Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Nije baš tako dobar ovaj govor.

Ne zato što se sa većim delom ne slažem (ima u jako njemu pametnih stvari), nego mislim da je arogantan, pun generalizacija i uvijenih uvreda prema mnogim ljudima koji ih nisu zaslužili, a hvalospeva prema drugima koji ih, jelte, zaslužili nisu...

Ali da je korak u pravom smeru, jeste. ;)

 

Hehehe "u jako njemu". Idem da se samospalim.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

@ govor

 

Meni se dopada što ona diže moral ljudima koji će biti profesori srpskog.

Gomila ljudi danas zna da završava fakultet pro forme, i da im svakako sledi preživljavanje, a ne normalan život koji bi morao da bude prilično zagarantovan akademskom građaninu.

Treba ih ubediti, bez obzira na to koji su fakultet i buduće zanimanje, da oni mogu nešto da promene, da urade nešto lepo kako za sebe, tako za buduće generacije.

To je i najveći deo njenog govora, i tu je apsolutno pogodila metu.

 

U neku ruku, ok mi je i "sranje po istocima", samo mislim da tu nije baš najsrećnije podelila ekipu na "istoke" i "neistoke", i smatram da bi bolja formulacija toga šta ili ko je "neprijatelj" učinila govor kako efektnijim kratkoročno, tako i dugoročno. Po meni pravi problem je sistem, koji dopušta raslojavanje ljudi na taj način, a singliranje pojedinačnih grupacija kao problema možda i nije najbolji put ka razrešenju...

 

To je kao kada bih rekao, Lion je sranje, treba pobiti sve dizele po njemu, umesto kada bih ceo život na Lionu promenio i mnogima oduzeo potrebu da postanu dizeli.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Spavao samo 3 sata, ali nema veze, danas home sweet home i kevin has ! 

Jel kevin bejkon ahehahehaheh

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nismo hteli da teramo ljude da menjaju skin niti da to automatski radimo, što može kroz Admin panel. 

 

Svi koji i dalje furaju stare skinove mogu da ih furaju dok ne promene na novi, onda više neće moći :) Isto tako, kada se pojavi major release IPB-a (4.0) upgrade će verovatno biti isforsiran.

Link to comment
Share on other sites

Preporučuješ nam ta industrijska govna puna šećera, jak si nam ti drugar

 

Hteo sam da preporučim Kocu, Šveps, Pepsi i NJoy, ali rekoh kao alternativu!

 

I ja pijem Recharge, odvratan je i hemija je, ali je u isto vreme do jaja! :(

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...