Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

 Sta god kaze, senzacionalisticki se prenosi, veoma cesto, u mnogo negativnijem kontekstu u kojem je receno.

 

Sad i ti ode u potpuno drugu krajnost. Dule vrlo dobro zna sta govori i kako govori, i sam sam prisustvovao njegovim konferencijama puno puta ove sezone i samo cu ti reci da mu nikada nista nije izvuceno iz konteksta. Vrlo je bezobrazan i podmukao, evo poslednji put kada sam bio, tek se oporavio od bolesti, i naravno da je nicim izazvanim krenuo monolog o tome kako je bolje igrati evroligu nego evrokup, da li je bolje biti prvi u selu ili poslednji u gradu, a niko ga nije ni pitao da prica o tome, niti ga je bilo ko naveo nekim pitanjem. 

Covek je toliko opsednut Zvezdom da prica o njoj na konferenciji za Evroligu, na konferenciju za KLS, na konferenciji o losoj finansijskoj situaciji u KK Partizan, gori je od vas navijaca kada u Evropi pevate SISAJ ZVEZDO.

Pa i te trenutne fore sa ekonomom i kurjim ocima, meni je to toliko jadno da jedan ozbiljan srpski klub, koji vazi za instituciju, okaci na sajt zdravstveni bilten sa sve ekonomom, a vidim grobari se ubise od smeha i carevanja.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ok, a da to sto pominje Evroliga(pozdrav za Stanka) vs Evrokup nisu samo posledice i frustracija zbog raznih govana sa kojima mora da se bori tokom cele godine? Podmukao je coravi zli patuljak koji na sve nacine zeli da oslabi Partizan. Naravno, to niko nigde ne pominje, jer u ovoj drzavi postoje stvari o kojima se ne sme pricati. npr uloga coravog na Kosovu, privatizacija FMP-a i sl. Ne, zao je Dule koji je nesto rekao sto se nama nije svidelo. Cela filozofija kluba iz Zeleznika je 'do sada je Partizan dobijao ogromnu pomoc od drzave, gepekovali su sudije, trojke iz auta i samo zato su bili sampioni' To je nesto sto coravi javno prica i to je temelj vaseg kluba i to je u glavi svakom prosecnom Astori.

Retko ko ce prst da upre u Vesica and co. koji su trosili ogromne pare za razne projekte, dovodjenja preskupih crnja koji su igrali po mesec-dva, provizije odatle...ili u fudbalu u Lukica.Tamo je kriv Tole.(mada nisu samo Vesic i Lukic napravili tolika dugovanja)

 

Sto se fore sa ekonomom tice, to je samo bezazleni sarkazam, a odnosio se na to sto su se novinari bavili povredama u Partizanu na nacin gde se prakticno cekala jos jedna senzacija i uvelicavala se svaka glupost. Optuzivali su Duleta za povrede i slicna sranja. Dule kriv sto se povredio i Mitrovic, Falkao, Subotic, Rouz...

Edited by leisure
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Sve je to ližr manje više jasno, ali se normalni navijači Zvezde gade Čovića, Lukića, Vesića, Žike Pauka, dok se od vas samo može čuti da je Dule malo skrenuo ali da je i dalje car. Jeste Dule sigurno manje zlo u odnosu na ove kriminalce i lopove, ali je i dalje tumor srpske košarke

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ok, ali mu dajem malo kredita zbog ovih sranja sa kojima se suocava.

Ono sto treba srpskoj kosarci, a da ne pricam fudbalu, je drzava u kojoj likovi poput Djure Snajdera, Covica and co zavrsavaju na robiji, gde bi se odgovaralo za pljacku nasih klubova. 

Sto se kosarke tice, trebaju nam minimum 2 zdrava kluba, zdrava konkurencija, bez ovih svakodnevnih proseravanja, klinci koji se kale na derbijima itd ako planiramo da se vratimo u vrh evropske kosarke(ili da bar budemo pri vrhu)

Link to comment
Share on other sites

Заједно са Даниловићем и Вујошевићем који пеглају судије :) Да је некоме стало да српске кошарке они се више не би могли бавити тиме ....у пакету са њима треба да иде и Гуровић :)

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

da li si ti čitav?

lik je teška rupa, može da ubaci 20 poena samo kad zvezda dobija sa 20 razlike neke papane. Svaka bitnija tekma (eto skorašnji primer Solnoka) ne može vola da ubode. Dribling nema, loše gradi skok (Kalinić mu je danas decu napravio), ima samo taj šut iz prve, koji ga ne služi uvek, i to je to. Svaka ozbiljnija trojka ga jede za doručak

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ok, a da to sto pominje Evroliga(pozdrav za Stanka)...

 

hvala :)

a za simonovica....

 

decko je drvo :)

realno!

jedno veliko drvo koje moze samo da sutne, covek ne moze da izgradi poziciju za sut, vec samo hefta iz prve...

na jednoj je tekmi postigao x poena bez tapkanja lopte na celom mecu, pa alo?!

Link to comment
Share on other sites

jebite se

 

to što radi, radi odlično

njegov posao je da čeka pas i da šutne, ne da drvi kurac na liniji za 3 poena

u pravu ste, nema fintu, tj ima jednu u desnu stranu i to je to

igra solidnu odbranu, nemoj pričati gluposti, u poslednjoj četvrtini je simonović pojeo kalinića ako ćemo večerašnju tekmu da gledamo (šutirao je kao kurac)

Link to comment
Share on other sites

dobro mendži, bukvalno sam mislio

mislim nije da hvalim nešto njegove igre, ali glupo je potcenjivati njegov doprinos ove sezone

protiv širokog (ej širokog) kad su igrali kao pajdomani, on je izvlačio trojkama (da li je tapkao ili nije boli me kurac)

Edited by grbic
Link to comment
Share on other sites

brate grbo sta ti pricas, covek je takva noga, da to nema nigde

 

@leisure

JAO JAO COKI, ZLI MALI COKI

sa cim se suocava Vujosevic posto Cokijevu izjavu ne pamtim, evo stvarno, pokusavam da se setim kada se Coki poslednji put oglasio i i dalje ne mogu da se setim, a Vujosevicu puna usta zvezde, ko vama ciganske kurcine HEEEEEEEEEEEEEE

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

grobarska zamena teza - ne kaze da je Covic dobar covek, nego da mu nisu puna usta Partizana, ko grobarima ciganske kurcine HEEEEEEE

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...