Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

pazi sta ces reci. ako kazes "devojka", pola ti se oprasta! :D

 

 

jeste, devojka.

sliko se u skoli sa kosuljom opet, samo sto sad ima bonus frizuru osini me letvom lol lol

 

ćelo, jer ti ovo stvarno liči na školu, lol?

Kod devojke kući sam, pre nekog 18. rođendana

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

aco, bice te sramota jednog dana kada budes prestao da budes sa tom devojkom a ostale ribe ce da misle da si sisica, posto te je riba preobratila potpuno

 

jos ako je pocela da ti kupuje stvari koje ces da nosis i sta ti lepo stoji onda je zaista vreme da lupis sebi samar

 

 

a, pazi kad sam ubedjen da vise od pola ozenjenih forumasa cvrsto gazi po ovoj matrici... :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aco tebra, ovo nije stvar ukusa ili stila pa da kažeš sto ljudi dvesta ćudi, jednostavno je ružno i neprijatno videti muškarca sa tako definisanim obrvama, ja kad god sam imao situaciju da razgovaram sa nekim ljudima koji imaju izrazito definisane obrve kao žene imao sam težak transfer blama i prosto ne mogu normalno da komuniciram tad jer obrve upečatljivo skreću pažnju.

 

Što kaže kili, biće te sramota za koju godinu kad vidiš šta si radio sa obrvama, poželećeš da izbrišeš iz glave da si to ikad radio. Ok je ako neko ima među pa to da sredi, ili pokupi neku dlaku tu i tamo ako strči, ali je prosto wrong na mnogo nivoa da muškarci čupaju i definišu obrve kao žene, probaj to da skontaš.

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...