Jump to content

iNation na turnirima


Recommended Posts

Sta sve necu da procitam na ovom forumu. Drugari zbog cega poredite GP i ovu mix ekipu? Zasto kenjate sad momcima koji su juce imali obaveze sa svojim ekipama ( Zerox je trebao da pracuje sa svojim Entitijem a Trigi je igrao starladder za E-Frag) za mene nije ni bitno bicu tu da dam sve od sebe dok se king i neno ne snadju. O kakvom gasenju csgo scene i kakvom gasenju svetla na ovu temu i to od likova koji su igrali cpl 1967 i likova koji nisu nista ni igrali ali eto tu su da bace trol na sve sto postoji. Treba im dati maksimalnu podrsku jer su oni (pricam za nena i kinga) ostali u GP i znam da ce se jos truditi da se ova nasa balkanska scena digne na visi nivo ma koliko god da je trenutno slaba. Tako je na zalost u svakom sportu kod nas ljudi jedva cekaju da se nesto desi da dolete i da izhejtuju ljude koji nesto rade za nasu scenu ... jebeni Srbi! To da li cemo mi nekog pobediti nije ni bitno ovo su prinudna resenja jer i trigi i zerox imaju ekipu a ja zbog nekih svojih obaveza nisam u mogucnosti da igram ozbiljno cs. Ja bi nasrecniji bio da nasa zemlja ima 3-4 top ekipe ali to je ljudi trenutno NEMOGUCE. GP je imao solidne rezultate ( cak i odlicne za nase uslove ) i sad vi ocekujete od ekipe koja je mix da kicku uzme vise od 3 runde na t strani na trejnu... Pa da li ste vi realni? Jos jednom svaka cast NENU i KINGU i nadam se da ce naci neko resenje da se vrate jos jaci ako je to ikako moguce.

 

 

 

 

 

 

EDIT: Bageru duvaj ga.

Edited by NEGROSCN
Link to comment
Share on other sites

ja cim vidim neki post od ovog lancemi3d prosto me nesto povuce da mu dam minus :D

Ma nije problem lupajte minuse... ja bih samo voleo da znam gde gresim, posto sam ipak relativno skoro dosao na forum i trudim se da budem maksimalno ok, pisem tamo gde i imam sta da napisem, maksimalno se trudim da ne spamujem i slicno, ne lupetam gluposti uglavnom :)

Sad bi bilo glupo da kazem da me ne zanima sto mi ljudi lupaju minuse, ne predstavlja mi to neki problem samo bih voleo da znam sta je u pitanju, rado bih promenio to nesto ako radim nesto lose ali ocigledno nema odgovora i dalje, sacekacu jos :)

 

 

Nesto mi govori da je tebi draze sto su se oni raspali nego svima nama hejterima zajedno bez obzira na tvoju humanitarnu akciju od sinoc.

Pazi necu da se mesam u ovo ali koju negro korist ima od toga? Negro je "otisao" pre nego sto se GP raspao... Negra nikad nisam upoznao licno, ali mi je cesto izlazio u susret kad mi je nesto trebalo, iako me uopste nikad nije upoznao... dosta igraca sa nase scene koji mu nisu ni blizu tripuju nesto i cesto se drze u svom krugu(sto je ok), dok negro nije takav, ne misli da je ne znam ni ja sta iako ja to na primer mislim :) tako da iako ga ne poznajem siguran sam da si sad lupio tesku glupost a i da njega pritom nisi dotakao uopste :)

Edited by lancemi3d
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ti si decko kreten i zaista nemam nameru da se raspravljam sa likom koji glumi "igraca" na forumu. Oni me jesu guzili A GDE SI TI U CELOJ TOJ PRICI? Nesto se ne secam da si posetio neki turnir u csgo?  Ne moras da mi odgovoris posto je tvoja "home" igrica verovatno train simulator. Razgovor je zavrsen.

 

Ko god da ima admina hvala za zasluzen warning ipak sa kretenima ne moze drugaricije.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ti si decko kreten i zaista nemam nameru da se raspravljam sa likom koji glumi "igraca" na forumu. Oni me jesu guzili A GDE SI TI U CELOJ TOJ PRICI? Nesto se ne secam da si posetio neki turnir u csgo?  Ne moras da mi odgovoris posto je tvoja "home" igrica verovatno train simulator. Razgovor je zavrsen.

 

Ko god da ima admina hvala za zasluzen warning ipak sa kretenima ne moze drugaricije.

Vidis koliko si ljut na mene zbog dva komentara mogu da zamislim koliko si ljut za godine zlostavljanja od strane GP-a :D.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 8

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

Vidis koliko si ljut na mene zbog dva komentara mogu da zamislim koliko si ljut za godine zlostavljanja od strane GP-a :D.

Nisam ja ljut na tebe ali nisi kompaktabilan da iznosis svoje cinjenice trenutno. Taj GP je mnogo vise vezbao od nas i trebali su da nas karaju i to su cinili. Vise su se trudili i na kraju se naravno isplatio njihov trud.  Bolji su. Gde si u celoj prici ti?

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja ljut na tebe ali nisi kompaktabilan da iznosis svoje cinjenice trenutno. Taj GP je mnogo vise vezbao od nas i trebali su da nas karaju i to su cinili. Vise su se trudili i na kraju se naravno isplatio njihov trud.  Bolji su. Gde si u celoj prici ti?

...i onda Kassad BoT, sve sjebe :D

Istripovao se da je Murinjo :D

Link to comment
Share on other sites

Не оптерећуј се троловањем, то је овде свакодневница, и свако ма колико био не компетентан (никога не прозивам) воли да се прави паметан :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ti si decko kreten i zaista nemam nameru da se raspravljam sa likom koji glumi "igraca" na forumu. Oni me jesu guzili A GDE SI TI U CELOJ TOJ PRICI? Nesto se ne secam da si posetio neki turnir u csgo?  Ne moras da mi odgovoris posto je tvoja "home" igrica verovatno train simulator. Razgovor je zavrsen.

 

Ko god da ima admina hvala za zasluzen warning ipak sa kretenima ne moze drugaricije.

počeo negro ko kobrica

 

https://www.youtube.com/watch?v=iz-ZiIE-z78

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...