Jump to content

iNation na turnirima


Recommended Posts

  • 1 month later...

Nije steta, vec skola. Skola za sve.

Prvo tim koji pobedjuje se ne menja, pritom mislim na trunir u Kijevu.

Sa svih strana su dobili pohvale za igru nakon Kijeva.

Zatim ide totalno ne reznosko izbacivanje Nestora iz tima.

Uzgred covek je samo dva meseca pred turnir u Kijevu poceo da igra CSGO i kupio komp, sa obzirom da nije imao racunar za igranje...

Zatim zamena TL, vece pred ovaj mec ( Kassad rekao na Stream-u ).

Turnir u BG-u prosli vikend je pokazao da ima mnogo rupa u igri. Neshvatljivih gresaka. 

Bez obzira na relativno slabe protivnike ne sme se dozvoliti pad u igri. To su ponovili juce takodje.

Danas im se obilo o glavu sve to. Prerano se pocelo pametovati o samoj ekipi. Pruranjene izmene, preuranjeno menjane TL.

Stara boljka kod nas je kad ase u klanu prave klanovi.

Generalno moj zakljucak je sve u ekipi vratiti na pocetno stanje,a to je tur. u Kijevu.

p.s.

...i ja da napisem koju rec posle toliko vremena na ovom forumu ;)

Edited by drasko
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

gg, jebiga. bas steta da se obe mape gube sa 14:9/10 koliko vec, da se preokrene na 15:14 i da se previse nonsalantno udje u poslednju rundu. isto tako ne bih vise ni streamovao i cimao se oko toga jer ogroman broj debila tamo ni ne zasluzuje ni da gleda ni da slusa komentarisanje meca. mislim da smo vise navijaca imali medju strancima nego na streamu gde su jedva cekali da neko failuje i da opljunu odmah (na stranu to sto polovina njih ne zna da hoda, a dozvoljava sebi da govori da je bilo ko od njih 'bot' ili slicno). gg wp bice bolje

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...