Jump to content

Viktor Troicki i plaćanje poreza


Slađan

Recommended Posts

iju koliko kenjanja jebote

 

ne placa porez , ne zastupa srbiju, ako zastupa to kapiraju samo  povrsni ljudi

 

koliko proseravanja da nemam reci

 

svaka cast troickom i za 12 mesto, boli me dupe kakav je na splavovima,  da li treba da posecuje opere i balet jede kari i prdi parfem

svaka cast i djokovicu za sve sto je uradio, porez i ne treba da placa kada mu se moze da ne placa, udelice direktno sirtinji i eto  mozete mirno da spavate

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa mnogo kenja je zbog necijeg ega koji ne moze da prihvati da je Djokovic toliki car, dok je on niko i nista (neka pseudo verzija kiselog grozdja; da napomenem, meni je to apsolutno smesno i debilno da iko pati zbog tih stvari). I da bi se taj ego osecao bolje i podneo svoju mizernost, mora naci neku tacku po kojoj je bolji od Djokovica, i koja generalno marginalizuje Djokovicevu carost. Takvih likova je puno i izabrali su da ga skenjavaju po prici poreza i patriotizma, sto nema veze sa vezom jer: Djokovic je nista manji patriota od bilo koga od nas (vrlo cesto napominje da je Srbin, odakle dolazi, mase zastavama; a sa druge strane prikuplja pomoc za Srbiju i daje svoj licni novac za Srbiju, otvara skole, firme sto sve donosi novac u budzet Srbije, itd..) i uplatio je vise poreza nego sto ce oni za zivota. Ali kako ti sjebanom egu objasniti ista, to je pitanje...

Edited by Цар
Link to comment
Share on other sites

A cek, je l' ima neki zakonski osnov da ja placam porez u Srbiji na to sto zaradjujem ovde? Zasto bih to radio??!?

 

I zasto ne kazes da ni ti nisi patriota i da si licimeran jer neces da placas busplus? 

Прочитај уговор о двоструком опорезивању између Швице и Србије па види :) 

Иначе бус плус плачам :) али није поента да ли плаћам или не :) већ да мене ако неко пита а и кад се помене бус плус ја кажем да сам против тог лоповлука :) Док Ђоксон ћути :) А ћути јер неће никоме да се замери :))) 

Нисам ти ни одговорио за мој допринос а питао си ме раније  :) Слао сам одећу за децу на косову слао сам новац за њих дао сам новац за филм Бориса Малагурског дајем паре за одржавање једног сајта идем на протесте итд....и не мислим да је то нешто специјално ал то је оно што ја могу да урадим :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Reče Daki i ne ubi ga grom.

::

Dobro, malo trolujem. Svi smo mi sjebani na ovaj ili onaj nacin. Niko ovde nije zen niti blizu toga. Ali ja sam precizirao u postu na koju sjebanost mislim. Ono, teoretski je nemoguce da nisi sjeban do bola ako ti smeta Djokovic iz tih razloga, ili bilo kojih jer lik je po svakom parametru i vise nego na mestu.

 

Прочитај уговор о двоструком опорезивању између Швице и Србије па види :) 

Иначе бус плус плачам :) али није поента да ли плаћам или не :) већ да мене ако неко пита а и кад се помене бус плус ја кажем да сам против тог лоповлука :) Док Ђоксон ћути :) А ћути јер неће никоме да се замери :))) 

Нисам ти ни одговорио за мој допринос а питао си ме раније  :) Слао сам одећу за децу на косову слао сам новац за њих дао сам новац за филм Бориса Малагурског дајем паре за одржавање једног сајта идем на протесте итд....и не мислим да је то нешто специјално ал то је оно што ја могу да урадим :) 

Znaci on pomaze koliko moze, ti pomazes koliko mozes. On je dvajes puta zauzetiji od tebe tako da nema vremena da se bavi politikom, ali to ne znaci da voli svoju zemlju manje. I ne terba da se bavi politikom. Lekar terba da se bavi lecenjem, pekar pecenjem, a politicar politikom. 

 

A to sto ne zeli da se zameri ne znaci da nije patriota, moze eventualno da znaci da je picka. Pa neces ni ti batici koji je za dva ramena siri od tebe da se zameras, iako te mozda nervira ili provocira. A i zasto bi? Mislim, ajde napravi web sajt na kome ces popljuvati Zandarmeriju i Bratislava Dikica i potpisi se, da znaju ko si. Zasto bi to radio?

Edited by Цар
Link to comment
Share on other sites

Dobro, malo trolujem. Svi smo mi sjebani na ovaj ili onaj nacin. Niko ovde nije zen niti blizu toga. Ali ja sam precizirao u postu na koju sjebanost mislim. Ono, teoretski je nemoguce da nisi sjeban do bola ako ti smeta Djokovic iz tih razloga, ili bilo kojih jer lik je po svakom parametru i vise nego na mestu.

