Jump to content

iNation na turnirima


Recommended Posts

Cemu sad takav komentar? Iskreno ja nemam problem sa ovim minusima koje dobijam na svakom komentaru, pogotovo za neke offtopik komentare koje ostavim tipa ono za kassad-a kad se neko zezao da "uzmem menadzera" pa da tu dobijem minus ali kad pisem nesto vezano za cs:go nikad ne pisem nesto sto nema veze s vezom, kada su cinjenice u pitanju barem, a sad neka moja misljenja oko gejm pleja ostalih naravno da mogu biti pogresna.

Ja se iskreno osecam udarenim u ovoj temi ko da pisem totalne nebuloze a i sad potkrpljujem svoju pricu iako vas 3 skacete na mene, sad odjednom tvoj argument kako ja nebih znao ko je k1ck u novembru... jel sam ti skrivio nesto? :)

Eto slobodno mi dajte i na ovaj komentar -15, ja bih bio srecniji da mi kazete gde gresim pa da to i promenim ako se slozim sa vama, ovako sam nekada stvarno zbunjen a ocigledno je problem u meni jer me ne spamuje samo jedan covek(?) 

Hvala unapred nadam se da cu dobiti odgovor :)

 

tebra kad te uhvati u masinu nema stajanja

 

uskoro me stizes, ako bog da

 

untitled.png

  • Downvote (-1) 14

1970

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da kod nas nije bilo kvalitetnih igraca za GP organizaciju pa su morali da gledaju u makedonsko dvoriste ... I posle nam nije jadna kanter scena. k1ngor i neno da su ostali i 1ntel da se ubacio koji kolko tolko poznaje tim i ovu dvojicu i jos dva kvalitetna igraca su po meni bolja solucija . Ali problem je sto mi nemamo ni jednog klasicnog tim lidera koji se nece fokusirati toliko na fragove vec najvise na vodjenje tima i atmosferu u ekipi kao sto je bio kassad ili pre par godina hajber u PM-u .

Link to comment
Share on other sites

Sad citam komentare na hltvu i ne verujem kakva smo mi zapravo govna, da se onako ljudi pljuju pred celim svetom, pa nije ni cudo sto ljudi misle da smo divljaci. Sram vas bilo.

isto kao sto po fb-u pljuju entity kako su noobovi i td , kako nista nece uraditi , ja ne mogu da verujem kako su ljudi sujetni bez razloga ! oni su kao neki fanovi ! CIRKUS !

  • Upvote (+1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...