Jump to content

mesta za dejt


Recommended Posts

. Samo mesto mi nije problem nego mi je problem motiv lika koji je zvao na prvi dejt u šetnju. 

 

Evo ti motiv (sad sam ozbiljan, naglasavam, kako mi gosn admin ne bi obrisao post)

 

Ti si u padavicarskom fazonu.

Tip koji te zove napolje razmislja "joj majko ima 29 god i u padavicarskom je fazonu! Sta da radim? Ako je zovem na neko fino mesto, mislice da sam supak i dizelas! Znam!! Padavicarke vole da cirkaju u Zetskoj ili da setamo po kalisu! E bas sam se super setio!!"

BTW

 

GDE REKI IZVODI RIBU NA DEJT??

 

NA ŠPAGETEEEEEEEE

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

S tim što mi samo šetanje bilo gde po Beogradu samo po sebi nije zanimljivo jer sam ceo Beograd prešla uzduž i popreko sto puta. Zanimljivo mi je kao što mi je zanimljivo da gledam svoju kancelariju. 

 

Па није битно место, капираш. Не знам како да ти објасним, ако изађеш са неким царем и шетате твојом улицом, коју знаш напамет затворених очију, биће ти најцарскије и доживећеш 3 оргазма, само зато што си с њим и што вам је толико кул. А ако изађеш са смарачем и одведе те на кров света и тамо вас услужује Бог лично, док Пако де Лусија свира само за вас, сморићеш се - јер је лик смарач и нема ничег између вас. А ако кажеш да ће ти бити дојаја да слушаш Пака и да ће ти то бити ужитак - онда изађи с Паком, јебига. 

 

 

 

@Rebel

tačno je da sam ogorčena, i da pričam i zbog dosta rl primera, za koje sam opet i ovde potvrdu dobila, s obzirom koliko skačete za low-budget date kao da sam vas ubola prstom u oko i sad od toga stvarate kuće, kola putovanja i ne znam ni ja šta. 

 

I moj generalni utisak je takav da više ne razmišljate osobi koja vam se dopada da stvorite bilo kakav ugođaj već bi da ispoštujete neki minimum dok ne dođete do momenta penis-u-vaginu na gajbi

 

Нисам рекао ништа од наведеног, тако да није кул да одговараш мени и повезујеш остале постове, ал капирам да је омашка. Значи ниси убола прстом у око у смислу да смо ми ликови којима је жао пара, нити безосећајни идиоти који мисле само на себе и бнк да удовољимо рибама, него си нас убола у око у смислу у ком је Мармен то радио - дође проспе најнелогичнију причу живота и онда сви покушавају да му објасне где фејлује, а он се брани тиме што каже да нас је убо где боли, што везе с мозгом нема.

 

Немој лично да примиш, не поредим те из лоше намере с Макијем, ал наступ на овој теми ти је сличан његовим наступима. Покушај да схватиш шта желимо да ти саопштимо.

 

 

Док не дође Дуљо и све објасни. 

:tf: 

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

al kad sednes u onaj kafic u koji nisi sela....nirvana jebote

Lakše mi je da pričam s nekim.

 

Evo ti motiv (sad sam ozbiljan, naglasavam, kako mi gosn admin ne bi obrisao post)

 

Ti si u padavicarskom fazonu.

Tip koji te zove napolje razmislja "joj majko ima 29 god i u padavicarskom je fazonu! Sta da radim? Ako je zovem na neko fino mesto, mislice da sam supak i dizelas! Znam!! Padavicarke vole da cirkaju u Zetskoj ili da setamo po kalisu! E bas sam se super setio!!"

BTW

 

GDE REKI IZVODI RIBU NA DEJT??

 

NA ŠPAGETEEEEEEEE

Jeste, pa mi se onda desi da me lik MESECIMA zove na dejt tako što mi pusti cim na telefonu, pa čeka da ja pozovem, pa kad ga zovem on me pozove da izađemo da se šetamo, i tako sto puta jer ne može da siđe do trafike i uplati 50 dinara. Kapiram da i dan danas nema ribu zato što su sve sponzoruše.

 

I onaj od skoro što me je vodio da se šetamo po nekim budžacima i na kraju sam ga ja odvela u kafić i platila jer on ne može pošto plaća fax 6,000 evra nema čovek para da izadje s devojkom.

  • Upvote (+1) 1

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Lakše mi je da pričam s nekim.

 

Jeste, pa mi se onda desi da me lik MESECIMA zove na dejt tako što mi pusti cim na telefonu, pa čeka da ja pozovem, pa kad ga zovem on me pozove da izađemo da se šetamo, i tako sto puta jer ne može da siđe do trafike i uplati 50 dinara. Kapiram da i dan danas nema ribu zato što su sve sponzoruše.

 

I onaj od skoro što me je vodio da se šetamo po nekim budžacima i na kraju sam ga ja odvela u kafić i platila jer on ne može pošto plaća fax 6,000 evra nema čovek para da izadje s devojkom.

