Jump to content

iNation na turnirima


Recommended Posts

ma da, bili su onako bas

Kapiram da je sarkazam, no ajde da se osvrnemo na cinjenice, nisu imali bas tezak raspored, ali su dobili amere i zemljake Reason, prosli grupu zajedno sa fanatikom, NiP ih je zgazio u dve mape, no to je i dalje sasvim solidna ekipa, bice sigurno tesko gamepub-u 

Link to comment
Share on other sites

mk.gif NENO
 
rs.gif k1Ng0r
 
rs.gif trigy
 
rs.gif nEGRo
 
rs.gif Zer0X
 
Ovo je lineup GamePub-a koji ce nastupiti danas na Gfinity Alianware turniru od 20:00 protiv ekipe k1ck! Igrace pod tagom GamePub a ovo ce biti prvi put da vidimo ovaj lajnap! Iskreno sam presrecan sto je negro koji je "retired" upao u celu pricu :) no, mislim da su ovo samo privremena resenja...
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

 

mk.gif NENO
 
rs.gif k1Ng0r
 
rs.gif trigy
 
rs.gif nEGRo
 
rs.gif Zer0X
 
Ovo je lineup GamePub-a koji ce nastupiti danas na Gfinity Alianware turniru od 20:00 protiv ekipe k1ck! Igrace pod tagom GamePub a ovo ce biti prvi put da vidimo ovaj lajnap! Iskreno sam presrecan sto je negro koji je "retired" upao u celu pricu :) no, mislim da su ovo samo privremena resenja...

 

 

tebra mislim da je ovo samo mix za ovaj tur. Zer0x igra za ENTITY, trigy za e-frag.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

1970

Link to comment
Share on other sites

 

mk.gif NENO
 
rs.gif k1Ng0r
 
rs.gif trigy
 
rs.gif nEGRo
 
rs.gif Zer0X
 
Ovo je lineup GamePub-a koji ce nastupiti danas na Gfinity Alianware turniru od 20:00 protiv ekipe k1ck! Igrace pod tagom GamePub a ovo ce biti prvi put da vidimo ovaj lajnap! Iskreno sam presrecan sto je negro koji je "retarded" upao u celu pricu :) no, mislim da su ovo samo privremena resenja...

 

fixed...  :tf:

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

kanter je u celom svetu umro kad je cs 1.6 izbacen i ubacen ovaj pokusaj od cs-a...vestacki na aparatima ga i dalje odrzavaju :D

zaboravio si da kazes 'moze lock' ili smemo da caskamo bar jos malo?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

k1ck je trebao da bude na starladder-u umesto nase ekipe, no nesto se iskomplikovalo, bilo je prepiski izmedju menadzera k1ck-a i starladder organizacije, jer je k1ck imao ucesce ali je nekako doslo do neke greske pa je gamepub uskocio ( mozda je neka druga uskocila umesto k1ck-a a ne gamepub ali mislim da smo to bili upravo mi)

Takodje, skoro su igrali 12-16 sa fnatic-om koji je osvojio DreamHack Winter, imaju odlicne igrace, dosta su uigrani, fox je po meni u top5 awp-era u ovom momentu.

k1ck nije najbolja ekipa ali je u vrhu tu nema price :) 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

kanter umire, a prekljuce online mec na niptv gledalo 35,000 ljudi :/ u isto vreme mi smo imali na drugom mecu 10.000... tako da ono daleko je od umiranja :) to sto na balkanu ne moze da postoji jedna ekipa vise od 6 meseci to je nesto drugo...

Edited by mak1.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Katowice u jednom momentu oko 200 000, a da ste  lancemi3d  pitali za k1ck u novembru ne bi ni znao ko su.

Cemu sad takav komentar? Iskreno ja nemam problem sa ovim minusima koje dobijam na svakom komentaru, pogotovo za neke offtopik komentare koje ostavim tipa ono za kassad-a kad se neko zezao da "uzmem menadzera" pa da tu dobijem minus ali kad pisem nesto vezano za cs:go nikad ne pisem nesto sto nema veze s vezom, kada su cinjenice u pitanju barem, a sad neka moja misljenja oko gejm pleja ostalih naravno da mogu biti pogresna.

Ja se iskreno osecam udarenim u ovoj temi ko da pisem totalne nebuloze a i sad potkrpljujem svoju pricu iako vas 3 skacete na mene, sad odjednom tvoj argument kako ja nebih znao ko je k1ck u novembru... jel sam ti skrivio nesto? :)

Eto slobodno mi dajte i na ovaj komentar -15, ja bih bio srecniji da mi kazete gde gresim pa da to i promenim ako se slozim sa vama, ovako sam nekada stvarno zbunjen a ocigledno je problem u meni jer me ne spamuje samo jedan covek(?) 

Hvala unapred nadam se da cu dobiti odgovor :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...