Jump to content

pričajte


Recommended Posts

evo dule: http://www.amss.org.rs/?option=com_content&view=article&catid=68%253Ameunardona-dokumenta&id=130%253Ameunarodna-vozaka-dozvola&Itemid=79

 

našao sam link preko jednog sajta koji pretražuje web sajtove, ne smem otkriti koji je. a što se tiče zemalja, mene nisu smarali za rent a car, ne znam kakva je situacija kada ideš svojim autom, kontam da nije zgoreg imati međunarodnu, čisto da im ostaviš manje prostora da te drkaju.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam kakva je situacija kada ideš svojim autom, kontam da nije zgoreg imati međunarodnu, čisto da im ostaviš manje prostora da te drkaju.

Ja kad sam isao u Tursku sam nosio sve zivo - zuti karton, zeleni karton, medjunarodnu, obicnu, saobracajnu i sve to dajem ribi na granici, nasta me ona pogleda kao da sam pao s Marsa, uzme pasose i samo mi gurne nazad celu hrpu papira :) Doduse jebiga opet nosim sve jer nikad ne znas ko ce da te drka...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Јуче рођени бураз славио 18. рођ, било ми је фино, нисам се нешто препио (сећам се свега), и одлучио сам да му данас за поклон дам 50е и да му кажем да ми се више не обраћа у животу.

 

Све у свему, јако је тешко

Link to comment
Share on other sites

zamisli, ne smeš da se sprdaš na nečiji način i da to objavljuješ po internet portalima, koji smor

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Па знаш како, онда би нпр. политичке стрипаџије добијале петсто позива дневно. Или онај Државни посао. Мислим, на основу овога делује да је јако танка линија између пародирања и дозвољеног прозивања и увреде или чега већ. Заправо, верујем да је боље регулисано, него ко ће то сад да гледа, за то људи добијају паре да раде.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

edit ulete duljo

zamisli, ne smeš da se sprdaš na nečiji način i da to objavljuješ po internet portalima, koji smor

posto to niko drugi ne radi?

ovde je problem samo sto nigde ne postoji fineprint da ovo nije autentican intervju i da covek to zapravno nije rekao

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

jebiga, ako misliš da te je neko isprozivao u medijima, imaš pravo da ga tužiš, što Đorđe David i radi

a porediti ipak stripove i karikature i državni posao koji opet iza sebe ima neku produkciju sa par pasusa totalno neduhovitog izmišljenog intervjua je po meni potpuno drugačija stvar

 

i pretekao me trupsi, nema disclaimera, osim u naslovu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zamisli, ne smeš da se sprdaš na nečiji način i da to objavljuješ po internet portalima, koji smor

 

onda bi njuz ugasili do sad :) avaj, bitno je da nase sudstvo razaznaje prioritete pored 1`600`000 neresenih slucajeva :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Па јеботе наслов целог текста је дисклејмер:)

 

Мислим, ако ја напишем на блогу ''како сам био код ванземаљаца са Вучићем'' капирам да је то сасвим довољно да ме Вучић не тужи. Или ће да ме тужи јер ''никад није био код ванземаљаца, а камоли не са мном''.

 

Да се разумемо, текст је омгнисмомитакавфорум и на неком тамо порталу је, али какав ти је то аргумент (пошто по излагању видим да имаш емотивни аспект - недуховити итд. мислим, од кад се рачуна духовитост у овим стварима)? Чак ћеш пре да тужиш њујорк тајмс ако објави да си геј него ако неко серња по буреку.

 

Ако мене питаш, немам појма, можда има елемената за тужбу, можда не, али поставља се питање како да пародираш нешто, а да то нема елемената за тужбу сигурно. Нпр. да је овај лик ставио бљештећа слова фонтом 72 ''ОВО ЈЕ ИЗМИШЉЕНО И У ДУХУ ЗАЈЕБАНЦИЈЕ БЛАБЛАБЛА'' да ли би то било довољно или би онда било ''не сери, то си написао да те не бисмо тужили''.



onda bi njuz ugasili do sad :) avaj, bitno je da nase sudstvo razaznaje prioritete pored 1`600`000 neresenih slucajeva :)

Па не разазнаје судство, него Ђоле.

 

едит улете ми Стија

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

 to lutko nije pokrenuto po službenoj dužnosti

da, to mi je jasno, ali nije mi jasno zasto trose vreme na ovakve stvari :) tekst je klasicno istokovanje, nebitan lik, nebitan portal i niko nije povredjen osim osecanja jedne nesigurne lezbejke (inb4 dal' bi tako pricao da ti je to sestra)

http://setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/en_GB/features/setimes/features/2013/06/14/feature-01

dis

In addition, the report said the distribution of cases between judges is unequal, which means that citizens do not have equal access to justice.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ако мене питаш, немам појма, можда има елемената за тужбу, можда не, али поставља се питање како да пародираш нешто, а да то нема елемената за тужбу сигурно. Нпр. да је овај лик ставио бљештећа слова фонтом 72 ''ОВО ЈЕ ИЗМИШЉЕНО И У ДУХУ ЗАЈЕБАНЦИЈЕ БЛАБЛАБЛА'' да ли би то било довољно или би онда било ''не сери, то си написао да те не бисмо тужили''.

mislim da bi bilo dovoljno da je negde na sajtu, pri dnu stranice ili about us, malim slovima ispisao da su svi akteri i intervjui izmisljeni. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...