ALI!

Ipak si izlazila sa takvim likovima zar ne? I javljala se na cim. Sta si ocekivala lol od takvih jadovana

Pazi ja skroz kapiram da ti je dosta klosara i debila, ali ono prota je nackli, zatreskao se (nesrecno ofc) i ono u njegovoj glavi (upper)je setnja divna stvar. 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ko nije spreman da potroši novac na ribu (i to pričamo o maloj količini) nije sigurno spreman spreman da da ni emocije, ni vreme ni pažnju ni ostale stvari koje su mnogo vrednije.

 
da li si makar spremila tog lika na svoju paznju i emocije tim picem koje si mu platila?
Link to comment
Share on other sites

Realno ja se apsolutno slazem, iako ja preterujem sa bacanjem para po raznim restoranima i kaficima mislim da je lepo kad se neko iscima kako bi ulepsao dozivljaj sebi i devojci koju vodi na dejt. Da se razumemo ne morate da potrosite ne znam koje pare postoje i nacini kojima mozete da date do znanja devojci da vam je stalo do nje a da nisu trosenjene ne znam kakve sume novca.

 

Znam gomilu likova koji se stalno stekaju za pare i na devojke ne daju ni dinara, uglavnom ih devojke caste etc.. a samo za kladionicu puknu po par hiljada mesecno, naravno ni jedan se nije setio da deo para iskoristi za dejt i to je po meni cigansko ponasanje. No svakako ni devojke ne treba da ocekuju od ljudi koji su u teskom materijalnom stanju kule i gradove vec treba da pokazu solidarnost sa svoje strane osim ako nisu sponzoruse :tf:

This.

 

I svako kome je problem jedna kafa je ljakse

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Svako ko ide na dejt smišljeno tako da potroši 0 dinara je štekara

Са овим се слажем. Наравно да је штекара онај који смишљено иде негде тако да потроши 0 динара, био то "дејт", излазак на пиво или нешто треће.

Мене је лично погодио твој став да си сеља ако не одведеш рибу бар на кафу. Зашто је немогуће да неко једноставно заблеји на шетњи и на клупици? Или недај боже девојка да плати сладолед у посластичарници? То су сасвим нормалне ствари и мислим да друштво треба да тежи и ка том виду равноправности.

Капирам ја и та твоја лоша искуства. Ти момци су пајсерчине исто, али то твоје генерализовање ми је мегалол.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ти си се Џ баш нагледала којекаквих примерака :/

Ако бисмо "озбиљно" причали ја сам Протино питање схавтио као "Људи знате ли неко присотјно место да се седене са девојком?" Где да се преједе и препије са ортацима за мале паре и сам зна, а неће човек у подземни код Вука.

 

Од тога смо дошли до расправа да ли треба да се троши ишта на излазак? Исправите ако сам зајебао. Мени је ово питање дечка од 10 - 13 год коме мама и тата дају за џепарац. Да ли да купим коцу и сличице или да платим 2 сладоледа? А шта ако одмах не јебем? Да ли сам магарац? Шта ће ортаци да кажу?

 

ОК је да се некоме свиђа да седи на Ташу/Калишу са буксном, може и испред Трајка, али јбг ако је то крајњи домет провода. Стицајем околности знам екипу 30+ која и даље тако живи. Туга.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ОК је да се некоме свиђа да седи на Ташу/Калишу са буксном, може и испред Трајка, али јбг ако је то крајњи домет провода. Стицајем околности знам екипу 30+ која и даље тако живи. Туга.

 

Што је туга, ако је њима лепо?

  • Upvote (+1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

brate meni zensko da plati pice/sladoled skocio bi sa najvise zgrade u beogradu i ostatak zivota proveo kao gubavac

 

Prošlog leta devojka 4,5 godina mlađa od mene svako jutro me je svojim kolima kod moje gajbe pokupljivala da idemo na akvapark, a uveče posle grada nas vozila do moje gajbe  [:D]

 

Naravno ja sam trošio pare na ostale stvari poprilično više nego ona (izlasci, pića, random pokloni) ali moram da priznam da mi je bio malo udaren ponos na to što me žensko pa još toliko mlađe vozika po gradu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ребеле, ово је мој и само мој став, али маса њих или има породице у покушају и нешто као раде и боре се или једноставно живе као студенти од двадесетак година. Исте приче, иста распадања до 5 ујутру. Труидим се да не генерализујем, али тај стил једноставно није добар у неком периоду. Не зато што се мени лично гади или нешто, и ја сам се ваљао по Ташу у моје време, него ми се чини да није добро за њих. Куцају се у неки трип који не могу да испрате а живот клизи поред. Као што Игор рече, а зашто не гајба, кола и породица са 30 - 35. Да ли је буксна у парку лакше? Систем нахрентабилинји сам са нула прихода и нула расхода? Нема ова сада прича везе са дејтом више. Шире говорим.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...