Jump to content

mesta za dejt


Recommended Posts

Ako su tete, koje su starije od nje jos 4-5 godina isto bile u fazonu razvlacenja pored reke, jedenje gulasa u skadarskoj i secerne vune po kalisu, koje ujedno, finansijski do jaja stoje, onda ne znam o cemu pricamo.

Zele novu mladost. 

I ne sakujem u doti!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ето, је л' ти јасно сад колико фејлујеш - кад се Деи слаже с тобом?

evo, slažem se ja i sa Dž i sa Deijem i Dakijem, i ja fejlujem? A ti si mnogo opasan igrač i baja da proceniš ko fejluje, a ko ne

 

Ja se slažem sa dž, slično me je i keva vaspitala, a to je da da ako nekog negde pozovem, da platim. I naravno da ne budem som, što znači, da me neko vaćari za repa.

 

Takođe, ako znam kul kafić/restoran, što ribu ne bih vodio i na večeru, pa čak i ako je prvi dejt? Automatski si fenser i time pokazuješ koliko si moćan? nigga please

  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

evo, slažem se ja i sa Dž i sa Deijem i Dakijem, i ja fejlujem? A ti si mnogo opasan igrač i baja da proceniš ko fejluje, a ko ne

 

Ja se slažem sa dž, slično me je i keva vaspitala, a to je da da ako nekog negde pozovem, da platim. I naravno da ne budem som, što znači, da me neko vaćari za repa.

 

Takođe, ako znam kul kafić/restoran, što ribu ne bih vodio i na večeru, pa čak i ako je prvi dejt? Automatski si fenser i time pokazuješ koliko si moćan? nigga please

 

Нисам опасан играч и баја, него сам лепо образложио у више порука због чега фејлује, ако те не мрзи, врати се па прочитај. Ако читаш селективно, онда ме вероватно тролујеш, јер твоја порука нема смисла.

 

Нико од нас нигде није рекао да не треба да платиш, нити ишта слично - НЕГО ДА НИЈЕ НЕОПХОДНО НА ПРВОМ ВИЂАЊУ ДА ВОДИШ РИБУ У ПАНТА РЕИ НА БРАНЧ. Не кажемо ми да не смеш, нити да је фејл, ако урадиш тако, него да није то нужна ствар и да је битно какав си ти с том особом и како ће вама двома као личностима које се својевољно сусрећу бити заједно, а да место на ком се налазите није од фундаменталне важности. Је л' то толико тешко схватити? Јбт, мало опуштености и спонтаности. Гаде ми се шаблони, програмирани изласци и програмирани људи.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Нисам опасан играч и баја, него сам лепо образложио у више порука због чега фејлује, ако те не мрзи, врати се па прочитај. Ако читаш селективно, онда ме вероватно тролујеш, јер твоја порука нема смисла.

 

Нико од нас нигде није рекао да не треба да платиш, нити ишта слично - НЕГО ДА НИЈЕ НЕОПХОДНО НА ПРВОМ ВИЂАЊУ ДА ВОДИШ РИБУ У ПАНТА РЕИ НА БРАНЧ. Не кажемо ми да не смеш, нити да је фејл, ако урадиш тако, него да није то нужна ствар и да је битно какав си ти с том особом и како ће вама двома као личностима које се својевољно сусрећу бити заједно, а да место на ком се налазите није од фундаменталне важности. Је л' то толико тешко схватити? Јбт, мало опуштености и спонтаности. Гаде ми се шаблони, програмирани изласци и програмирани људи.

nije neophodno, ali ako znaš kul mesto koje nije Madera, Franš, nema gomile fensera i ljudi koji piju Moet, why not?

 

Eto, skoro mi je ortak rekao da je novu ribu vodio u jedan restoran gde nema klasičnog jelovnika, već ti kuvar/vlasnik priđe i kaže šta danas sprema od specijaliteta i šta može da vam ponudi. Ja sam pre par nedelja bio u Zemunu u grčkoj taverni. Zanimljivih mesta koja ne zahtevaju 10 soma za večeru ima i mogu da budu odličan izbor za dejt. I cenim da je upravo na to dž mislila, a vi je ishejtovali kao da je obavezno trošenje ogromne količine para na dejtu i sl, a posle i Deija

 

I šta fali u tome što Dei svoje pare troši na restorane? Njegove su, sam ih je zaradio, ne kapiram zbog čega fejluje, jer je jednom pomenuo doručak u Panta Rei?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Прочитај како се развијала тема и њене реплике на здраворазумска скретања пажње од буквално свих форумаша. Ако то није ирационално форсирање, онда не фејлује. А изјава за Деија је мимаста спрдња, као чим Деи каже нешто, сигурни смо да није тако.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

istina je uvek negde između, ali eto, ja sam bliži tom njenom razmišljanju da ako zoveš na dejt, treba da platiš piće/sladoled, kolač/кlopu na nekom tebi/njoj kul i zanimljivom mestu, ne da bi pokazao da imaš, nego jednostavno da to čisto ne bude šetnja po knezu/kališu/keju od sat vremena, a onda doviđenja i svako na bus

