Jump to content

Otvorena vrata


Recommended Posts

Sta kazete na nova Otvorena vrata? Ja odgledah samo jednu epizodu i stajaznam, nije to to. Ako je stara bila 10/10 ova mos bude 8/10 maks. Mada opet su tu svi glumci, bojanu jbjjjjj

Izaslo je cetiri epizoda a bice ih 16.

 

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Pohvalno je što su pokušali da naprave nešto novo, posebno tog tipa u moru glupavih serija, kako stranih tako i domaćih plus milion repriza i slično. Ovo je nešto što bi mogao biti neki "korektan" projekat nasuprot tipa seriji "Folk", "Sulejmanu" ili milion puta repriziranom "boljem životu".

Link to comment
Share on other sites

najvise sam alergican na ono gde niko ne odgovara na pitanja koja su mu postavljena nego se svaki dijalog siri na sve strane, kao neka imbecilna spirala kreirana od strane maga sinise; kada neko hoce nesto da kaze uglavnom kaze nepotpunu misao znajuci tacno koje ce pitanje da usledi od ovog drugog pa se on savrseno nadoveze i izbaci jednu od zivotnih sinisopavicevskih mudrosti. mozda bi to i bilo lako svarljivo da apsolutno svaki dijalog nije radjen na isti kalup i da on ne pravi serije koje treba da oslikavaju realan zivot 

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Мени је најцарскије оно:

 

-Где је папир?!

-Који папир?

-Тоалет папир, Мирковићу, тоалет папир!

-Какав сад тоалет папир, шта је с вама?

-Тоалет папир, тоалет папир мени треба! Да се обришем од вас свих!

-Шта то причате господне...

-Знам ја шта причам, Мирковићу, знам ја врло добро! Папир ви мени дајте, папир!

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e o tome sam pricao :) uglavnom se desava imbecilno sirenje dijaloga u beskraj, na tvoj vec spreman pavizam dodaj jos 12 pitanja u medjuvremenu i 12 levih odgovora sa skrivenom zivotnom poukom...kao sto rekoh, na svako to pitanje oni uvek dobiju perfektan odgovor da nastave jer su prethodno, mudro ostali nedoreceni.

na kraju uglavnom neko nekome preti 'apsom'

 

na rec 'aps' vec povisena temperatura skoci za jos 1 stepen

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam prvu epizodu sad, jednom sam se nasmejao, ali da budem iskren nisam mnogo puta fejspalmovao (jesam baš pri onom pokretu laneta gutovića kad kao zeva i onda spusti ruku iza vesne trivalić, potpuno sam siguran da to nikad niko u životu nije uradio), onako je serija, srednje tužna :D

 

ali ne vredi, meni toliko ide na kurac što se kod ogromnog dela naših glumaca vidi da glume, kao da forsiraju to u školama. za sve ostalo se potpuno slažem, ne znam odakle bojani onolike sise, jebo te.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

neko mi je rekao da su scenaristi nove sezone dali kolektivan otkaz na pola projekta, navodno nisu hteli da im se mesaju u pisanije...

 

bilo kako bilo, ne moze da bude gore od:

 

 

-GDE SU PARE POPADICU?

 

-KAKVE PARE KURCUBICU?

 

-DOBRO ZNAS TI KAKVE PARE POPADICU!

 

-DOBRO IZVALIO SI ME, ZNAM KAKVE PARE ALI NE ZNAM GDE SU PARE, KURCUBICU!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...