Jump to content

iNation na turnirima


Recommended Posts

Ok onda titani, oni isto nemaju awp-a. Na turniru u Kijevu kada su igrali, igrali su protiv Astane koji imaju markeloff-a, odsrafili su ih. Igrali su gotovo egal protiv Navija, 16:10-16:14, protiv Again-a koji nemaju awp su se klali=igrali produzetke i 16:12 na train-u. Pa posle pricajte vi koliko je taj awp bitan

I jos jedna stvar, pobednik Dreamhack winter 2013 takodje nije imao awp-a u ekipi(fnatic), kao ni finaliste Dreamhack summer 2013 epsilon vs nip

Sta pricas ti?Svaka ekipa koju si ovde pomenuo ima awp igraca :)

Link to comment
Share on other sites

Sta pricas ti?Svaka ekipa koju si ovde pomenuo ima awp igraca :)

I da ima, ipak taj covek pravi vise killova sa puskama nego sa snajperom. Jw je sjajno odigrao finale, ali ne toliko sjajno sa snajperom. Zapravo hteo sam da kazem da je lose forsirati iskljucivo awpa u ekipi, a takav primer nam mogu biti top klanovi na svetu. Da, svaka ekipa ima awp igraca, ali ne pravog kao sto je bio markelof u 1.6 ili ovde KennyS.

Edited by mihailo11
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

I da ima, ipak taj covek pravi vise killova sa puskama nego sa snajperom. Jw je sjajno odigrao finale, ali ne toliko sjajno sa snajperom. Zapravo hteo sam da kazem da je lose forsirati iskljucivo awpa u ekipi, a takav primer nam mogu biti top klanovi na svetu. Da, svaka ekipa ima awp igraca, ali ne pravog kao sto je bio markelof u 1.6 ili ovde KennyS.

 

Ti ocigledno ne znas koliko je bitan AWP igrac u ekipi, ali doubro

Edited by STRN
  • Downvote (-1) 3

1970

Link to comment
Share on other sites

Ako im je vec trebao dobar snajper slicnog nivoa kao pomenuti stranci !  moj sin Djoxic je bio jedino i pravo resenje !

  • Upvote (+1) 2

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na vreme govorio banujte ga (Draska)... eto vam ga sad :D

Vidis sq -  Jedan poziv (post) menja sve !

Umro ovaj wall, niko nista ne piskara, dosao veliki MaG ove drevne igre i stvari se pokrenule.

Dosta letargije i ucma®losti, forumski moljac Drasko Jovic ili skraceno DJ (Di-Dzej), drma iz temelja ;)

Edited by drasko
Link to comment
Share on other sites

Vidis sq -  Jedan poziv (post) menja sve !

Umro ovaj wall, niko nista ne piskara, dosao veliki MaG ove drevne igre i stvari se pokrenule.

Dosta letargije i ucma®losti, forumski moljac Drasko Jovic ili skraceno DJ (Di-Dzej), drma iz temelja ;)

 

AMIN! Drale ne razumem o cemu momci raspravljaju , tebe i samo tebe su mogli u ekipu kao AWP-a da ubace, sve ostalo su greske, ne znaju momci mladi su jos,uce se... :D Jel si snajdan ili nisi STA? :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

AMIN! Drale ne razumem o cemu momci raspravljaju , tebe i samo tebe su mogli u ekipu kao AWP-a da ubace, sve ostalo su greske, ne znaju momci mladi su jos,uce se... :D Jel si snajdan ili nisi STA? :D

Ma tako je bReeeee :D

p.s.

Ovde pola njih ne zna ko je  SnajdaN otac igrice :)

Edited by Komek
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Vidis sq - Jedan poziv (post) menja sve !

Umro ovaj wall, niko nista ne piskara, dosao veliki MaG ove drevne igre i stvari se pokrenule.

Dosta letargije i ucma®losti, forumski moljac Drasko Jovic ili skraceno DJ (Di-Dzej), drma iz temelja ;)

Smor, i ja sam ocekivao da ce biti ludih rasprava kao nekad... Jbg sve se vremenom menja :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...