 

Znaci on pomaze koliko moze, ti pomazes koliko mozes. On je dvajes puta zauzetiji od tebe tako da nema vremena da se bavi politikom, ali to ne znaci da voli svoju zemlju manje. I ne terba da se bavi politikom. Lekar terba da se bavi lecenjem, pekar pecenjem, a politicar politikom. 

 

A to sto ne zeli da se zameri ne znaci da nije patriota, moze eventualno da znaci da je picka. Pa neces ni ti batici koji je za dva ramena siri od tebe da se zameras, iako te mozda nervira ili provocira. A i zasto bi? Mislim, ajde napravi web sajt na kome ces popljuvati Zandarmeriju i Bratislava Dikica i potpisi se, da znaju ko si. Zasto bi to radio?

Није он двадесет пута заузетији од мене :) не тренира он више од 8 сати дневно колико је моје радно време :) Нисам ја рекао да он иде на протесте :) па да кажеш да нема времена....од политике зависи и да ли ће лекар моћи да лечи а пекар да пече :) да ли ће уопште и бити лечења и да ли ће бити хлеба :) Ако њега то не занима онда он нема саосећања са другима :)  

Рекао сам да се он бави политиком ако му то користи :)

Поређење са батицом од два метра је погрешно :) Хоће ли њега неко да бије ако каже да је Ивица лопов ? нема шансе :) али ће да му се смањи банковни рачун :) популарност код спс бирача ће му се мало смањити.... :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Није он двадесет пута заузетији од мене :) не тренира он више од 8 сати дневно колико је моје радно време :) Нисам ја рекао да он иде на протесте :) па да кажеш да нема времена....од политике зависи и да ли ће лекар моћи да лечи а пекар да пече :) да ли ће уопште и бити лечења и да ли ће бити хлеба :) Ако њега то не занима онда он нема саосећања са другима :)  

Рекао сам да се он бави политиком ако му то користи :)

Поређење са батицом од два метра је погрешно :) Хоће ли њега неко да бије ако каже да је Ивица лопов ? нема шансе :) али ће да му се смањи банковни рачун :) популарност код спс бирача ће му се мало смањити.... :) 

Kako ce se to njemu smanjiti bankovni racun? Uniqlo ce mu davati manje para? Smanjice nagradu na Australijan openu? Od politike nikako ne zavisi, jer ti ne moras imati drzavu da bi pekao hleb ili lecio. A pogotovo nista ne zavisi od misljenja o Ratku Mladicu, na sta si ti aludirao da on ne zeli da se mesa u politiku. Ako je tvoj stav da on treba da ima svoju politicku partiju ili da bude clan partije i da zato nije patriota, onda necemo vise imati o cemu da razgovaramo jer marmenises.

Link to comment
Share on other sites

Можеш имати хлеб наравно од 1000 динара :) ал ко ће моћи да га купи ?:) Ко ће моћи да приушти лекара ако лекар опште праксе кошта 100еура ?:) Политика одређује све то :) Сад не знам да ли ме тролујеш да то не знаш :) 

Популарност доноси новац :) Шта мислиш шта би му спонзори рекли да је рекао подржавам Ратка Младића ?:))) 

Не треба да има своју политичку партију :) рекао сам то 20 пута :) Довољно би било да стане на страну народа и каже " не дам паре јер власт много краде " :)  Је ли он за то нема времена ?:) Је ли му за то треба политичка партија ? Је ли је то превелика жртва ?:) За њега очигледно јесте :))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Можеш имати хлеб наравно од 1000 динара :) ал ко ће моћи да га купи ?:) Ко ће моћи да приушти лекара ако лекар опште праксе кошта 100еура ?:) Политика одређује све то :) Сад не знам да ли ме тролујеш да то не знаш :) 

Популарност доноси новац :) Шта мислиш шта би му спонзори рекли да је рекао подржавам Ратка Младића ?:))) 

Не треба да има своју политичку партију :) рекао сам то 20 пута :) Довољно би било да стане на страну народа и каже " не дам паре јер власт много краде " :)  Је ли он за то нема времена ?:) Је ли му за то треба политичка партија ? Је ли је то превелика жртва ?:) За њега очигледно јесте :))

Al kako on to ne da pare? Je l' ti njegovi restorani ne placaju porez? I mozda on ima politicko misljenje da Dacic nije lopov, TI TO NE ZNAS. Ako je tako, je l' to znaci da nije patriota jer nije pametan i ne vidi da Daca krade?

