Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

Доминација је настављена, државни пројекат није успео!

Готово све битније спортске екипе су доста подмлађене, а резултати нису изостали. Једино у ватерполу је била баш превелика разлика, али ни ту клинци нису тотално отказали, као ни у одбојци!

Кошарка је била најзанимљивија ове сезоне, а Дулетови пулени су темпирали форму на време и тим играма, као и играма против европских великана, показали да ова млада екипа има потенцијала.

dule.gif

ИДЕМО!

АЕ ЦРНО БЕЛИ!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Сад се као сви чуде :D

Нисам гледао текму, наравно!

Оно, јесу они јадни и све то, али ни ово сигурно није реална слика Партизана ове сезоне. Кратак одмор, лол припреме, текма у пм у сред лета су сигурно резултат доста лошије игре, али не треба се заваравати и надати много бољим играма. Волео бих да грешим наравно, али то је наша (под наша мислим српска) реалност већ годинама. Није био ни пре нешто добар, али је бар био у фази стагнирања, сада је у осетном опадању ~4 дине сигурно.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

U jebote, kao da ste izgubili 3-0, a ne da je bilo nerešeno.

Prva tekma, izmenjena ekipa, igraš u pizdoj materini, polovina jula i leto. U Beogradu glat prolazite sa 2/3 - 0, ali u CL nećete ići jer će povlasćeni timovi u 4oj rundi biti do jaja jaki (Celtic, Basel, Dinamo)

A da nam je fudbal u raspadu jeste

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Сад се као сви чуде :D

Нисам гледао текму, наравно!

Оно, јесу они јадни и све то, али ни ово сигурно није реална слика Партизана ове сезоне. Кратак одмор, лол припреме, текма у пм у сред лета су сигурно резултат доста лошије игре, али не треба се заваравати и надати много бољим играма. Волео бих да грешим наравно, али то је наша (под наша мислим српска) реалност већ годинама. Није био ни пре нешто добар, али је бар био у фази стагнирања, сада је у осетном опадању ~4 дине сигурно.

 

tai fai....

tuga pregolema, bas sam se nervirao zbog takve igre...

kao da sam gledao onu tekmu prosle godine, kada ste ispali od ne znam ni ja koga, vels, severna irska ili tako nesto..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...