krstenog pleja, ni u kom drugom smislu ne mislim :D

Drugo je to sto je za odlazak izgleda vise kriv Gordic nego Dule sto ja nisam znao pre nego sto sam rekao ono od pre par postova :)

Link to comment
Share on other sites

Inace, mali zli patuljak iz predgradja and co su zvali Bogdana odmah nakon 'svadje' sa Duletom i nudili mu velike pare da predje kod komsija.

Нормална ствар :) или си мислио да треба да му понуде мале паре ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ako smo mi sa ovakvim timom prakticno igrali na jednu loptu protiv ustasa, nije toliko crno obzirom da se vraca Tepara, Pavlovic krece da igra, a i Bertans se vraca krajem meseca.

Ali presmesni su mi ovi jebeni Hrvati i njihovo lozenje. Hitlerova omladina jebena

Не може тако да гледаш ситуацију . Можеш наравно али нећеш је реално сагледати :) Тепић за сада није ни близу да испуни очекивања а о Павловићу се ништа и не зна.....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

bogdanovic je neverovatan ali ona sariceva trojka iz ocaja odlucila utakmicu...

mislim da je ipak onaj faul Lovernja, kad je PTZ bio u naletu odlucio tok utakmice :)

 

 

Samo mi nije jasan Gasic koji Kinzija koji jedva trckara uvodi u igru.

Kapiram da je Kinzi hteo da igra, ne verujem da ga je ovaj namerno silio, videlo se da covek ne moze da hoda normalno :)

:v

Link to comment
Share on other sites

da li je moguce da je Dule ovoliko jadan i bedan?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...