 

A ako krsi zakon tako sto ne placa porez na novac koji je osvojio u Australiji onda neka mu se sudi. To sto on zivi u Monaku ne znaci da nije patriota. Mislim, zivi i Malagurski u Kanadi, ne placa porez u Srbiji pa je i dalje patriota, ne?

Link to comment
Share on other sites

Не знам које му је мишљење да ли воли Ивицу или не :) то је био пример :) Али знам да није постао држављанин Монака зато што му одговара тај морски ваздух већ да не  би плаћао порез :) А порез који би требао да плати од турнира и спонзора је много много много већи него што његов ресторан прави овде :) и рекох да његов ресторан може да прође у Србији и нигде више :) да може направио би Новак ланац ресторана јер он да прави паре, зна :) 

Ти уопште не читаш шта пишем :))) Он не крши закон :))) 

За Малагурског немамо појма где он плаћа порез :))) или имаш неки инфо ?:) А тек деловање та два човека се не могу поредити :)))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ok, pomiricu se sa time da imas cudan kriterijum za odredjivanje patriotizma. Samim tim sto je po tvojoj logici i Tesla licimer jer je izjavio da je ponosan na svoje srpsko poreklo, a placao porez u Americi i nije se mesao u politiku, je meni kriminalno. Preispitaj stavove. Poe

Link to comment
Share on other sites

И сад када он више не користи наше здравство и школство он не мора да плаћа порез ?:) Од чега се одржавају путеви улична расвета бла бла бла :) 

On ne mora da placa porez jer mu se moze i u tome ga svesrdno podrzavam jer bih isto ucinio i ja da imam takvu mogucnost. Da se razumemo - da je ovo normalna drzava sa normalnom vlascu prvi bih kenjao po njemu sto ne placa porez. U ovoj banana republici nema potrebe.

Наравно да је он бољи од Станије али то је случај да ми немамо друге  особе  на кога би се угледали млади :) а ми баш имамо :) Имамо поштеног сељака имамо људе на косову имамо и те генерале младе математичаре биологе бла бла  има много њих на које би требали да се угледају јер су урадили и раде много више.... финансијски од новака највише имају користи његови спонзори :)

Imamo ali narod nece njih da gleda, narod ne interesuje petnica, matematicka gimnazija, medalje nasih mladih talenata. Narod nije zainteresovan da gleda kako posten seljak zaradjuje svoj dinar, to deluje tesko, mora da se cima. bez obzira sto moze da se zaradi vise i da se zivi bolji nego sto zive kao podstanari u prestonici a rade za 20-30k.

 

Narod je stoka, bavi se tudjim zivotima jer je mnogo lakse kenjati po tudjim nego preuzeti odgovornost za svoj u svoje ruke. Pogotovo po "uspesnim| retardima sa estrade. Pljujuci njih nalaze sebi izgovore za protracene zivote. Tuzna istina je da u Srbiji 99% stanovnistva zivotari a ne zivi, iz prostog razloga sto kroz svaki izazov idu linijom manjeg otpora. Zato smo tu gde jesmo. 

Нико то не спори :) Новак не ради ништа против законито :) Он користи могућност која му је дата:) то је само неморално али против законито није :) али је лицемерно да прича како се бори  и гине а не сме да каже да не плаћа порез јер су у држави лопови :) јер онда неће Новак центар да се гради овде онде :)  Сви знамо колико су добри људи његов отац и стриц :) а он не може бити бољи јер га они држе под контролом :)))

Nije to njegov posao, on se svojim poslom bavi najbolje sto moze i pri tome se trudi da napravi neku pozitivnu sliku o Srbiji u svetu. Nema on sta da se mesa i petlja u politiku, on nije revolucionar on je teniser.

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ok, pomiricu se sa time da imas cudan kriterijum za odredjivanje patriotizma. Samim tim sto je po tvojoj logici i Tesla licimer jer je izjavio da je ponosan na svoje srpsko poreklo, a placao porez u Americi i nije se mesao u politiku, je meni kriminalno. Preispitaj stavove. Poe

Примећујеш ли да скачеш са теме на тему ?:)) И то само како би био у праву :))  и од свега тога не видиш шта пишеш :)  Какве везе има Тесла са плаћањем пореза ?:)) Који то порез је плаћао Тесла ?:)) Где су ти Теслини приходи по основу којих је Тесла плаћао порез ?:) И како се Тесла није мешао у политку ? Опет неке изјаве које немају утемељење  или си можда читао Теслине изјаве ?:) :) као и за порез што си рекао :)) 

Леп назив постоји за оне које политика не занима.  Потиче из старе Грчке и гласи идиот :) 

 

То што неко изјављује да је поносан на своје порекло само по себи не значи ништа зар не ?:) Сигуран сам да би то исто Легија рекао :)) Зато је потребан холистички приступ како би могао да донесеш објективнијији суд :) Јер ако гледамо само ко плаћа колики порез, онда је Мишковић учинио пуно за ову земљу :))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

On ne mora da placa porez jer mu se moze i u tome ga svesrdno podrzavam jer bih isto ucinio i ja da imam takvu mogucnost. Da se razumemo - da je ovo normalna drzava sa normalnom vlascu prvi bih kenjao po njemu sto ne placa porez. U ovoj banana republici nema potrebe.

