Jump to content

pričajte


Recommended Posts

ja sam video da idu grupice koka promotera (2 kurve i pimp) po zgradama i zvone svima na vrata

fjixdddd

 

4kjuti.png

 

Edited by absolute
  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Neki retardi stali u dve trake na sred brankovog mosta i poziraju i slikaju se ... U sred guzve koja vlada gradom...

Zelim im sve najgore u zivotu, jebo im pas mater

 

Danas je dosta lokacija nešto bilo zatvoreno, i tamo kod saborne, panduri, silni neki motori, nemam pojma šta je u pitanju.

 

 

 

koja je fora sa custom labelama na koka kolama? svako moze da posalje sta hoce da oni ispisu ili oni biraju sami?

 

kampanja na globalnom nivou. u prodavnicama imaš izbor od xzy predefinisanih pojmova a postoje promocije i lokacije gde se rade i custom ispisi onoga što želiš.

Link to comment
Share on other sites

koja je fora sa custom labelama na koka kolama? svako moze da posalje sta hoce da oni ispisu ili oni biraju sami?

 

Fora je u odlicnom marketingu. Jednom malom izmenom na etiketi su se pojavili na svim drustvenim mrezama, svi kace slike koka kole!

Link to comment
Share on other sites

Мени је допало највише ђорђевића на коцама, имао сам и јовановиће, али и ОРТАКЕ и ПОЗЕРКЕ

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

htedoh da preporucim jednu, ali prilicno sam siguran da "da radi nedeljom" uslov ne zadovoljava =)

 

kako god, stamparija je u Ohridskoj kod Hrama, zaboravih kako se zove. 75x105cm na mat papiru su mi naplatili 2200 dinara (2700 za glossy), cisto da znas okvirno.

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

Bio danas ujutru u Panta rei da doruckujem ulazi posle 10 minuta dolazi neka predrkana riba doterana kao da izlazi ne znam gde a fazon 11 ujutru, seda ona sama pijucka neku kafu i cita novine kad posle 15 minuta dolazi ovaj lik:

 

290406_sasa-mirkovic01rasfoto-zoran-ilic

 

Dosao je isto ovako obucen i normalno ide do stola gde sedi ta riba a ova kao SAAALEEEE, trebao sam da postanem estradni menadzer umesto IT menadzera i Bog da me vidi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...