 

i da, meni je isto klinačko to razmišljanje "ma boli me kurac, šta ja njoj nešto da platim na dejtu"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

То што си навео као клиначко размишљање, нико није написао! А она је рекла у фазону ко неће да је води на неко кул место на првом дејту је јадник и љаксе, што је умоболна изјава, јер уопште не значи да ако дечко хоће да прошета с девојком, да он не жели да је води на кафу или шта ја знам, него може једноставно то да им буде лепо, а да не подразумева да је дечко љаксе и јадник. Кад смо ми скренули пажњу на то, она је рекла да тако реагујемо из разлога што нас је убола у око и што ми нећемо да се отворимо ни најмање за наше рибе....... 

 

 

Између осталог било је и оваквих мајсторија:

 

 

Ko nije spreman da potroši novac na ribu (i to pričamo o maloj količini) nije sigurno spreman spreman da da ni emocije, ni vreme ni pažnju ni ostale stvari koje su mnogo vrednije. 

 

Мислим стварно не капирам поенту да се јавиш, ако ниси прочитао целу тему, јер немаш представу о контексту постова. Онда дође до тога да мени кажеш као "шта си ти као неки баја овде", а везе немаш што сам написао то што сам написао.

  • Upvote (+1) 2
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

pročitao sam celu temu, i eto, po meni to nije majstorija.

Igrom slučaja, imam stariju sestru, koja je imala i jednog verenika do sad, i eto, iz tog veoma sitnog primera koji ja imam ispred sebe, upravo se ispostavilo da oni koji su štekovi nisu bili spremni, tj dorasli normalnoj vezi

 

sad naravno, to ne mora da znači, samo eto, tu sam nekako skapirao dž, vodeći se primerom koji ja imam.

 

i dalje mislim da je preterano bilo kome reći da fejluje ko dei :tf: jer je sledeći na toj lestvici marmen 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@panta rei.

 

Meni je retardirano baciti pare na dorucak u fenserksom mestu. Domaćin pravi doručak kući. Al ok to smo već prošli, plus sam ja za neke stvari retardiran.

Dakle da imam milione, tone, opet bi pravio doručak (lol bi kurac) a pare trošio na hipstersku garderobu.

 

Elem ja da sam žensko, voleo bi da me muško izvede na....uh....u milagro! Ili na svoj splav na adi! Ili na jahtu/čamac!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Milagro je kurac, veze ti nemaš :)

 

Ok, možda je Panta Rei, ali isto tako ne znam da li je to samo hejt usmeren ka doručku tamo, ili generalno odlaskom na doručak. Eto, doručak u zapati je ozbiljna priča :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa Zapata nije nista skuplja od Panta Rei barem sto se dorucka tice, mozda je jelovnik izmenjen ali ja poslednji put kad sam bio dorucak je bio reda 300-400 dinara max a toliko je i u Zapati. Jedino sto je skuplje na meniju za dorucak je ona tortilja sa piletinom u kari sosu ali to jelo je sad krs iz nekog razloga pre je bilo mnogo bolje, svakako isto to mozes jesti mnogo bolje u Zapati.

 

Majik je isto super za dorucak jer su dosta jeftini, mislim da je 250 dinara bio club sendvic ili omlet. Fatso je pominjao da dorucak voli da sprema sam, ja uglavnom sam kuvam sve i uvek vise volim da spremim hranu u svojoj radinosti jer upotrebljavam najbolje sastojke i uvek to bude mnogo bolje nego u bilo kom restoranu. Poenta uopste nije to vec nekad kad nemam vremena a rano moram nesto da sredim u gradu jedino sto je u ponudi je neki fast food na ulici ili u pekari ili da odem do nekog restorana sto je meni najbolja varijanta.

 

Ne znam sto pominjete dorucak u Panta Rei kao nacin izlaska jer to u svojoj biti uopste nije, niti sam ga kao takvog pomenuo.

Da se vratimo na topic mesta za izlazak po meni zavise najvise od toga koga vodis ili bolje receno sta su preferencije te devojke. Moras jednostavno da nadjes nacin da saznas sta ona voli i onda da se vodis time umesto sto se raspitujes po forumu jer ne postoji jednostavno univerzalni odgovor.

 

Mislim da treba prvo da kazes sta ona voli pa onda na osnovu toga da ti damo konkretna mesta, ovako je sve pucanje u prazno.

Edited by De1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...