Imamo ali narod nece njih da gleda, narod ne interesuje petnica, matematicka gimnazija, medalje nasih mladih talenata. Narod nije zainteresovan da gleda kako posten seljak zaradjuje svoj dinar, to deluje tesko, mora da se cima. bez obzira sto moze da se zaradi vise i da se zivi bolji nego sto zive kao podstanari u prestonici a rade za 20-30k.

 

Narod je stoka, bavi se tudjim zivotima jer je mnogo lakse kenjati po tudjim nego preuzeti odgovornost za svoj u svoje ruke. Pogotovo po "uspesnim| retardima sa estrade. Pljujuci njih nalaze sebi izgovore za protracene zivote. Tuzna istina je da u Srbiji 99% stanovnistva zivotari a ne zivi, iz prostog razloga sto kroz svaki izazov idu linijom manjeg otpora. Zato smo tu gde jesmo. 

Nije to njegov posao, on se svojim poslom bavi najbolje sto moze i pri tome se trudi da napravi neku pozitivnu sliku o Srbiji u svetu. Nema on sta da se mesa i petlja u politiku, on nije revolucionar on je teniser.

Нема везе шта народ хоће да гледа :) Народ ће да гледа оно што му се нуди и са тим у складу ће да се понаша :) Манки си манки ду :) Можемо ли се сложити да постоје много бољи узори у овој земљи од Новака ?:) И да поред тих бољих узора он нема шта да тражи :) ?

Не тражим ја да он буде револуционар или да поведе масу негде :) Ништа од тога :) Довољно је да покаже став :) Зар је много рећи " нећу да плаћам порез јер сте дебили и потрошили би то на Бекуту и Цецу ?:) То би имало много већи значај него да му је цео приход опорезован у Србији....

Ok, pobedio si. Djokovic je lazni patriota. Zapravo ni ne voli Srbe niti Srbiju.

Сигуран сам да Ђоковић воли Србију...али сам сигуран да не зна како се то ради :) Узми пример Ане и Јелене :) Оне обе воле земљу играју за репрезентацију једна је играла и повређена али џаба кад онда оду и сликају се са Клинтоном....какви су то узори....

Не,ја нисам победио . Ал си ти изгубио :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Нема везе шта народ хоће да гледа :) Народ ће да гледа оно што му се нуди и са тим у складу ће да се понаша :) Манки си манки ду :) Можемо ли се сложити да постоје много бољи узори у овој земљи од Новака ?:) И да поред тих бољих узора он нема шта да тражи :) ?

Da, zato su i naucni i dokumentarni programi koji su se nekada emitovali ugaseni. Od silne gledanosti, nisu mogli da isprate da znanja zeljnoj naciji konstantno isporucuju kvalitetan sadrzaj jer su to ovi vec videli na internetu i u naucnim casopisima, gutajuci sve novosti pre nego sto bi bile ekranozivane.

 

Da postoji mogucnost medijske diktature a la Djilas samo jos jace pa da ostavis samo takve programe na tv, pola Srbije vise ne bi upalilo tv...

 

Ne mogu da se slozim sto se "boljih" uzora tice. Da definitivno postoje mladi, vredni, talentovani ljudi ali je pitanje kako bi hendlovali medijsku eksponiranost, ko bi prs`o a ko bi to izneo na pravi nacin. U sustini SBBKBBO. 

Не тражим ја да он буде револуционар или да поведе масу негде :) Ништа од тога :) Довољно је да покаже став :) Зар је много рећи " нећу да плаћам порез јер сте дебили и потрошили би то на Бекуту и Цецу ?:) То би имало много већи значај него да му је цео приход опорезован у Србији....

Kako pokazati taj stav u ovoj zemlji i podeli na dve Srbije? Ako napadne ovu vlast "stavice se na stranu" prethodne i obrnuto. I opet nekome nece valjati. Ovako se ne petlja u ono sto mu nije posao i mirna Backa.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ДОИЂИ ВИКТОРЕ ДА СЕ ПОЛИВАМО ПИВОМ НА СПЛАВУ ПОРЕД СТАРОГ САЈМИШТА!!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...